Karuzela Parki: trwają prace nad trzema nowymi obiektami handlowymi

Karuzela Parki: trwają prace nad trzema nowymi obiektami handlowymi

Retail Concept rozpoczął komercjalizację Karuzela Park w Malborku – kolejnego obiektu w formule retail parku. Otwarcie przewidziano na I/ II kwartał przyszłego roku. Trwają także intensywne rozmowy z najemcami zainteresowanymi Karuzela Parkiem w Biskupcu i Ciechanowie.

– Karuzela Park w Malborku to kolejny projekt wg konceptu „Karuzela Park”, który jest odpowiedzią na potrzeby lokalnego rynku – mówi Marceli Maćkiewicz, Leasing Specialist w firmie Retail Concept.  

– Jest to format idealnie dopasowany do klienta w mniejszym mieście, gdzie cena i dostępność są brane pod uwagę na pierwszym miejscu przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Dlatego liczymy, że „Karuzela” zyska przychylność mieszkańców Malborka – dodaje Maćkiewicz.

 
Ruszyła budowa drugiej fazy Poleczki Business Park

Karuzela Park w Malborku powstanie na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. Koszykową, obok istniejącego sklepu „Biedronka”. Na ponad 5000 mkw. powierzchni najmu zaplanowano 11 lokali handlowo-usługowych. Przy centrum powstanie także parking na ponad 170 miejsc. Tak jak w przypadku pozostałych Karuzela Parków, koncepcja handlowa została opracowana przez Retail Concept.

 

Firma Retail Concept podpisała także kolejne umowy najmu z zainteresowanymi wynajęciem powierzchni w Karuzeli Parku w Biskupcu. Do grona najemców dołączyły dwa salony z obuwiem: BOTI, oraz RAY Obuwie , a także Piekarnia Tyrolska. W centrum znajdą się również sklepy: Rossmann  i PEPCO. Karuzela Park w Biskupcu to 13 punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na około 4000 mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 130 miejsc parkingowych. Otwarcie centrum zaplanowano na koniec 2011 roku.

 

Rusza rozbudowa Magnolia Park we Wrocławiu

 

Ruszyły też zaawansowane prace przy inwestycji w Ciechanowie, gdzie inwestor otrzymał już ostateczną decyzję środowiskową. Tamtejszy Karuzela Park to 8000 mkw. powierzchni najmu z 11 lokalami handlowo-usługowymi. Na parkingu przy centrum zmieści się 280 samochodów.

 

 

Informacja dodatkowe

Karuzela Parki to małe obiekty w formule parków handlowych zlokalizowane w centralnym punkcie miasta lub dzielnicy. Koncept tych centrów opiera się na pięciu filarach: codziennych zakupach, łatwym dostępie dla niezmotoryzowanych klientów, popularnych produktach dostępnych blisko domu i silnym sklepie spożywczym. Centra będą powstawać w miastach do 40 000 mieszkańców. Obiekty charakteryzują się typowymi dla tego formatu bezpośrednimi wejściami do sklepów z dużego parkingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci będą mieli dogodne dojście do każdego lokalu, a najemcy zyskają atrakcyjną ekspozycję witryny. Wielkość obiektów wahać się będzie od 4000 do 8000 mkw. Koncepcja doboru najemców została przygotowana przez firmę Retail Concept, która jest także wyłącznym agentem komercjalizującym wszystkie Karuzela Parki.

Źródło: Mediadem / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17358 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >