Inwestycje – lista artykułów

Jak mądrze zaplanować wykańczanie nowego mieszkania? .

Decyzję o zakupie mieszkania dokonujemy często raz w życiu, a jej skutki odczuwamy przez wiele kolejnych lat. Po przekroczeniu progu nowego mieszkania chciałoby się natychmiast rzucić w wir zakupów i przekształcić puste przestrzenie w przytulne wnętrza, które od miesięcy powstawały w naszej wyobraźni. Wysokie nakłady na zakup mieszkania i spłatę kolejnych rat kredytu mogą jednak wystarczająco nadszarpnąć budżet, by myśl o znalezieniu kolejnych kilkunastu, a często kilkudziesięciu tysięcy złotych na nowe meble, sprzęt AGD/RTV, czy dywany stała się prawdziwym koszmarem.

Baumit - z dziennika budowy

- Najtrudniejsze prace przy budowie nowej fabryki Baumit zostały już wykonane - informuje Andrzej Just, prezes firmy. Jeden z największych zakładów w branży budowlanej w centralnej Polsce zostanie wybudowany na czas.

Dębowe Tarasy – nowa inwestycja TriGránit rozpoczęta

Bardzo dużym powodzeniem cieszą się mieszkania na powstającym w Katowicach osiedlu Dębowe Tarasy – nowej inwestycji węgierskiego dewelopera TriGránit, realizowanej w ramach kolejnego etapu projektu Silesia City Center.

WARBUD SA buduje Ateny – kolejny etap Osiedla Europejskiego w Krakowie

27 lipca br. WARBUD S.A. podpisał aneks do umowy w wysokości 54 157 070 PLN netto z firmą NOVO MAAR Sp. z o.o. na realizację kolejnego etapu Osiedla Europejskiego w Krakowie.

Nowoczesne projekty budynków mieszkalnych i apartamentowców

Nowoczesny budynek mieszkalny czy też apartamentowiec powinien przyciągać oryginalną i rozpoznawalną architekturą. Jednocześnie musi charakteryzować się wysoką funkcjonalnością i elastycznością, wiele elementów uzależnione jest bowiem od preferencji mieszkańców. Wszelkie zmiany powinny być uwzględniane szybko i bezbłędnie…

Garbary Office Centre

WARBUD S.A. buduje Garbary Office Centre – nowoczesny biurowiec w centrum Poznania

Kolejna inwestycja w Białymstoku realizowana przez WARBUD S.A.

28 czerwca br. Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego i WARBUD S.A. podpisali umowę na wykonanie I etapu budowy Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Zamek PSB w Koninie

Na Placu Wolności w Koninie plastycy, przy wsparciu firmy FRANSPOL i producentów materiałów budowlanych, zbudowali zamek. Była to rekonstrukcja obiektu, po którym została do dziś jedynie nazwa jednego z placów.

Pałac ,,Pod Baranami” kolejny obiekt, konserwowany materiałami firmy Baumit

Jeden z najbardziej okazałych budynków usytuowany w zachodniej Pierzei Rynku Głównego w Krakowie. Powstawał etapowo z trzech średniowiecznych kamienic mieszczańskich z których dwie od strony Rynku (jedna z godłem łbów baranich) połączone zostały już w XV w a trzecia od strony św. Anny przyłączona dopiero w 1654 r. Budynek od XVI wieku w posiadaniu wielkich rodów szlacheckich miał charakter pałacu miejskiego. Od 1822 jako własność Potockich, zyskuje rangę najważniejszej i najbardziej okazałej rezydencji w mieście Krakowie. Obecna późno-klasycystyczna fasada to efekt przebudowy w 1853 roku.

Ruszają prace przy budowie Centrali ZUS i Centralnego Ośrodka Obliczeniowego w Warszawie

19 czerwca br., WARBUD S.A. podpisał kontrakt z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie na budowę siedziby przy ul. Szamockiej.


Stron: 508 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  505 506 507 508  ▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16338 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >