Kolejne produkty BECKERS objęte rekomendacją Polskiego Towarzystwa Alergologicznego

Kolejne produkty BECKERS objęte rekomendacją Polskiego Towarzystwa Alergologicznego

Farba DESIGNER AQUA LACKFÄRG oraz lakiery NATURE PANELLACK i PARKETTLACK są polecane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Hipoalergiczne produkty marki BECKERS jako jedyne na polskim rynku posiadają rekomendacje PTA. Czytaj dalej


Dbałość o zdrowie klientów oraz ochrona środowiska naturalnego od lat są priorytetami marki BECKERS. Skandynawskie normy należą do najsurowszych w Europie, dlatego też te szwedzkie farby spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Farba DESIGNER AQUA LACKFÄRG oraz lakiery NATURE PANELLACK i PARKETTLACK są wodorozcieńczalne i nie zawierają żadnych substancji uczulających, rozpuszczalników ani amoniaku. Mogą być stosowane do malowania ścian w pokojach dziecięcych, żłobkach, przedszkolach jak również w placówkach służby zdrowia, a więc wszędzie tam gdzie nie powinny występować czynniki uczulające.
Poddanie produktów specjalistycznym testom Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, na obecność alergenów (szkodliwych zwłaszcza dla małych dzieci) potwierdziło, że lakiery i farby BECKERS są bezpieczne dla osób cierpiących na uczulenia.

Najnowsze produkty marki BECKERS z rekomendacją PTA przeznaczone są do malowania powierzchni drewnianych.

DESIGNER AQUA LACKFÄRG jest wysokiej klasy, półmatową emalią wodorozcieńczalną na bazie żywicy akrylowej. Tworzy powłoki o jedwabistym połysku, krótkim czasie schnięcia i dobrej przyczepności do podłoża.
Farba przeznaczona jest do malowania powierzchni drewnianych i drewnopochodnych wewnątrz pomieszczeń. Może być stosowana do malowania zarówno surowego drewna, jak i do renowacji starych wymalowań. Produkt jest odpowiedni do stosowania na takich powierzchniach jak: meble, drzwi, ramy okienne wewnątrz pomieszczeń oraz kaloryfery.

NATURE PANELLACK to jednoskładnikowy lakier na bazie dyspersji akrylowej utwardzany przez odparowanie wody. Daje gładkie, przezroczyste powłoki i charakteryzuje się dobrą przyczepnością do podłoża. Nie żółknie z upływem czasu.
Lakier przeznaczony jest do dekoracyjnego malowania surowych powierzchni drewnianych eksploatowanych wewnątrz pomieszczeń (boazerii, galanterii drewnianej oraz innych przedmiotów drewnianych nie narażonych na działanie czynników atmosferycznych). Produkt można zakupić w 2 wersjach powłoki: półmatowej oraz umiarkowanego połysku.

PARKETTLACK jest wodorozcieńczalnym, dyspersyjnym lakierem poliuretanowo-akrylowym. Tworzy trwałe, nieżółknące, bardzo odporne na oddziaływanie mechaniczne i łatwe w utrzymaniu czystości powłoki o wysokim połysku.
Lakier stosuje się do dekoracyjnego i ochronnego lakierowania podłóg drewnianych, w tym przede wszystkim: dębowych, bukowych, brzozowych, sosnowych i świerkowych. Można nim również odnowić podłogi uprzednio lakierowane. Produkty PARKETTLACK są dostępne w 2 wersjach: BLANK – lakier dający wysoki połysk oraz HALVBLANK – lakier tworzący półpołyskliwą powłokę.

Oferta farb i lakierów BECKERS dla alergików obejmuje już piętnaście produktów z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Są wśród nich farby do ścian i sufitów, lakiery i farby do powierzchni drewnianych oraz farba do gruntowania powierzchni. Asortyment daje możliwość bezpiecznego remontu mieszkania, w którym będą przebywały osoby cierpiące na alergie, w tym przede wszystkim dzieci. Produkty posiadają czytelną informację na opakowaniach: Produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.


 

Źródło: PUBLINK / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • pomoc z samochodem Liczba postów: 601 Grupa: Trudne tema... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż prętów walcowanych, kutych, łuszczonych i ciągnionych to polecam zapoznać się z ofertą firmy Pw-rostalhtt...
  • Jak wybrać odpowiednią gaśnicę? Liczba postów: 22 Grupa: Aktualności Świat trochę idzie do przodu, wprawdzie gaśnice proszkowe są nadal popularne, ale są teraz też czyste urządzenia gaśnicze niezostawiające śladów, nie trzeba pot...
  • Gdzie wesele? Liczba postów: 348 Grupa: Trudne tema... Ja mam okazję na zorganizowanie wesela w Pszczynie tutaj https://hotelstyl70.pl/wesele-w-pszczyni e i jestem praktycznie zdecydowana. Bardzo podoba mi się sama s...
  • Reklama w XXI wieku Liczba postów: 191 Grupa: Trudne tema... Sporo osób stawia też na gadżety reklamowe, a w tej kwestii mogę wam polecić firmę https://promoceramics.com/, z której usług sam skorzystałem i jestem zadowolo...
  • Teamnet-software Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Chciałabym legalnie zakupić system operacyjny Windows dla celów prywatnych. Polecacie sklep Teamnet-software?

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17323 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >