Mieszkania o podwyższonym standardzie na wrocławskim osiedlu Lokum di Trevi są już gotowe do odbioru

Mieszkania o podwyższonym standardzie na wrocławskim osiedlu Lokum di Trevi są już gotowe do odbioru

Lokum di Trevi na wrocławskim Tarnogaju to jedno z najpopularniejszych osiedli w stolicy Dolnego Śląska, wybierane zarówno przez nabywców szukających mieszkania na własne potrzeby, jak i z przeznaczeniem na wynajem. Do użytku oddanych zostało 217 mieszkań. Grupa rozpoczęła przekazywanie lokali, co umożliwi rozpoznanie ich w wyniku finansowym bieżącego roku. Czytaj dalej

 

O atrakcyjności inwestycji decyduje jej położenie w prestiżowej dzielnicy Krzyki, a zarazem blisko centrum miasta oraz ważnych arterii – ulic Bardzkiej i Armii Krajowej. Doskonała komunikacja publiczna (tramwajowa i autobusowa), rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa na terenie osiedla i w jego najbliższej okolicy, szkoły i przedszkola, a także tereny zielone – Park Tarnogajski i Wschodni – sprawiają, że jest to wyjątkowo komfortowe miejsce do życia.

 

Jak każde osiedle Grupy Lokum Deweloper, Lokum di Trevi wyróżnia się przemyślanymi rozwiązaniami projektowymi i funkcjonalnymi układami wnętrz, a także podwyższonym standardem części wspólnych i zagospodarowania terenu. Mieszkańcy mają do dyspozycji dziedzińce z fontannami, bezpieczne place zabaw dla dzieci oraz profesjonalnie zaaranżowane strefy zieleni.

 

Mieszkania o podwyższonym standardzie na wrocławskim osiedlu Lokum di Trevi są już gotowe do odbioru

 

Czytaj również: Powstaje apartamentowiec Zajezdnia Wrocław, który oprócz mieszkań będzie posiadał atrakcyjne części wspólne dla lokatorów

 

- Lokum di Trevi to największa inwestycja, jaką obecnie realizujemy. Osiedle powstaje na 10-hekatrowej działce, na dawnych terenach przemysłowych. Dzięki ich rewitalizacji sukcesywnie oddajemy do użytku mieszkańców świeżą przestrzeń miejską. W dziewięciu etapach inwestycji powstało już ponad 1600 mieszkań, a kolejne 250 jest w trakcie budowy. O sukcesie osiedla świadczy niezmienne od lat zainteresowanie kupujących oraz tempo sprzedaży mieszkań. W zakończonym właśnie IX etapie właścicieli znalazło już 95% lokalimówi Bartosz Kuźniar, Prezes Zarządu Lokum Deweloper.

 

W ramach IX etapu inwestycji zrealizowano 217 mieszkań o metrażach od 26 do ponad 100 metrów kwadratowych i układzie od jednego do czterech pokoi, przy czym większość stanowią mieszkania 2- oraz 3-pokojowe. Dzięki zróżnicowanej ofercie jest to doskonała propozycja zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi.


 

Mieszkania o podwyższonym standardzie na wrocławskim osiedlu Lokum di Trevi są już gotowe do odbioru

 

Czytaj również: Mieszkanie dla studenta - w jakim mieście wynajmie najtaniej?


W budowie jest jeszcze ostatni, X etap osiedla. Trwają również prace w dwóch innych inwestycjach Grupy Lokum Deweloper realizowanych we Wrocławiu: Lokum Vena położonej u zbiegu ulic Poniatowskiego, Prusa i Bema oraz Lokum Villa Nova przy ul. Jaskółczej na Kowalach.

Źródło: Lokum Deweloper / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18003 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 93

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >