Kameralne mieszkania wśród zieleni

Kameralne mieszkania wśród zieleni

W malowniczej gdańskiej dzielnicy Aniołki powstaje najnowsze przedsięwzięcie firmy Invest Komfort, jednego z czołowych deweloperów i wykonawców inwestycji mieszkaniowych na Pomorzu. Czytaj dalej

Kameralne, otoczone zielenią osiedle Wzgórze Focha to znakomita propozycja dla rodzin oraz osób ceniących odpoczynek od zgiełku wielkiego miasta. Pierwszy etap inwestycji zostanie ukończony w trzecim kwartale 2009 roku.

Nowa inwestycja firmy Invest Komfort S.A. zlokalizowana została przy ulicy Focha, w południowej części zielonej gdańskiej dzielnicy Aniołki. Mimo bliskości centrum miasta kompleks Wzgórze Focha jest kameralny, otoczony od południa zielonymi terenami ogródków działkowych, zaś od północy osiedlem domków jednorodzinnych. Znakomita lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do centrum Gdańska z zabytkową Starówką i tras wyjazdowych z Trójmiasta. W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się dworce PKP, PKS i SKM oraz przystanki autobusowe i tramwajowe. Wzgórze Focha zapewnia mieszkańcom dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej ze sklepami, szkołami, szpitalami i urzędami. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają trasy rowerowe i korty tenisowe, zaś wielbiciele sztuki spędzą miły wieczór w Teatrze Wybrzeże, Operze Bałtyckiej lub Filharmonii Bałtyckiej.

Kompleks mieszkalny Wzgórze Focha składa się z siedmiu trzypiętrowych budynków, zaopatrzonych w podziemne parkingi i windy zjeżdżające aż do poziomu garaży. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców oddane zostanie 260 komfortowych apartamentów wykończonych pod klucz, o powierzchni od 42 do 118 mkw. Cena netto mkw mieszkania waha się pomiędzy 7690-9750 PLN, w zależności od powierzchni oraz piętra, na którym jest położone. Autorem projektu osiedla Wzgórze Focha jest Studio Architektoniczne Kwadrat z Gdyni.

Kompleks Wzgórze Focha będzie się charakteryzował prostą, nowoczesną architekturą oraz przemyślaną koncepcją urbanistyczną. Elegancję i prestiż inwestycji podkreślą jasne elewacje budynków, w części wykonane z piaskowca. Lokalizacja osiedla na wzniesieniu Wzgórza Focha zapewni doskonałe doświetlenie apartamentów. Duże przeszklenia na korytarzach w połączeniu z balkonami, tarasami i ogrodami zimowymi, podkreślą przestronność mieszkań. Wszystkie apartamenty zaprojektowano z dbałością o każdy detal, a przy ich budowie użyte zostaną materiały wykończeniowe najwyższej jakości.

Całość inwestycji podzielona została na trzy etapy. Obecnie w sprzedaży są trzy budynku z pierwszego etapu osiedla - do 15 lipca 2009 roku oddane zostaną budynki A i C, budowa obiektu B ukończona zostanie 15 września 2009 roku. Po zakończeniu realizacji osiedle Wzgórze Focha utworzy zwarty zespół architektoniczny. Pomiędzy budynkami powstaną wewnętrzne ulice i miejsca do rekreacji.
Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie m.in. park osiedlowy z małą architekturą, boisko, korty tenisowe, a dla dzieci pełen atrakcji plac zabaw. Na terenie osiedla powstanie także zespół rekreacyjny z salą fitness i saunami. Teren inwestycji zostanie ogrodzony i monitorowany, a nad bezpieczeństwem mieszkańców Wzgórza Focha czuwać będzie całodobowa ochrona i system „panic button”. Apartament zostaną także wyposażone w drzwi antywłamaniowe, a lokale na parterze we wzmocnione szyby i okucia antywłamaniowe.

 

Źródło: Pegasus PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17210 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >