Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Rockwool planuje rozbudowę fabryki w Małkini

Grupa Rockwool poważnie rozważa uruchomienie w fabryce w Małkini nowej linii produkującej skalnej wełny mineralnej. Dzięki inwestycji, planowanej na pierwszą połowę 2008 roku, udałoby się podwoić moce produkcyjne zakładu i stworzyć 70 nowych miejsc pracy. Koszt rozbudowy zakładu szacowany jest na 250 mln złotych.

Ronson Development debiutuje w Poznaniu

Firma Ronson Development – deweloper znany dotychczas na rynku warszawskim – wybrała Poznań na swój debiut na innych rynkach Polski. Niedługo deweloper rozpocznie sprzedaż mieszkań w swojej pierwszej poznańskiej inwestycji – osiedlu Galileo zlokalizowanym nad Wartą, około 5 minut spacerem od Starego Rynku, gdzie znajduje się biuro firmy.

Warbud SA dokona przebudowy i rozbudowy DT Centrum Renoma we Wrocławiu

Warbud SA podpisał umowę z firmą DTC Real Estate SA na remont, przebudowę i rozbudowę budynku DT „Centrum – Renoma” we Wrocławiu.

Kampania edukacyjna "Szybko na swoim" - Mieszkaj zgodnie z prawem czyli niektóre prawne aspekty zakupu nieruchomości

Znaleźliśmy mieszkanie. Jest tam, na tamtej ulicy. Podoba nam się okolica, widok z okna, rozkład pomieszczeń. Stać nas na nie. Chcemy kupić to cudo. Uwić sobie w nim gniazdko. Ale jak stać się pełnoprawnym właścicielem?

Fedderlite: nowatorska metoda ocieplenia Galerii Orkana w Lublinie

Innowacyjny system Fedderlite firmy Dryvit Systems zapewnił wyjątkowy wygląd oraz szybkie ocieplenie elewacji lubelskiego centrum handlowego „Galeria Orkana”.

NEINVER inwestuje w Poznaniu 125 mln euro w budowę GALERII MALTA

Hiszpańska firma NEINVER, jeden z czołowych europejskich deweloperów, rozpoczyna budowę Galerii Malta w Poznaniu. Firma zainwestuje 125 mln euro w budowę nowoczesnego wielofunkcyjnego centrum handlowego, które zostanie oddane do użytku w czwartym kwartale 2008 roku.

Rozpoczęcie realizacji budynku biurowego Tulipan House w Warszawie

Pod koniec roku 2006 firma Slough Estates podpisała z HOCHTIEF Polska Oddział Budokor umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa budynku Tulipan House na warszawskim Mokotowie. Realizacja kontraktu obejmuje budowę 4-kondygnacyjnego budynku biurowego z dwoma poziomami garażu podziemnego, kondygnacją techniczną, drogami dojazdowymi oraz zagospodarowaniem terenu.

GTC rozpoczyna budowę biurowca NEFRYT

Globe Trade Centre S.A. (GTC S.A.) rozpoczyna budowę kolejnego biurowca w prestiżowej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, w sąsiedztwie Galerii Mokotów, obok budynku Topaz. NEFRYT będzie oferował najemcom 15 200 mkw. komfortowej powierzchni biurowej klasy A, jego oddanie do użytku jest planowane na I kw. 2008 roku.

Trwają zaawansowane prace na terenie budowy Galerii Białej

Za developerem pierwszego w Białymstoku centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Biała blisko trzy miesiące intensywnych prac budowlanych. Jesienna aura nie pokrzyżowała planowanego tempa robót i budowa przebiega zgodnie z harmonogramem.


Stron: 498 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  493 494 495 496 497  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15864 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >