Media – lista artykułów

Do czego służy kalkulator EkoDom?

Ostatnie miesiące zmusiły nas do pozostania w domach. Mogliśmy przyjrzeć im się z bliska i zastanowić się czy budynek, w którym mieszkamy sprzyja naszym domowym finansom i środowisku. A może ciepło ucieka z niego razem z naszymi pieniędzmi? Do zbadania jak nasz dom lub mieszkanie wpływa na klimat i nasz budżet możemy wykorzystać bezpłatny kalkulator EkoDom przygotowany przez dolnośląską Fundację EkoRozwoju.
20-10-2020

Platynowe Rabaty w sieci sklepów Biedronka dla seniorów

Biedronka w trosce o bezpieczeństwo seniorów zachęca ich do dokonywania zakupów w godzinach im dedykowanych specjalną ofertą Platynowe Rabaty. Od czwartku 15.10. w ramach tej oferty sieć oferuje dodatkowe zniżki na produkty popularne wśród tej grupy klientów.
15-10-2020

Wizualizacja kolorów 3D - wielkie ułatwienie dla klientów z branży farb proszkowych

Nowe narzędzie kolorystyczne 3D – dostępne za pośrednictwem aplikacji AkzoNobel Design – zostało zaprojektowane tak, aby pomóc architektom i projektantom znaleźć produkt dokładnie odpowiadający ich potrzebom. Jego opracowanie opierało się na rozległej wewnętrznej wiedzy specjalistycznej w zakresie cyfrowego koloru, co pozwoliło na rozwiązanie szeregu technicznych wyzwań.
10-08-2020

mySchneider Partner Portal - nowa platforma i program partnerski dla projektantów

Schneider Electric otworzył w pełni cyfrową platformę wspierającą pracę projektantów. Na mySchneider Partner Portal zebrano całościowo fachową wiedzę z zakresu projektowania lidera w dziedzinie cyfrowej transformacji zarządzania energią. Użytkownicy mogą znaleźć tam informacje o produktach, instrukcje, porady, a także narzędzia, które usprawnią ich codzienne obowiązki. Projektanci za posiadane umiejętności i czas poświęcony na rozwój będą nagradzani Punktami Aktywności, które mogą wymieniać na atrakcyjne nagrody.
03-08-2020

Jak szybko zbudować platformę e-commerce B2B w firmie?

Zmiany zachowań konsumentów wpłynęły również na potrzeby klientów biznesowych. Są oni coraz bardziej wymagający i oczekują bezbłędnej interakcji online z firmą. Jak zatem stworzyć funkcjonalną platformę e-commerce B2B? I czy jest to możliwe w 2 tygodnie?
09-07-2020

Marketing dla deweloperów – jakie reklamy w Internecie wybrać?

Branża budowlana i deweloperska należą do szczególnie konkurencyjnych, a walka o klienta toczy się każdego dnia. Zwłaszcza w dobie pandemii o klienta najskuteczniej walczyć za pośrednictwem Internetu. Rozwiązań marketingowych jest co najmniej kilka. Na jakie szczególnie warto zwrócić uwagę?
19-06-2020

Platforma Buy Poland - narzędzie dla polskich firm zainteresowanych wejściem na zagraniczne rynki

Meble, odzież, artykuły ogrodnicze, wyroby spożywcze, stolarka budowlana, instalacje grzewcze i klimatyzacyjne czy opakowania, to jedne z najbardziej cenionych na świecie produktów ze znakiem „Made in Poland”. Przeszło 1000 polskich producentów z w/w segmentów rynku prezentuje swoje najnowsze propozycje na platformie proeksportowej Grupy MTP „Buy Poland”. Bezpośrednie zaproszenie do rozmów handlowych otrzymało z kolei 200 000 kupców z aż 49 krajów z całego świata. I to tylko w ciągu ostatnich 4 tygodni!
18-06-2020

Platforma Inteligentny Dach - rozwiązanie odpowiadające na potrzeby nieruchomości magazynowych

Polski deweloper powierzchni magazynowych, wdraża nową technologię do zarządzania ryzykami dachów płaskich. Platforma „Inteligentny Dach”, opracowana przez firmę Sense Monitoring, pomaga zapobiegać przeciążeniom dachu alarmując z wyprzedzeniem zarządcę budynku o potencjalnym niebezpieczeństwie.
29-04-2020

Jak przepisać licznik energii elektrycznej na nowego właściciela bez wychodzenia z domu - teraz zrobisz to online

Narzędzie zostało stworzone z myślą o osobach, które kupiły mieszkanie na rynku wtórnym lub bezpośrednio od dewelopera, a także o tych, którzy odziedziczyli mieszkanie lub dom. Z rozwiązania mogą korzystać również firmy z sektora MŚP. Cały proces przejęcia licznika odbywa się przez internet i zajmuje około 15 minut.
20-04-2020

Dulux prezentuje kolorystyczne nowości sezonu także online

Producent farb wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów udostępnia w internecie Kartę Kolorów Dulux. Dzięki temu, bez wychodzenia z domu, można wygodnie przejrzeć wszystkie odcienie i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał naszym potrzebom. Karta kolorów to również źródło inspiracji, a także praktyczne porady dla osób planujących zmianę barw na swoich ścianach.
18-04-2020


Stron: 40 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16140 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >