Kolejne salony sieci RuckZuck

Kolejne salony sieci RuckZuck

W ramach sieci RuckZuck otwierane są kolejne salony w województwach mazowieckim i warmińsko-mazurskim. Mieszkańcy Radomia i Elbląga będą mogli zapoznać się z ofertą największego w Polsce sprzedawcy podłóg i drzwi już w drugiej połowie kwietnia. Czytaj dalej

W Mławie punkt RuckZuck rozpocznie działalność na początku maja.


Rozpoznawalna marka oraz doświadczenie zdobyte przez 5 lat działalności gwarantują RuckZuck stabilną pozycję na rynku polskim, a także w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki temu sieć może zapewnić swoim Partnerom Handlowym silne wsparcie zarówno na początku, jak i w trakcie współpracy.

Dynamiczny rozwój, pomoc profesjonalnych doradców oraz najwyższej jakości asortyment to klucz do sukcesu w każdej działalności. To również główne powody, dla których przedsiębiorcy decydują się na podjęcie współpracy z RuckZuck. Taki krok uczynił Grzegorz Glinka z Elbląga, właściciel sklepów „Świat podłóg i drzwi”, który otwarcie salonu planuje na 17 kwietnia br.

- Asortyment oferowany przez sieć sprzedawałem już wcześniej w „Świecie podłóg i drzwi”. Kontakt z dystrybutorem przebiegał pomyślnie, dlatego postanowiłem, by jeden z moich sklepów funkcjonował pod szyldem RuckZuck – mówi Grzegorz Glinka.

Na powierzchni 260 m² znajdą się m.in. produkty marek Royal Floor i Classen, jak również akcesoria uzupełniające do drzwi i podłóg. Punkt handlowy RuckZuck jest zlokalizowany przy ul. Warszawskiej 72, w pasażu sklepów budowlanych i wnętrzarskich.

 

Kolejne punkty w mazowieckim
W województwie mazowieckim pod szyldem RuckZuck funkcjonuje 8 punktów handlowych. 24 kwietnia br. dołączy do nich salon OKNOLUX w Radomiu, należący do Wojciecha i Anny Wasilewskich. W sklepie o powierzchni ok. 400 m², zlokalizowanym przy ul. 1905 roku, klienci będą mogli nabyć wysokiej klasy drzwi i panele laminowane marki Classen oraz podłogi drewniane, a także produkty z branży budowlanej i wnętrzarskiej.

- Zależy nam na rozwoju naszej firmy, dlatego przystąpiliśmy do Programu Partnerskiego ze sprawdzonym na polskim rynku dystrybutorem podłóg i drzwi. Zdecydowaliśmy się na współpracę z siecią RuckZuck, gdyż jest to znana marka, która cieszy się zaufaniem klientów. To nasz pierwszy salon RuckZuck, ale możliwe, że nie ostatni – mówi Wojciech Wasilewski, współwłaściciel firmy OKNOLUX Radom.

W pierwszym tygodniu maja w województwie mazowieckim zostanie otwarty jeszcze jeden salon – w Mławie przy ulicy Grzebskiego. Na współpracę z siecią RuckZuck zdecydowała się Aneta Osiecka, właścicielka Firmy Handlowo – Usługowej Anmar.

- RuckZuck to solidna marka, która oferuje produkty najwyższej jakości. Jestem pewna, że docenią to mieszkańcy Mławy i okolic. To mój pierwszy salon RuckZuck i liczę, że dzięki wsparciu sieci osiągnę sukces – mówi Aneta Osiecka.

W asortymencie salonów RuckZuck znajdziemy podłogi drewniane i laminowane, drzwi,  ościeżnice oraz akcesoria uzupełniające (m.in. listwy, zamki, klamki). W punktach handlowych można liczyć na profesjonalną poradę personelu, który na życzenie klientów wskaże najlepszą ekipę montażową. Sieć zapewnia także transport zakupionych produktów.

Sieć RuckZuck stale poszukuje nowych Partnerów Handlowych. Firmy oraz przedsiębiorców zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu z Krzysztofem Bedrą, Managerem ds. Sprzedaży RuckZuck lub wypełnienia formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www.ruckzuck.pl.

 

 

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Znaczenie skupu złomu w gospodarce Liczba postów: 5 Grupa: Aktualności Jeżeli ktoś z was ma do oddania złom i szuka dobrej firmy, która taki złom przyjmie to warto zapoznać się z oferta firmy http://www.klanskup.pl/oferta/. Ja wiel...
  • Kredyt gotówkowy Liczba postów: 42 Grupa: Trudne tema... Z tymi kredytami, pożyczkami i chwilówkami różnie bywa. Wiele osób potrafi mieć problemy kiedy już konieczna jest spłata chwilówek i nie stać ich na to. Dlatego...
  • Jak zabezpieczyć paczkę? Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... Jeżeli chodzi o mnie, to prowadzę własny sklep internetowy i codziennie nadaje wiele paczek do klientów, a Wam polecam sprawdzić http://compatto.pl/chcesz-tanio...
  • DODATKOWE OŚWIETLENIE Liczba postów: 6 Grupa: Trudne tema... Dodatkowe oświetlenie powinna robić firma, która już wcześniej realizowała temat elektryk w danej firmie. Niemniej w innym wypadku przeprowadziłabym audyt oświe...
  • Konfigurator Dell Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Warto wykorzystać konfigurator dell i poprzez niego wybrać urządzenie dla swojej firmy?

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17199 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 163

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >