Kolejny sklep wzorcowy VOX w Katowicach

Kolejny sklep wzorcowy VOX w Katowicach

Kolejny salon wzorcowy Drzwi i podłogi VOX został uruchomiony w Katowicach, w nowo wybudowanym Centrum Handlowym Nowy Roździeń na al.Roździeńskiego 199.

 

To już trzeci salon wzorcowy – po Warszawie i Świeciu – otwarty w ciągu 2 miesięcy! Salon to przede wszystkim największa oferta markowych drzwi i podłóg na katowickim rynku. Na powierzchni 250 m2 powstała imponująca ekspozycja złożona z ponad 120 wzorów drzwi oraz około 100 rodzajów podłóg! Pełna oferta materiałów wykończeniowych różnych producentów jest kilka razy większa.

 

 

Katowicki salon Drzwi i podłogi Vox został zaaranżowany według najnowocześniejszych standardów trade marketingu. Oferta handlowa salonu prezentowana jest w innowacyjny sposób, z wykorzystaniem modeli ekspozytorów stworzonych w czasie prac badawczych. Zastosowano w nim przede wszystkim nowoczesne rozwiązania do prezentacji drzwi i podłóg.

 

 

To co dodatkowo wyróżnia salon Drzwi i podłogi VOX na al. Roździeńskiego 199 to stanowisko dla projektantów wnętrz współpracujących z salonem, wyposażone w niezbędne do pracy katalogi oraz wzorniki. Salon oferuje ponadto montaż zakupionych drzwi i podłóg przez certyfikowanych wykonawców, bowiem sprawdzeni montażyści to gwarancja jakości wykonanej pracy oraz bezpieczeństwo dla klienta. Zakup towaru z usługą montażu to ponadto mniejsze o 15% koszty.

 

 

2011-06-01
Źródło: Składy VOX / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17201 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >