Media – lista artykułów

Jest już nowy numer Baumit Magazynu dostępy również w wersji elektronicznej

Czy warto odnawiać stare budynki? Czy ściany potrafią mówić? W jakim kierunku zmierza polska architektura? Odpowiedzi między innymi na te pytania znajdziecie, zgłębiając lekturę najnowszego numeru Baumit Magazynu, który właśnie trafił do dystrybucji, także w postaci e-wydania.
30-12-2020

GetHome.pl – co wyróżnia ten innowacyjny portal z branży nieruchomości?

Poszukiwanie mieszkania lub domu nie musi wiązać się ze żmudnym przeglądaniem wciąż tych samych ofert. Udowadnia to GetHome.pl - portal z branży nieruchomości, który stworzył miejsce przyjazne dla osób chcących błyskawicznie zorientować się w ofertach z rynku pierwotnego lub wtórnego.
23-12-2020

Usługa pogrzebów online - taka będzie najbliższa rzeczywistość

Rzeczywistość 2020 roku, z którą przyszło się nam zmierzyć, okazała się bardzo trudna. Pandemia koronawirusa zmieniła wszelkie nasze plany, a nawet i życie. Gwałtowny wzrost zachorowań niesie za sobą również bardzo wiele zgonów, a ograniczenia, jakie zostały narzucone przez rząd, nie pozwalają wszystkim na towarzyszenie w ostatniej drodze tym, którzy odeszli. W Polsce jest już możliwość uczestnictwa online podczas nabożeństwa w kościele i pożegnaniu na cmentarzu.
16-11-2020

Do czego służy kalkulator EkoDom?

Ostatnie miesiące zmusiły nas do pozostania w domach. Mogliśmy przyjrzeć im się z bliska i zastanowić się czy budynek, w którym mieszkamy sprzyja naszym domowym finansom i środowisku. A może ciepło ucieka z niego razem z naszymi pieniędzmi? Do zbadania jak nasz dom lub mieszkanie wpływa na klimat i nasz budżet możemy wykorzystać bezpłatny kalkulator EkoDom przygotowany przez dolnośląską Fundację EkoRozwoju.
20-10-2020

Platynowe Rabaty w sieci sklepów Biedronka dla seniorów

Biedronka w trosce o bezpieczeństwo seniorów zachęca ich do dokonywania zakupów w godzinach im dedykowanych specjalną ofertą Platynowe Rabaty. Od czwartku 15.10. w ramach tej oferty sieć oferuje dodatkowe zniżki na produkty popularne wśród tej grupy klientów.
15-10-2020

Wizualizacja kolorów 3D - wielkie ułatwienie dla klientów z branży farb proszkowych

Nowe narzędzie kolorystyczne 3D – dostępne za pośrednictwem aplikacji AkzoNobel Design – zostało zaprojektowane tak, aby pomóc architektom i projektantom znaleźć produkt dokładnie odpowiadający ich potrzebom. Jego opracowanie opierało się na rozległej wewnętrznej wiedzy specjalistycznej w zakresie cyfrowego koloru, co pozwoliło na rozwiązanie szeregu technicznych wyzwań.
10-08-2020

mySchneider Partner Portal - nowa platforma i program partnerski dla projektantów

Schneider Electric otworzył w pełni cyfrową platformę wspierającą pracę projektantów. Na mySchneider Partner Portal zebrano całościowo fachową wiedzę z zakresu projektowania lidera w dziedzinie cyfrowej transformacji zarządzania energią. Użytkownicy mogą znaleźć tam informacje o produktach, instrukcje, porady, a także narzędzia, które usprawnią ich codzienne obowiązki. Projektanci za posiadane umiejętności i czas poświęcony na rozwój będą nagradzani Punktami Aktywności, które mogą wymieniać na atrakcyjne nagrody.
03-08-2020

Jak szybko zbudować platformę e-commerce B2B w firmie?

Zmiany zachowań konsumentów wpłynęły również na potrzeby klientów biznesowych. Są oni coraz bardziej wymagający i oczekują bezbłędnej interakcji online z firmą. Jak zatem stworzyć funkcjonalną platformę e-commerce B2B? I czy jest to możliwe w 2 tygodnie?
09-07-2020

Marketing dla deweloperów – jakie reklamy w Internecie wybrać?

Branża budowlana i deweloperska należą do szczególnie konkurencyjnych, a walka o klienta toczy się każdego dnia. Zwłaszcza w dobie pandemii o klienta najskuteczniej walczyć za pośrednictwem Internetu. Rozwiązań marketingowych jest co najmniej kilka. Na jakie szczególnie warto zwrócić uwagę?
19-06-2020

Platforma Buy Poland - narzędzie dla polskich firm zainteresowanych wejściem na zagraniczne rynki

Meble, odzież, artykuły ogrodnicze, wyroby spożywcze, stolarka budowlana, instalacje grzewcze i klimatyzacyjne czy opakowania, to jedne z najbardziej cenionych na świecie produktów ze znakiem „Made in Poland”. Przeszło 1000 polskich producentów z w/w segmentów rynku prezentuje swoje najnowsze propozycje na platformie proeksportowej Grupy MTP „Buy Poland”. Bezpośrednie zaproszenie do rozmów handlowych otrzymało z kolei 200 000 kupców z aż 49 krajów z całego świata. I to tylko w ciągu ostatnich 4 tygodni!
18-06-2020


Stron: 40 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16338 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >