Nowa akcja promocyjna - „Dywan Shaggy w prezencie”

Nowa akcja promocyjna - „Dywan Shaggy w prezencie”

11 listopada br. startuje telewizyjna kampania promocyjna Sklepów KOMFORT „Dywan shaggy w prezencie”. Do końca roku KOMFORT premiuje zakup dywanu drugim dywanem gratis.

Akcja promocyjna skierowana jest do osób, które planują w najbliższym czasie zakup dywanu. Do końca grudnia w Komforcie kupując jeden dywan za minimum 290 zł, drugi będzie można otrzymać w prezencie. Upominkami są  dywany typu shaggy w kilku modnych kolorach do wyboru.

„Święta  to tradycyjnie czas, kiedy myślimy o dekoracji wnętrza. Wystarczy położyć na podłodze nowy dywan, aby nasz pokój nabrał odświętnego wyglądu. Chcemy zachęcić klientów do zakupu dywanów w naszych sklepach i jednocześnie nagrodzić ich świątecznym upominkiem, który mogą zatrzymać dla siebie lub podarować bliskim pod choinkę.” – mówi Anna Heimberger, Dyrektor ds. Marketingu Sklepów Komfort SA.

 

 

Promocja będzie trwała do 31.12.2010 roku  we wszystkich sklepach KOMFORT w całej Polsce. Akcja dotyczy również zamówień, które zostaną złożone za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl. Jest to już trzecia w tym roku odsłona kampanii  „Komfort wyboru”, której celem jest pokazanie Komfortu jako marki przyjaznej wszystkim konsumentom, oferującej szeroki wybór paneli, podłóg drewnianych, wykładzin, drzwi i dywanów na każdy gust i każdą kieszeń.

Działania reklamowe zostały zaplanowane na okres od 11 listopada do 12 grudnia 2010. Na potrzeby kampanii  spoty reklamowe zostały wzbogacone o element promocyjny. Reklamy 30” i 15” zostaną wyemitowane w stacjach telewizyjnych : TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TVN7, TV4, Discovery oraz w stacjach tematycznych.  Do oznaczenia akcji we wszystkich punktach sprzedaży wykorzystane zostały materiały POS: bannery, plakaty i lokalne billboardy. Komunikacja będzie prowadzona również na serwisach społecznościowych.

 

Źródło: komfort / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17197 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >