Kolejne wydarzenie dla architektów wnętrz z cyklu DESIGN OD KUCHNI tym razem odbędzie się w Poznaniu

Kolejne wydarzenie dla architektów wnętrz z cyklu DESIGN OD KUCHNI tym razem odbędzie się w Poznaniu

14 listopada 2019 r. poznańscy architekci i projektanci wnętrz wezmą udział w trzeciej już edycji cyklu DESIGN OD KUCHNI, organizowanej przez Comitor i Cosentino. Tego dnia powierzchnie ultrakompaktowe Dekton i konglomeraty kwarcowe Silestone, wraz z korespondującymi z nimi urządzeniami AGD: okapem Panorama firmy NOVY oraz piekarnikiem Küppersbusch, będą aktywnym „centrum dowodzenia” podczas live cookingu szefa kuchni Aleksandra Barona, związanego z cyklem DESIGN OD KUCHNI od samego początku. Czytaj dalej

 

Eksperci od AGD

W portfolio firmy Comitor znajdziemy praktycznie cały asortyment wyposażenia niezbędnego w kuchni. Firma od dwóch dekad jest wiodącym w Polsce dystrybutorem urządzeń AGD klasy premium. Proponowane przez Comitor zlewozmywaki z akcesoriami oraz baterie kuchenne i systemy sortowania odpadów niemieckiej marki Blanco, minimalistyczne okapy kuchenne Novy, urządzenia Küppersbusch czy rozdrabniacze kuchenne InSinkErator gwarantują starannie zaprojektowaną strefę kuchni, w której innowacyjne technologie idą w parze z fantastycznym wzornictwem i wygodą użytkowania.


Kolejne wydarzenie dla architektów wnętrz z cyklu DESIGN OD KUCHNI tym razem odbędzie się w Poznaniu

 

Kuchnia zintegrowana

Propozycje hiszpańskiej marki Cosentino – wielkoformatowe powierzchnie Dekton czy konglomeraty kwarcowe Silestone – umożliwiają tworzenie kuchni z dopracowanymi detalami i wykończeniem, nadającym temu pomieszczeniu bardzo wyrafinowany charakter. Montaż jednoelementowych blatów, bez dodatkowych połączeń czy cięć, oraz różne grubości materiałów – od 4mm do 30mm – sprzyjają projektom wnętrz kuchennych, w których jak nigdzie indziej liczy się estetyczna harmonia i niewidoczne przejścia podłogi w blat, okładzinę frontów i boków wysp kuchennych lub ścian pomiędzy szafkami. Zaawansowana technologia produkcji sprawia, że materiały te są odporne na ścieranie, przebarwienia i uszkodzenia mechaniczne.

 

Czytaj również: Polski Instytut Rozwoju Biznesu ma zaszczyt zaprosić do udziału w XIII edycji konferencji "Facility & Property Managemnet - bezpieczna i oszczędna nieruchomość"


Kolejne wydarzenie dla architektów wnętrz z cyklu DESIGN OD KUCHNI tym razem odbędzie się w Poznaniu

 

Przy kuchennej wyspie

Poznańska odsłona cyklu spotkań ukierunkowanych na poszerzanie wiedzy architektów o najnowsze rynkowe rozwiązania odbędzie się przy dedykowanej wyspie, z wbudowanym okapem Panorama firmy NOVY. Jej blat i boki wykonano z materiału Dekton w grubości 12 mm, w kolorze Opera, a na okładzinie szafki z piekarnikiem zastosowano Dekton w 4-milimetrowej wersji SLIM. Całość uzupełniona będzie jak zawsze o wielofunkcyjny, zaawansowany technologicznie piekarnik Küppersbusch, z oferty Comitor. Jakie smaki będzie serwował tym razem Aleksander Baron, dowiemy się już wkrótce. Warto śledzić fanpage Design od Kuchni na FB.


Kolejne wydarzenie dla architektów wnętrz z cyklu DESIGN OD KUCHNI tym razem odbędzie się w Poznaniu

 

Czytaj również: Urbanator Days - wyjątkowe wydarzenia dla miłośników jazzu odbędą się w Łodzi i Warszawie


Patroni medialni wydarzenia: Design Alive, Elle Decoration, Czas na Wnętrze, Weranda, Point of Design, Nowy Magazyn, Wnętrze, Law Business Quality, Architektura &Biznes, Magazif, Ekspert Budowlany, Designteka.pl, MieszkaniezPomyslem.pl

2019-11-09
Źródło: OKK PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • W co warto obecnie inwestować? Liczba postów: 2890 Grupa: Trudne tema... Jeśli posiadasz swoją firmę to z pewnością warto zainwestować w odpowiednie oprogramowanie. Ma ono na celu usprawnić funkcjonowanie konkretnego przedsiębiorstwa...
  • Jakie jest Wasze hobby? Liczba postów: 61 Grupa: Trudne tema... Moim hobby były podróże, ale to się już skończyło, bo z finansami bywa różnie, ale głównie to czasu brakuje.
  • Zakup kartonów Liczba postów: 44 Grupa: Trudne tema... Ja najczęściej zamawiam pudła kartonowe klapowe od firmy www.crosspack.pl . Posiadają bardzo dobrą jakość i uniwersalną konstrukcję. Używam ich zazwyczaj do pak...
  • odszkodowanie Liczba postów: 49 Grupa: Trudne tema... Jeśli jest to sprawa jakaś skomplikowana, to lepiej poprosić o pomoc jakiegoś prawnika, który ma w tym zakresie doświadczenie i może pomóc.
  • Jaka najlepsza chwilówka? Liczba postów: 10 Grupa: Trudne tema... Tu pomocne będą internetowe porównywarki, na pewno pomogą w ogarnięciu tego rynku.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17995 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 168

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >