Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Konsorcjum Mostostalu Warszawa S.A. i Acciona Infraestructuras S.A.

Konsorcjum Mostostalu Warszawa S.A. i Acciona Infraestructuras S.A. wybuduje 2 stacje oraz 1,5 km odcinek tunelu dla Metra Warszawskiego za kwotę 217,7 mln PLN - 31 maja 2006

Mostostal jest wykonawcą ołtarza papieskiego na pl. Piłsudskiego w Warszawie

Mostostal Warszawa S.A. jest wykonawcą konstrukcji ołtarza na Placu Piłsudskiego w Warszawie, przy którym 26 maja papież Benedykt XVI będzie koncelebrował mszę świętą, podczas stołecznego etapu swojej polskiej pielgrzymki.

Mostostal Warszawa S.A. podpisał dwa nowe kontrakty

Informujemy o podpisaniu przez Mostostal Warszawa S.A. umowy z Pekao Development Sp. z o.o. na wykonanie w charakterze Generalnego Wykonawcy budynku apartamentowego w Warszawie przy ul. Okopowej.

W Wilanowie postanie nowa inwestycja AURA PARK

Firma MILL-YON Sp. z o.o. rozpoczyna działalność na rynku deweloperskiego budownictwa mieszkaniowego w Polsce. Spółka jest częścią The Israel Land Development Company Limited (ILDC), międzynarodowego holdingu z siedzibą w Tel Awiwie.

Rozpoczęła się realizacja inwestycji mieszkaniowej Sea Towers w Gdyni

Invest Komfort SA rozpoczął realizację najbardziej spektakularnej inwestycji mieszkaniowej w Polsce północnej, zespołu apartamentowego z częścią usługowo - biurową o nazwie Sea Towers. Ta imponująca inwestycja powstanie przy Nabrzeżu Prezydenta w Gdyni.

Zwycięzki projekt na rewitalizację stołecznego hotelu w Warszawie

Projekt rewitalizacji stołecznego hotelu Warszawa przygotowany przez pracownię Bulanda Mucha Architekci zwyciężył w zamkniętym konkursie zorganizowanym przez właściciela nieruchomości, firmę Polimex-Mostostal.

Rozpoczyna się budowa centrum handlowego w Puławach

STRABAG rozpoczął realizację centrum handlowego "Galeria Zielona" w Puławach u zbiegu ulic Piłsudskiego i Zielonej. Inwestorem przedsięwzięcia jest Raiffeisen Evolution Projekt Development Sp. z o.o..

Czy kredyt technologiczny zachęci polskie firmy do innowacji?

Kredyt technologiczny udzielany na atrakcyjnych warunkach ma skłonić polskie firmy do inwestowania w innowacje i nowe technologie. Chętni przedsiębiorcy powinni już przygotowywać papiery, bo obowiązuje zasada: "kto pierwszy, ten lepszy", a pieniędzy nie ma wiele.


Stron: 492 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  490 491 492

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17666 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >