Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Mieszkanie nie dla każdego

Od czasu wejścia do UE, Polska stała się jednym z największych placów budowy w Europie. Mimo tego w 2007 roku do użytku oddano niespełna 74 tys. mieszkań - jedynie o 8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłym roku.

Dryvit w Rybniku: drugie życie familoków

Familoki przy ul. Ogrodowskiego w Rybniku odzyskują charakter z początku ubiegłego stulecia. Domy ocieplono przy pomocy systemu Dryvit Outsulation, zaś elewacje odzyskały oryginalny wygląd ceglanego muru dzięki zastosowaniu akrylowych tynków Ultra-Tex. Dawne górnicze osiedle ponownie staje się wizytówką tradycyjnego śląskiego budownictwa.

„Szafarnia” ma generalnego wykonawcę

Spółka celowa „Nowe Ogrody” wybrała generalnego wykonawcę gdańskiej inwestycji „Szafarnia”. Jest nim Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „POL-AQUA” S.A. Zakończenie inwestycji planowane jest na czerwiec 2009 roku.

Renowacja za unijne pieniądze

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego dofinansuje prace remontowo – konserwatorskie w ponad 160 obiektach zabytkowych w Polsce. To już drugi w tym roku nabór wniosków o dofinansowanie prac, według programu operacyjnego „Dziedzictwo kulturowe”. Zdaniem premiera środki przeznaczone na renowacje zabytków są obecnie pięć razy większe niż dwa lata temu.

Pierwsze polskie miasteczko, którego koncepcja powstała w 9 dni

- Warsztaty urbanistyczne Charrette w Siewierzu zakończone

Jak świeże bułeczki

Ruszyła sprzedaż Angel Wings we Wrocławiu. Przez 10 dni sprzedano już ponad 80 apartamentów.

Domena Konstantynów - Dobrze mieszkać, to jeszcze nie grzech

Dobra oferta za dobrą cenę – to atut nowego osiedla mieszkaniowego Domena Konstantynów w Konstantynowie Łódzkim. Sprzedaż mieszkań rozpocznie się 20 października 2007 w biurze sprzedaży inwestycji na terenie Manufaktury.

Ile tak naprawdę kosztuje nas hipoteka przy kredycie

Idąc do banku po kredyt mieszkaniowy oprócz prowizji banku trzeba liczyć się również z koniecznością poniesienia kosztów ustanowienia hipoteki. Bez zabezpieczenia kredytu hipoteką bank nie udostępni nam środków. Dodatkowe koszty są więc nieuniknione.

Eksperci na budowie

Budowa domu to często największe przedsięwzięcie w naszym życiu. Większość inwestorów nie ma praktycznej wiedzy o budowie domu i musi zaufać specjalistom, którzy realizują i nadzorują kolejne etapy jego budowy. Warto zatem wiedzieć z kim będziemy współpracować i na czym polega praca fachowców budowlanych.

Melody Park – wielorodzinny zespół mieszkaniowy w Warszawie wybuduje Warbud SA

Warbud SA podpisał kontrakt z firmą Marvipol S.A. na realizację zespołu mieszkaniowego Melody Park, wraz z garażem podziemnym i usługami na parterze w Warszawie.


Stron: 498 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  490 491 492 493 494  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15825 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >