MONTERIADA po raz kolejny cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających targi Budma

MONTERIADA po raz kolejny cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających targi Budma

Promocja dobrego montażu i zawodu montera stolarki budowlanej, możliwość bezpośrednich rozmów z ekspertami firm oraz zapoznania się z nowościami produktowymi i wiele innych atrakcji. To wszystko w ramach zorganizowanej przez Związek POiD MONTERIADY 2019, która w dniach 12-15 lutego odbyła się na targach BUDMA w Poznaniu, przyciągając setki odwiedzających. Czytaj dalej

 

Bez MONTERIADY trudno już wyobrazić sobie Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. W ramach tegorocznej, czwartej osłony wydarzenia uczestnicy mogli oglądać realizowane przez cztery dni pokazy montażu drzwi zewnętrznych, drzwi balkonowych typu HS, drzwi wewnętrznych, bramy garażowej, okna w strefie docieplenia, osłon okiennych oraz systemu automatyki okiennej i regulacji okuć w stolarce HS. Podczas pokazów wykorzystano wysokiej jakości rozwiązania izolacyjne, odzież roboczą, narzędzia, mocowania oraz mini żuraw z przyssawkami.


MONTERIADA po raz kolejny cieszyła się dużym zainteresowaniem


Poszczególnym montażom towarzyszył „na żywo”, emocjonujący komentarz znanego dziennikarza sportowego – Tomasza Zimocha. Interesująca formuła MONTERIADY 2019 sprawiła, że jej stoisko tłumnie odwiedzali nie tylko fachowcy, lecz również inwestorzy indywidualni zainteresowani nowoczesnymi produktami i ich odpowiednią instalacją. Nie zabrakło także uczniów i opiekunów klas patronackich „DOBRY MONTAŻ” z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach oraz Zespołu Szkół nr 1 w Zbąszyniu, którzy na MONTERIADZIE 2019 gościli w dniu 13 lutego. Poza oglądaniem pokazów montażu i wizytą na stoiskach działających w branży stolarki budowlanej firm, wzięli oni udział w debacie: „Dlaczego warto zostać monterem stolarki?”, z udziałem profesjonalnych monterów – Ambasadorów kampanii „DOBRY MONTAŻ”. Spotkanie było dla uczniów niepowtarzalną okazją do zapoznania się ze specyfiką pracy montera i poznania korzyści oraz wymagań płynących z wykonywania tej profesji.


MONTERIADA po raz kolejny cieszyła się dużym zainteresowaniem

 

Czytaj również: Zakończyła się kolejna edycja WinDoor-tech targów nowych technologii


Zwieńczenie drugiego dnia MONTERIADY 2019 stanowiło spotkanie prasowe, które odbyło się w Centrum Prasowym targów BUDMA. Obecni na nim byli dziennikarze branżowi zarówno z Polski, jak i z zagranicy, a także przedstawiciele sektora stolarki budowlanej i reprezentanci targów BUDMA. Podczas wydarzenia zaprezentowano najważniejsze inicjatywy Związku POiD w 2018 roku i najnowsze projekty, w tym również nowy wizerunek organizacji. W dalszej części uczestnicy mieli zaś okazję do bezpośrednich rozmów w ramach networkingu.


MONTERIADA znakomicie wpisała się w prowadzone przez Związek POiD działania promujące dobry montaż stolarki budowlanej. Podczas targów BUDMA nie mogło więc też zabraknąć charakterystycznej postaci Edmonta – nowoczesnego montera stolarki budowlanej, bohatera kampanii „DOBRY MONTAŻ”, który cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników.


MONTERIADA po raz kolejny cieszyła się dużym zainteresowaniem

 

Czytaj również: DAJ SIĘ OŚWIETLIĆ w Expo Silesia w Sosnowcu!


Partnerami MONTERIADY 2019 były marki: AIB, Aluplast, FAKRO, GERDA, Glasslift, Hörmann, Klimas Wkręt-met, Lahti Pro, Porta, Somfy, Soudal, Stanley Black & Decker i Vorne. Wydarzenie zostało zorganizowane pod patronatem Instytutu Techniki Budowlanej i targów BUDMA, zaś jego patronami medialnymi były wiodące media zajmujące się szeroko pojętą tematyką budowlaną.


2019-02-20
Źródło: RedPen PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15829 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 116

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >