Mieszkania we Wrocławiu - Angel Wings. Lepiej inwestować w mieszkania czy apartamenty?

Mieszkania we Wrocławiu - Angel Wings. Lepiej inwestować w mieszkania czy apartamenty?

Wśród dużej konkurencji, jaka panuje na rynku nieruchomości, deweloperzy prześcigają się w „gadżetach”, którymi chcą skusić klientów. Czytaj dalej

Oprócz dostosowania oferty do różnorakich potrzeb zainteresowanych odnośnie metrażu, lokalizacji oraz wystroju mieszkań, deweloperzy biorą również pod uwagę to, co klient kupuje się razem z mieszkaniem – czyli lokalizację, otoczenie osiedla oraz na przykład zaplecze rekreacyjno-sportowe.

- Spotykamy się z różnymi oczekiwaniami klientów - każdemu chcemy sprostać, dlatego już na etapie projektowania Angel Wings wzięliśmy pod uwagę fakt, że wielbiciela luksusu może zainteresować zarówno kawalerka, jak i penthouse – mówi Marcin Trzciński, Dyrektor Sprzedaży Wings Development – Co ważne, niska cena kawalerki - 8 tys. zł za metr kwadratowy – nie ma wpływu na jej ekskluzywność. Podobnie jak w przypadku najbardziej luksusowych penthouse’ów, mieszkania typu „studio” posiadają na przykład klimatyzację.

Nie bez znaczenia jest również zaplecze osiedla. Coraz częściej wielbiciele aktywnych form spędzania wolnego czasu mogą na basen schodzić „w kapciach”. Do tego zazwyczaj dochodzi klub fitness, sauna, SPA, klub muzyczny. Nie brakuje również odważnych pomysłów, jak na przykład przedszkole czy nadrzeczna promenada, jeżeli tylko warunki na to pozwalają.

- Lokalizacja kompleksu nad rzeką Oławą nie mogła nie być wykorzystana – mówi Trzciński – postanowiliśmy, że 200-metrowa promenada będzie służyć nie tylko mieszkańcom Angel Wings, ale wszystkim wrocławianom.

I o ile sprzęt AGD i samochód mogą się zużyć lub zwyczajnie znudzić, to sala treningowa co najwyżej zostanie lepiej wyposażona, a widok z promenady może okazać się jeszcze piękniejszy. 

Angel Wings to luksusowy kompleks apartamentowo – komercyjny z dwiema wieżami budowany zaledwie 10 minut piechotą od wrocławskiego rynku. Na nabywców czeka ponad 1200 prestiżowych apartamentów z widokiem na nadrzeczną promenadę i zielone pasaże oraz bogata strefa relaksu – basen, SPA i fitness. W tej chwili prowadzona jest sprzedaż apartamentów w budynkach niskich, do których prowadzić będzie się można już pod koniec 2009 roku. Oddanie do użytku całości nastąpi pod koniec 2011 roku. Szacuje się, że inwestycja wyniesie powyżej miliarda złotych.

Źródło: inPlusPR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17202 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 340

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >