Gaspol S.A. zdobył złoty Laur Klienta 2010

Gaspol S.A. zdobył złoty Laur Klienta 2010

Firma Gaspol otrzymała złoty „Laur Klienta 2010” w kategorii „Dystrybutor gazu płynnego”. Nagroda została przyznana w ramach prowadzonego od pięciu lat sondażu popularności marek, produktów i usług na krajowym rynku.

Laur Klienta to największy program konsumencki w kraju. Jego zadaniem jest wyłonienie najbardziej znanych i cenionych przez konsumentów produktów i usług. Sprawdzana jest przede wszystkim znajomość i rozpoznawalność marki. Sondaż jest podzielony na różne kategorie, a w każdej z nich ankietowana jest grupa 400 respondentów. Nagroda przyznawana jest przez polskich klientów. W tegorocznej edycji laureatów wyłoniono na podstawie ogólnopolskich badań ankietowych oraz głosowania czytelników „Rzeczy o Biznesie” w Rzeczpospolitej.  Laureaci programu otrzymują godło promocyjne, które jest uznanym symbolem jakości.

 

 

"Przyznany nam po raz pierwszy złoty „Laur Klienta” jest wyrazem uznania marki wśród Polaków. Dlatego jest to dla nas szczególnie ważne wyróżnienie. Jesteśmy dumni, że nasze produkty i usługi są cenione przez klientów." – komentuje Sylwester Śmigiel, Prezes Zarządu Gaspol S.A. "Kluczowym założeniem naszej strategii jest stały rozwój, innowacyjność i odpowiedzialność, dzięki którym możemy dostarczać klientom najlepsze oferty. Staramy się, aby nasze doświadczenie było dla nich gwarantem jakości i bezpieczeństwa."Gaspol to lider rynku gazu płynnego w Polsce, działający we wszystkich segmentach rynku. A są nimi: gaz w butlach, gaz w zbiornikach, autogaz. Spółka powstała w 1991 roku i jest najdłużej działającą firmą w swojej branży. Gaspol należy do rodziny firm skupionych w SHV Gas – globalnego lidera rynku LPG (Liquefied Petroleum Gas), który jest jednocześnie głównym udziałowcem. Pozwala to na czerpanie z doświadczeń ponad 20 firm siostrzanych z całego świata.

 

2011-01-04
Źródło: Fleishman-Hillard / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16173 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >