Media – lista artykułów

Podpis elektroniczny ułatwia firmom prowadzenie działalności

Podpis elektroniczny jest stosowany w Polsce od 20 lat, ale to w ostatnich miesiącach przeżywa prawdziwy boom. Szczególnie w czasie pandemii stał się rozwiązaniem, które ułatwia wdrożenie na szeroką skalę pracy zdalnej, ale też usprawnia załatwianie spraw urzędowych i bankowych bez wychodzenia z domu. Badania Kantara pokazują, że 28 proc. użytkowników bankowości internetowej chciałoby korzystać z e-podpisu. Dlatego na jego wdrożenie decyduje się coraz więcej firm i instytucji, m.in. największe banki i operatorzy telekomunikacyjni.
22-02-2021

Aplikacje, które zmienią model prowadzenia biur w niedalekiej przyszłości

Czy ktoś z nas wyobraża sobie dzisiaj życie bez telefonu komórkowego? Niepostrzeżenie stał się on dla nas narzędziem wielofunkcyjnym: aparatem fotograficznym, dostępem do internetu, skrzynki pocztowej, kalendarza. Jest dla nas kartą płatniczą i budzikiem. Na telefonie słuchamy muzyki, oglądamy filmy, czytamy książki, z telefonem uprawiamy sport i wykonujemy wiele innych aktywności.
17-02-2021

Comarch e-Consultant - rozwiązanie skrojone pod dzisiejsze potrzeby rynkowe

W dobie pandemii COVID-19 niezbędne okazało się zastosowanie takiego rozwiązania, które z jednej strony nie narazi na niebezpieczeństwo klientów i pracowników, a z drugiej usprawni procesy administracyjne firm. Takie wymagania spełnia system firmy Comarch, który umożliwia załatwianie różnych spraw w biurach obsługi klienta za pośrednictwem tzw. e-wizyty.
04-02-2021

Jest już nowy numer Baumit Magazynu dostępy również w wersji elektronicznej

Czy warto odnawiać stare budynki? Czy ściany potrafią mówić? W jakim kierunku zmierza polska architektura? Odpowiedzi między innymi na te pytania znajdziecie, zgłębiając lekturę najnowszego numeru Baumit Magazynu, który właśnie trafił do dystrybucji, także w postaci e-wydania.
30-12-2020

GetHome.pl – co wyróżnia ten innowacyjny portal z branży nieruchomości?

Poszukiwanie mieszkania lub domu nie musi wiązać się ze żmudnym przeglądaniem wciąż tych samych ofert. Udowadnia to GetHome.pl - portal z branży nieruchomości, który stworzył miejsce przyjazne dla osób chcących błyskawicznie zorientować się w ofertach z rynku pierwotnego lub wtórnego.
23-12-2020

Usługa pogrzebów online - taka będzie najbliższa rzeczywistość

Rzeczywistość 2020 roku, z którą przyszło się nam zmierzyć, okazała się bardzo trudna. Pandemia koronawirusa zmieniła wszelkie nasze plany, a nawet i życie. Gwałtowny wzrost zachorowań niesie za sobą również bardzo wiele zgonów, a ograniczenia, jakie zostały narzucone przez rząd, nie pozwalają wszystkim na towarzyszenie w ostatniej drodze tym, którzy odeszli. W Polsce jest już możliwość uczestnictwa online podczas nabożeństwa w kościele i pożegnaniu na cmentarzu.
16-11-2020

Do czego służy kalkulator EkoDom?

Ostatnie miesiące zmusiły nas do pozostania w domach. Mogliśmy przyjrzeć im się z bliska i zastanowić się czy budynek, w którym mieszkamy sprzyja naszym domowym finansom i środowisku. A może ciepło ucieka z niego razem z naszymi pieniędzmi? Do zbadania jak nasz dom lub mieszkanie wpływa na klimat i nasz budżet możemy wykorzystać bezpłatny kalkulator EkoDom przygotowany przez dolnośląską Fundację EkoRozwoju.
20-10-2020

Platynowe Rabaty w sieci sklepów Biedronka dla seniorów

Biedronka w trosce o bezpieczeństwo seniorów zachęca ich do dokonywania zakupów w godzinach im dedykowanych specjalną ofertą Platynowe Rabaty. Od czwartku 15.10. w ramach tej oferty sieć oferuje dodatkowe zniżki na produkty popularne wśród tej grupy klientów.
15-10-2020

Wizualizacja kolorów 3D - wielkie ułatwienie dla klientów z branży farb proszkowych

Nowe narzędzie kolorystyczne 3D – dostępne za pośrednictwem aplikacji AkzoNobel Design – zostało zaprojektowane tak, aby pomóc architektom i projektantom znaleźć produkt dokładnie odpowiadający ich potrzebom. Jego opracowanie opierało się na rozległej wewnętrznej wiedzy specjalistycznej w zakresie cyfrowego koloru, co pozwoliło na rozwiązanie szeregu technicznych wyzwań.
10-08-2020

mySchneider Partner Portal - nowa platforma i program partnerski dla projektantów

Schneider Electric otworzył w pełni cyfrową platformę wspierającą pracę projektantów. Na mySchneider Partner Portal zebrano całościowo fachową wiedzę z zakresu projektowania lidera w dziedzinie cyfrowej transformacji zarządzania energią. Użytkownicy mogą znaleźć tam informacje o produktach, instrukcje, porady, a także narzędzia, które usprawnią ich codzienne obowiązki. Projektanci za posiadane umiejętności i czas poświęcony na rozwój będą nagradzani Punktami Aktywności, które mogą wymieniać na atrakcyjne nagrody.
03-08-2020


Stron: 41 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16537 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 376

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >