Najlepsi Fachowcy województwa lubelskiego

Najlepsi Fachowcy województwa lubelskiego

Firma P.P.H. WAMACO Sp. z.o.o. z Lublina została Najlepszą Fachową Ekipą województwa lubelskiego.


W niedzielne popołudnie na Placu Zamkowym w Lublinie rozstrzygnięto czternaste – ostatnie eliminacje konkursu Fachowa Ekipa 2007. W czterech konkurencjach: budowie stołu roboczego, precyzyjnym wycinaniu modeli z różnych materiałów, naprawieniu otworu w płycie kartonowo-gipsowej oraz nawierceniu dwóch otworów na tym samym poziomie, rywalizowały cztery firmy.

– Nasi fachowcy spisali się bardzo dobrze, jestem z nich naprawdę zadowolony – mówi z uśmiechem Marek Wachowski prezes i założyciel firmy WAMACO, która specjalizuje się w instalacjach wentylacji i klimatyzacji. – Cieszymy się z wygranej – dodaje kapitan ekipy Henryk Wnuk. – Na pewno dobrze przygotujemy się do finału i będziemy walczyć o główną nagrodę – mówi kapitan. – W pracy najważniejsza jest dla nas estetyka, funkcjonalność klientów zadowolenie naszych klientów – dodaje zgodnie jego zespół.

Ekipa firmy P.P.H. WAMACO Sp. z.o.o. wystąpiła w składzie: Henryk Wnuk – kapitan drużyny, Mariusz Ciepłowski, Jan Szwarnowski.
Byli najlepsi w budowie stołu roboczego, wycinaniu modeli z różnych materiałów i łataniu otworu w płycie kartonowo-gipsowej. Łącznie wywalczyli 34 punkty, co zagwarantowało im wygraną i miejsce w ogólnopolskim finale.

Drugie miejsce wywalczyła firma TOKBUD ze Świdnika (28 pkt), trzecie firma YETI DACHY z Lublina (22 pkt).

Zwycięzcy z czternastu regionów, w tym z województwa lubelskiego spotkają się podczas finału 22 września w Warszawie rywalizując o tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy w Polsce oraz Mercedesa Vito i komplet elektronarzędzi Hitachi.

Konkurs został ogłoszony w ramach ogólnopolskiego programu Fachowa Ekipa, zorganizowanego przez Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. Ideą programu jest ułatwienie klientom znalezienia dobrych ekip do pracy przy remoncie i budowie oraz promowanie najlepszych wykonawców. Można ich znaleźć w serwisie www.fachowaekipa.pl w specjalnej wyszukiwarce.

Wyniki eliminacji:
P.P.H. WAMACO Sp. z o.o., Lublin
TOKBUD, Świdnik
YETI DACHY, Lublin
USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE TROCEK, Międzyrzec Podlaski

WAMACO - Lublin, Zwycięska ekipa

Źródło: Kawałek Świata-Media / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16089 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 167

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >