Na Żoliborzu powstaje nowe osiedle z bogatą ofertą udogodnień

Na Żoliborzu powstaje nowe osiedle z bogatą ofertą udogodnień

sPlace – smart living to druga inwestycja Layetana Developments Polska. Nieruchomość zostanie wybudowana przy ulicy Rydygiera na terenie postindustrialnego warszawskiego Żoliborza. Będzie to pierwszy etap osiedla, na który składa się 66 apartamentów z bogatą ofertą udogodnień. Nowy projekt jest połączeniem estetyki, nowoczesnych rozwiązań i wysokiej jakości budownictwa. Czytaj dalej

 

-"Kolejna inwestycja to dowód na to, że jesteśmy mocniej zaangażowani na polskim rynku nieruchomości. Doceniają nas polscy Klienci i właśnie dlatego chcielibyśmy sprostać ich wysokim wymaganiom. Odpowiedzią na potrzeby zamożniejszych i nowoczesnych mieszkańców Warszawy jest sPlace – smart living. To wyjątkowe zestawienie praktyczności i elegancji. To także nowy sposób życia". – mówi Maciej Mosiej, Dyrektor Zarządzający Layetana Developments Polska.

 

Czytaj również: Duża popularność Gdańskiej inwestycji Szafarnia

 

Nowe przedsięwzięcie Layetana Developments Polska to realizacja idei smart living. Jest to połączenie modernistycznego stylu architektury z zastosowaniem funkcjonalnych rozwiązań ułatwiających życie mieszkańcom. Każdy z Klientów będzie mógł wybrać spośród gotowych opcji układ pomieszczeń. Dodatkowo dla pierwszych mieszkańców przygotowane zostały apartamenty w formie otwartej przestrzeni, gotowej do zaprojektowania i niemal dowolnej aranżacji.

 

Ponadto sPlace zapewni szereg udogodnień takich jak: usługi concierge, dodatkowa izolacja oszczędzająca ciepło i energię, przyłącze ciepłej wody do pralek i zmywarek, gniazdko elektryczne do ładowania aut hybrydowych na każdym miejscu parkingowym, możliwość umycia samochodu w podziemnym parkingu, jeden klucz otwierający drzwi do mieszkania i innych części nieruchomości czy też centralny wyłącznik światła w każdym z apartamentów.

 

 

- "Smart living to nowy styl życia w mieście. Chcemy, aby nasi Klienci oddali część swoich codziennych obowiązków w ręce concierge. Nasza propozycja to mądry wybór i przemyślana inwestycja" – mówi Justyna Kałuża, Business Manager Layetana Developments Polska.

 

W sPlace – smart living zastosowano także szereg technicznych rozwiązań. Mieszkania zostaną wyposażone w infrastrukturę, która ułatwi podłączenie klimatyzacji, telewizji satelitarnej, kablówki czy też telefonu. Montaż większości urządzeń będzie odbywał się w wyznaczonych miejscach bez dużej ingerencji wewnątrz apartamentów. Łatwiejsza będzie także instalacja funkcji „inteligentnego domu”, dzięki którym możliwe będzie zdalne sterowanie żaluzjami, energią elektryczną oraz systemami bezpieczeństwa.

 

Czytaj również: Powstanie ekologiczny budynek szkolny

 

-"Nowoczesne apartamenty powinny posiadać uniwersalne łącza sieciowe. Dlatego postanowiliśmy przekazać mieszkańcom routery, które zapewnią łączność w technologii Wi-Fi. Dzięki tej usłudze nasi Klienci uzyskają dostęp do Internetu w każdym miejscu swojego mieszkania tuż po jego odbiorze" – dodaje Justyna Kałuża. 

 

Pierwszy etap nowej realizacji Layetana Developments Polska to budynek składający się z 66 apartamentów o metrażu od 24 do 174 mk. Każdy z nich połączony został z dodatkowymi pakietami usług i udogodnień, które znajdą praktyczne zastosowanie w każdym domu. Dla bardziej wymagających klientów przygotowana została oferta sLoft. Są to dwupoziomowe, przestronne mieszkania o najwyższym standardzie z wysokim na ponad  5 metrów salonem. Będą one doskonale doświetlone dzięki zastosowaniu dużych okien i instalacji dodatkowych świetlików w wybranych apartamentach. Autorem eleganckiego i minimalistycznego projektu jest pracownia Mąka Sojka Architekci.

 

-"Do wykończenia nieruchomości zostaną wykorzystane specjalnie wyselekcjonowane materiały takie jak: blacha patynowana w kolorze rdzy, drewno, stal oraz szkło. Co więcej na fasadzie budynku nie znajdziemy tynku" – dodaje Maciej Mosiej.

 

W sPlace – smart living stworzony zostanie również duży teren zielony z przestronnym patio o wymiarach boiska piłkarskiego. Uzupełnieniem kompozycji będą elementy małej architektury takie jak: starannie zaprojektowane ławy, kosze oraz ławki. – „Na terenie inwestycji zostanie stworzony deptak, który zostanie zaaranżowany w stylu barcelońskiej La Rambla. Wierzymy, że znajdzie on wielu zwolenników wśród spacerowiczów i wielbicieli spotkań na wolnym powietrzu – dodaje Justyna Kałuża.

 

Czytaj również: Wzrost stawek czynszowych w centrum Warszawy

 

Z myślą o najmłodszych, w sPlace – smart living stworzony zostanie nowoczesny plac zabaw. Dodatkowo na terenie nieruchomości znajdzie się również klub dla dzieci, gdzie można będzie korzystać z codziennej rozrywki oraz organizować zamknięte imprezy np. z okazji urodzin. – Jesteśmy świadomi potrzeb rynku. Chcemy, aby nasza oferta była kompleksowa i odpowiadała wymaganiom współczesnej rodziny. Wierzymy, że nasza inwestycja znajdzie wielu zwolenników wśród Klientów warszawskiego rynku nieruchomości – dodaje Maciej Mosiej.

 

Źródło: Unicorn Media / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17193 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >