Najlepsi wśród dystrybutorów sprzętu elektronicznego i oświetleniowego

Najlepsi wśród dystrybutorów sprzętu elektronicznego i oświetleniowego

Firma Kobi Light, producent, importer oraz dystrybutor sprzętu elektronicznego i oświetleniowego, pod raz drugi została nagrodzona Złotym Certyfikatem Rzetelności

 

Nagroda, będąca świadectwem niepodważalnej rzetelności i solidności przyznawana jest najlepszym i najbardziej wiarygodnym przedsiębiorstwom w Polsce. Legitymujące się nią firmy potwierdzają nie tylko swoją silną pozycję rynkową i przewagę nad bezpośrednimi konkurentami, ale także olbrzymi wpływ na jakość polskiej gospodarki.

 

Czytaj również: X Mistrzostwa Europy w Umiejętnościach Leśnych


Aby zostać laureatem Złotych Certyfikatów Rzetelności, należało pozytywnie przejść przez gruntowny proces weryfikacji i selekcji, co  dało pewność, że lista odznaczonych Złotym Certyfikatem składa się z najlepszych firm.

 

 

- To dla nas bardzo ważna i cenna nagroda – mówi Anna Maziarska-Bać, wiceprezes firmy Kobi Light. – Przyznana naszej firmie po raz drugi, jest dla nas najlepszym dowodem sprawnie prowadzonego biznesu z zachowaniem najwyższych standardów.

 

Uroczyste wręczenie Certyfikatu odbyło się  15 czerwca 2011 roku w Teatrze Sabat w Warszawie.Firma KOBI Light zajmuje się importem, produkcją oraz dystrybucją sprzętu elektrycznego i oświetleniowego. Jest spółką z wyłącznie polskim kapitałem, a początki jej działalności sięgają roku 1996. Zasięgiem swojej działalności obejmuje teren całego kraju jak również rynki Europy Środkowej i Wschodniej.

 

Czytaj również: Odbędzie się gala "Mieszkaniowa Marka Roku"

 

Podążając za nowymi trendami w branży oświetleniowej oraz dbając o środowisko naturalne, firma KOBI Light oferuje swoim Klientom szeroki wachlarz energooszczędnych produktów, jak również stale poszerza ofertę produktową przez wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań.

2011-06-20
Źródło: pointb / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17220 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >