Firma DTZ zarządza CH Złote Tarasy

Firma DTZ zarządza CH Złote Tarasy

Firma DTZ została wybrana do świadczenia usług property management oraz wynajmu powierzchni dla handlowej części kompleksu Złote Tarasy, jednej z najbardziej prestiżowych galerii handlowych w Polsce. Czytaj dalej

Złote Tarasy to jeden z najbardziej prestiżowych kompleksów handlowo-biurowych w Polsce, który  mieści się w ścisłym centrum Warszawy. Znajduje się tutaj ponad 200 sklepów na powierzchni 65 500 m kw (GLA). Bardzo dobrze skomunikowany obiekt odwiedzają zarówno mieszkańcy stolicy, jak również goście i turyści spoza miasta ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo warszawskiego głównego dworca kolejowego – Dworca Centralnego.      

 

Złote Tarasy to wyjątkowa przestrzeń zaprojektowana w taki sposób, by spełnić potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Przestrzenie wspólne, zaprojektowane z najwyższą dbałością o szczegóły, sprawiają, że korzystanie z oferty kompleksu jest łatwe i przyjemne. Złote Tarasy zdobyły tytuł najlepszego projektu komercyjnego na międzynarodowych targach nieruchomości w Cannes w konkursie MIPIM Architectural Review Future Project Awards.

 

Obok wyjątkowej lokalizacji Złote Tarasy cechuje bogata i zróżnicowana oferta. Swoje sklepy mają tutaj duże sieci handlowe (np. Van Graaf, Marks & Spencer, H&M, Zara czy Saturn). Na terenie kompleksu znajduje się Multikino, strefa rozrywki oraz liczne bary i restauracje (np. Hard Rock Cafe, restauracja popularna nie tylko wśród mieszkańców Warszawy). Taka oferta sprawia, że Złote Tarasy funkcjonują także po zamknięciu sklepów.

 

 

 

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zostaliśmy wybrani do świadczenia usług property management oraz wynajmu powierzchni w Złotych Tarasach. DTZ posiada ogromne doświadczenie w zarządzaniu powierzchniami handlowymi i biurowymi. Tylko na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy DTZ przejął w  zarządzanie 9 centrów handlowych. Złote Tarasy to unikalny projekt, który podkreśla nasz dynamiczny rozwój w obszarze usług property management. W chwili obecnej posiadamy 21 nieruchomości handlowych i 12 budynków biurowych w naszym portfolio w Polsce. Tak duży portfel nieruchomości, którymi zarządzamy, jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez DTZ" – mówi Michał Muc, Dyrektor Zarządzający zespołu Property and Asset Management w DTZ w Polsce.               

 

"Złote Tarasy to projekt unikalny na skalę europejską, a DTZ posiada duże doświadczenie w zarządzaniu najbardziej prestiżowymi obiektami w Europie. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i długoletnia praktyka połączone z pomysłem, jaki mamy na zarządzanie Złotymi Tarasami, przyniesie korzyści zarówno klientom, jak i najemcom oraz właścicielom centrum" – dodaje Grzegorz Jamroziak, Associate Director w DTZ, który odpowiada za projekt.

 

 

2011-01-16
Źródło: DTZ / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • fotowoltaika Liczba postów: 34 Grupa: Trudne tema... Hej, ja polecam Wam firmę AS Energy - to jest hurtownia fotowoltaiczna znajdziecie u niej panele fotowoltaiczne i produkty uzupełniające do nich np. konstrukcje...
  • Tłumaczenie Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Chciałabym nawiązać współpracę z firmą, która realizuje tłumaczenie angielski Poznań. Jaką polecacie?
  • Kolonie dla dzieci Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Swego czasu mój syn jeździł na kolonie, ale teraz zamarzyło mu się wyjechać na obóz piłkarski i nawet znalazłem taką ofertę https://soccerskills.pl/pl/ . Od jak...
  • Części zamienne, czy oryginalne? Liczba postów: 80 Grupa: Trudne tema... Interesuję się trochę sprawami gospodarczymi. Z moich prywatnych obserwacji wynika, że przyczyną tego stanu rzeczy jest większa ilość gotówki na rynku. Ot choci...
  • Usprawnienie procesów produkcji Liczba postów: 115 Grupa: Trudne tema... Na pewno teraz juz jest coś w necie;)

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17348 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >