II etap Słonecznego  Osiedla w Ostrowie Wielkopolskim

II etap Słonecznego Osiedla w Ostrowie Wielkopolskim

Kaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości domów i mieszkań, FB Antczak rozpoczyna realizację kolejnego etapu Słonecznego Osiedla w Ostrowie Wielkopolskim. Czytaj dalej

 

W nowopowstającym budynku znajdzie się trzydzieści dwu-, trzy- i czteropokojowych lokali, o powierzchni od 45 do 79 mkw. Całość zostanie oddana do użytku w czerwcu 2014 roku. Zainteresowani kupnem mieszkania mogą obejrzeć przygotowane dla nich nowe mieszkanie pokazowe. Słoneczne Osiedle zlokalizowane jest w kameralnej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego przy ulicy Zębcowskiej. W pierwszym ukończonym w sierpniu zeszłego roku etapie powstało 60 mieszkań. Jesienią rozpocznie się budowa kolejnego, czterokondygnacyjnego budynku, w którym powstanie 30 lokali. Docelowo znajdzie się tu blisko 200 mieszkań. Budynki utrzymane są w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce. W elewacji wykorzystano elementy dekoracyjne takie jak drewno oraz szkło, które stanowią ciekawe uzupełnienie klasycznej bieli. Autorem projektu jest Pracownia Projektowa "Janusz Krajewski".

 

Czytaj również: Ruszyła sprzedaż mieszkań na warszawskiej Woli


 

Mieszkania na Słonecznym Osiedlu charakteryzuje funkcjonalny układ przestrzenny, pozwalający optymalnie wykorzystać nawet niewielką powierzchnię. Większość lokali posiada nasłoneczniony aneks kuchenny, który może z łatwością zostać przekształcony w samodzielną kuchnię. Każde mieszkanie będzie wyposażone w balkon, a właściciele tych zlokalizowanych na parterze będą mieli do dyspozycji przydomowe ogródki. Dla wszystkich lokali przewidziano komórkę lokatorską oraz miejsce parkingowe. Inwestycja zlokalizowana jest blisko centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się supermarket, przedszkole oraz restauracja. Osiedle jest także dobrze skomunikowane ze szkołą podstawową. Sąsiedztwo Parku 3 Maja oraz boiska Orlik 2012 umożliwia mieszkańcom zarówno relaks na łonie przyrody, jak i aktywny wypoczynek.

 

Czytaj również: Niebawem rozpocznie się budowa GreenWings w Warszawie

 

Słoneczne Osiedle to optymalne połączenie nowoczesnej architektury mieszkaniowej z naturą. Wkomponowane w zielone tereny miasta budynki zapewniają mieszkańcom wysoki komfort życia, gwarantując jednocześnie szybki dostęp do centrum Ostrowa - mówi Marcin Antczak, wiceprezes FB Marek Antczak.  W ostatnim miesiącu na Osiedlu powstało nowe mieszkanie pokazowe. Jego aranżacja i kolorystyka nawiązują do aktualnych trendów ze świata mody. Przy realizacji projektu mieszkania dla FB Antczak w pierwszej kolejności zastanawialiśmy się nad przestrzenią mieszkania i jego funkcjonalnością. Z drugiej strony chcieliśmy zaproponować klientom coś odważnego i pokazać, jak poprzez proste zabiegi można znacząco uatrakcyjnić wnętrze mieszkania - podkreśla Monika Łubniewska, projektantka mieszkania pokazowego na Słonecznym Osiedlu.

 

 

Dziś obszary mody i architektury wnętrz bardzo mocno się zazębiają i inspirują nawzajem. Są to nie tylko określone linie kolorystyczne, ale także faktury tkanin, styl wnętrz czy design jako taki.  Przykładem może tu być coraz częściej wykorzystywany w projektach róż i jego odcienie np. fuksja, ale także pomarańcz czy butelkowa zieleń. Czyli to wszystko, co oglądaliśmy jeszcze przed chwilą na wybiegach największych domów mody, a teraz możemy kupić w supermarketach budowlanych - podsumowuje Monika Łubniewska.

 

Źródło: On Board PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17309 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >