Największa ekspozycja mebli w Warszawie

Największa ekspozycja mebli w Warszawie

Kolekcja Mebli Klose – lider polskiego rynku wysokiej klasy mebli mieszkaniowych oraz jeden z największych krajowych dystrybutorów – firma DOM EXPO EKOMEBLE serdecznie zapraszają do nowego Centrum Meblowego w Warszawie – Lesznowoli k/Piaseczna, ul. Słoneczna 129.

 

DOM EXPO EKOMEBLE to renomowana firma z ponad 20-letnim doświadczeniem i obecnością na rynku - oferująca meble w 8 salonach meblowych na terenie Warszawy. Od ponad dekady firma prowadzi autoryzowaną sprzedaż mebli KLOSE poprzez sieć własnych salonów i sklepów meblowych. Otwarcie największej, wzorcowej ekspozycji mebli KLOSE jest wynikiem wieloletniej, doskonałej współpracy obu firm i wyprzedza kierunki rozwoju rynku sprzedaży mebli w Polsce. Jest odpowiedzią na potrzebę określenia odpowiednich standardów i wielkości ekspozycji niezbędnych dla właściwej prezentacji oferty, wzmocnienia znajomości i znaczenia marki na rynku.

 

Czytaj również: Odbyło się uroczyste otwarcie Galerii Szperk

 

 

Ideą twórców nowego salonu meblowego była ekspozycja kompleksowej oferty Kolekcji Mebli KLOSE ze szczególnym wyróżnieniem nowości i premierowych kolekcji - prezentowana w oryginalnych, a zarazem koncepcyjnych aranżacjach. Szlachetna i ujmująca elegancją stylistyka mebli KLOSE została doskonale wyrażona przez nowoczesny i przemyślany design salonu. Spójność architektury mebla i wnętrza oraz bogactwo kolekcji – stanowią o wyjątkowości salonu, wpisując się w trend niezobowiązującej elegancji i aranżacyjnego umiaru.

 

Czytaj również: Zakończyły się Targi budownictwa w Sosnowcu

 

 

Wśród wystawionych klasycznych propozycji KLOSE - zachwycają ponadczasową estetyką, zastosowanym szlachetnym materiałem - stylizowane meble kolekcji Milo, Leonardo, Diana czy Rafael. Lekkość i prostota formy, dbałość o detal - przykuwają uwagę do nowoczesnych linii wzorniczych Multiform, Apart, Lifeline. Inspirują formą nowatorskie programy z litego drewna – K9 i K5 czy najnowsza linia Oleo –  prezentowana na styczniowych targach Imm Cologne 2012 w Kolonii.

 

Czytaj również: Odbęda się Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu

 

 

Ofertę mebli skrzyniowych dopełniają wybrane kolekcje mebli wypoczynkowych i dodatków, co ułatwia klientom wyobrażenie możliwości aranżacyjnych i dostarcza inspiracji do kreowanie własnej przestrzeni domowej. Zaprezentowane w salonie autorskie projekty jadalni, sypialni czy gabinetów spełnią oczekiwania i potrzeby najbardziej wymagających klientów. Salon DOM EXPO EKOMEBLE Warszawa – Lesznowola k/Piaseczna, ul. Słoneczna 129, zapewnia najwyższe standardy obsługi, fachową informację i profesjonalne doradztwo - realizowane w ścisłej współpracy z Kolekcją Mebli  KLOSE.

 

2012-02-23
Źródło: budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Znaczenie skupu złomu w gospodarce Liczba postów: 5 Grupa: Aktualności Jeżeli ktoś z was ma do oddania złom i szuka dobrej firmy, która taki złom przyjmie to warto zapoznać się z oferta firmy http://www.klanskup.pl/oferta/. Ja wiel...
  • Kredyt gotówkowy Liczba postów: 42 Grupa: Trudne tema... Z tymi kredytami, pożyczkami i chwilówkami różnie bywa. Wiele osób potrafi mieć problemy kiedy już konieczna jest spłata chwilówek i nie stać ich na to. Dlatego...
  • Jak zabezpieczyć paczkę? Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... Jeżeli chodzi o mnie, to prowadzę własny sklep internetowy i codziennie nadaje wiele paczek do klientów, a Wam polecam sprawdzić http://compatto.pl/chcesz-tanio...
  • DODATKOWE OŚWIETLENIE Liczba postów: 6 Grupa: Trudne tema... Dodatkowe oświetlenie powinna robić firma, która już wcześniej realizowała temat elektryk w danej firmie. Niemniej w innym wypadku przeprowadziłabym audyt oświe...
  • Konfigurator Dell Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Warto wykorzystać konfigurator dell i poprzez niego wybrać urządzenie dla swojej firmy?

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17199 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 221

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >