Media – lista artykułów

Pierwsza polska chmurowa kontrola dostępu impero 360 – nowość w ofercie UNICARD

Marka UNICARD, lider w branży systemów bezpieczeństwa, poszerzyła asortyment o nowy autorski produkt – system kontroli dostępu impero 360 oparty o technologię chmurową. To pierwsze tego typu rozwiązanie zaprojektowane w Polsce.
21-04-2022

Powstała nowa aplikacja mobilna do testowania kolorów farb - Beckers Easy Colour

autorską aplikację mobilną do testowania kolorów - Beckers Easy Colour. Wykorzystując technologię rozszerzonej rzeczywistości pozwala ona sprawdzić, jak konkretne odcienie z palety Beckers prezentują się na ścianach i wybrać tonację najbardziej pasującą do danego wnętrza i własnych preferencji. W aplikacji nie brakuje ponadto ciekawych pomysłów na aranżację wnętrz, informacji o najnowszych trendach kolorystycznych czy funkcjonalności, która umożliwia odtworzenie kolorów z otaczającej nas przestrzeni.
11-04-2022

Amazon uruchamia nowy program zniżkowy dla produktów codziennego użytku - Amazon Super

W ciągu ostatniego roku zespoły Amazon pracowały nad tym, aby zapewnić klientom w Polsce szeroki wybór produktów, niskie ceny każdego dnia oraz szybką i niezawodną dostawę. Od momentu uruchomienia sklepu, oferta Amazon.pl zwiększyła się ze 100 do ponad 250 mln produktów w ponad 30 kategoriach, takich jak np. sprzęt sportowy, elektronika, kosmetyki i higiena osobista, książki, smartfony, zabawki, artykuły spożywcze. Wprowadzenie w październiku Prime, flagowego programu Amazon, zapewniło klientom bezpłatną dostawę milionów produktów, bez minimalnej kwoty zamówienia, nawet następnego dnia. Prime to również dostęp do popularnych i nagradzanych filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji Prime Video, darmowych gier i zawartości w grach w ramach Prime Gaming.
21-03-2022

MojWeterynarz.Online dostępny dla zwierzaków uchodźców z Ukrainy

Uciekający przed wojną obywatele Ukrainy, zabierają ze sobą tylko kilka najpotrzebniejszych rzeczy. Na szczęście wielu z nich nie zapomina o zwierzętach domowych, które są ich członkami rodziny. Psy, koty, świnki morskie chomiki i inne zwierzęta masowo przybywają ze swoimi właścicielami do Polski.
14-03-2022

Serwis Prawo.pl dostępny w języku ukraińskim

Wolters Kluwer Polska, wydawca serwisu Prawo.pl, uruchomił specjalną sekcję aktualności "Pomoc prawna dla Ukrainy" kierowaną zarówno dla osób bezpośrednio dotkniętych kryzysem wywołanym agresją Rosji na Ukrainę, jak i do osób niosących pomoc uchodźcom. Trafia tu codziennie mnóstwo artykułów, które w praktyczny i przystępny sposób wyjaśniają kwestie związane z pobytem w Polsce, uzyskaniem pomocy prawnej i socjalnej oraz świadczeń zdrowotnych. Wszystkie treści są dostępne po polsku i ukraińsku.
14-03-2022

Ukraina.Services, portal agregujący oferty pomocy dla uchodźców wojennych

Polacy i polskie firmy masowo ruszyli, by pomagać mieszkańcom ogarniętej wojną Ukrainy. Inicjatywy idą w tysiące, są natomiast bardzo rozproszone i trudno się w tym informacyjnym galimatiasie poruszać. Programiści z Da Vinci Studio zbudowali portal ukraina.services, by w jak najprostszy, intuicyjny sposób integrować pomoc dla Ukraińców, którzy przekraczają polską granicę.
02-03-2022

Dowiedz się więcej o ocieplaniu domu i możliwościach dofinansowań – pobierz za darmo 3. edycję e-booka

Ogrzewane niskiej jakości paliwami, słabo zaizolowane lub pozbawione ocieplenia domy to główne źródło powstawania smogu. Odpowiednia termomodernizacja pozwala przeciwdziałać temu problemowi, a także zwiększyć komfort domowników i obniżyć koszty utrzymania. Jednak może się ona wydawać skomplikowanym zagadnieniem. By rozwiać wszelkie wątpliwości ISOVER publikuje specjalny e-book, który kompleksowo omawia kwestie związane z ociepleniem domu.
24-02-2022

Inteligentna technologia wpierająca miłosną komunikację nie tylko w walentynki

Nowoczesne technologie mogą stać się tajną bronią na walentynki. Podpowiadamy jak z nich skorzystać, aby stworzyć romantyczny nastrój w dniu zakochanych. Router internetowy to technologiczne serce domu, przez które przepływają wszystkie wyrażane na odległość uczucia, zwróćmy więc uwagę aby zapewniał bezpieczeństwo domowej sieci. Nie chcemy przecież, aby porywy serca, czy nawet pikantne szczegóły z naszego życia stały się wiedzą publiczną za sprawą niezabezpieczonego połączenia radiowego.
13-02-2022

Otwiera się nowy sklep internetowy z narzędziami JUCO – skorzystaj z atrakcyjnych promocji

Wysokiej jakości narzędzia ręczne JUCO dla profesjonalistów i amatorów majsterkowania są teraz dostępne w oficjalnym sklepie internetowym firmy. Nowy kanał sprzedaży to wygodne, bezpieczne zakupy z szybką dostawą do domu lub paczkomatu. Na klientów czekają również specjalne rabaty. Jakie rozwiązania znajdziemy w ofercie?
03-02-2022

Ruszyła kampania edukacyjna, jak zmniejszyć rachunek za prąd dostępna na stronie - www.LiczySieEnergia.pl

Polski Komitet Energii Elektrycznej rozpoczął kampanię edukacyjną „Liczy się energia”. Przez najbliższe miesiące wyjaśniać będzie przyczyny wzrostu cen energii, pokazywać wpływające na nie mechanizmy oraz sposoby na racjonalne gospodarowanie zużyciem prądu. Celem kampanii jest edukacja o rynku energii oraz sposobach łagodzenia wpływu rosnących cen prądu na domowe budżety Polaków.
18-01-2022


Stron: 43 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17566 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 155

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >