Nowa inwestycja w Krakowie Bagry House - ruszyła budowa osiedla domów z widokiem na zalew

Nowa inwestycja w Krakowie Bagry House - ruszyła budowa osiedla domów z widokiem na zalew

Jedno z cieszących się największą popularnością miejsc rekreacji w Krakowie – zalew Bagry – już wkrótce wzbogaci się o nowe sąsiedztwo.W samym sercu zielonego Płaszowa ruszyła budowa kameralnego osiedla domów. Planowane zakończenie inwestycji przewidywane jest na II kwartał 2021r. Czytaj dalej

 

- Bagry House to odpowiedź na powtarzające się od lat pytania osób zainteresowanych zakupem domów jednorodzinnych w tej okolicy – mówi Maciej Dymek, opiekun klienta w biurze sprzedaży inwestycji. Temu niesłabnącemu zainteresowaniu trudno się dziwić. Tereny sąsiadujące z zalewem Bagry w oczach wielu krakowian postrzegane są jako doskonała lokalizacja ich wymarzonego domu. Dodatkowo, w ostatnim czasie Zarząd Zieleni Miejskiej intensywnie pracuje nad rewitalizacją wschodniej części Parku Miejskiego Bagry Wielkie, obejmującą m.in. budowę alejek, oświetlenia i obiektów małej architektury. Stanowi to kolejny pozytywny aspekt, mogący zaważyć o sukcesie sprzedażowym domów w tej lokalizacji.


Nowa inwestycja Bagry House - ruszyła budowa osiedla domów z widokiem na zalew


Kompleks Bagry House składać się będzie z 15 kameralnych domów, o powierzchniach 159m2-192m2. Inwestycja będzie w całości ogrodzona oraz monitorowana, dostęp będą mieli tylko mieszkańcy poprzez inteligentne systemy sterowania. Inwestor podkreśla, że inwestycję cechować będzie przede wszystkim ponadstandardowa jakość wykończenia budynków, a także zastosowanie technologii smart home, jak i wprowadzenie rozwiązań ekologicznych już na etapie projektowym. Oprócz ogrzewania podłogowego, klimatyzacji i wentylacji z rekuperacją, przyszli właściciele mogą także skorzystać z możliwość łączenia pokoi w większe pomieszczenia, w zależności od własnych potrzeb. Do każdego domu przynależeć będzie prywatny ogród z tarasem. Perłą projektu stały się duże przeszklenia, doskonale doświetlające pomieszczenia i dodające nieruchomościom lekkości i nowoczesnego sznytu.


Nowa inwestycja Bagry House - ruszyła budowa osiedla domów z widokiem na zalew


Czytaj również: Kontrowersyjne mikroapartamenty - nowy trend powrotu do centrum miast

 

Jednak niepodważalnym atutem Bagry House pozostaje lokalizacja. Liczne alejki spacerowe, przystań żeglarska, rozbudowane place zabaw dla dzieci, boiska, plaża oraz popularne sklepy tworzą miejsce idealne do życia i wypoczynku. Inwestycja oddalona będzie zaledwie o kwadrans drogi komunikacją miejską lub samochodem od Starego Miasta. Dzięki temu mieszkańcy mogą zapomnieć o problemie, z którym borykają się osoby budujące dom na obrzeżach lub poza Krakowem - brakiem możliwości korzystania z pełnego wachlarza ofert, jakie daje nam życie w mieście.


Nowa inwestycja Bagry House - ruszyła budowa osiedla domów z widokiem na zalew

 

- Domy budowane w ramach projektu Bagry House są pierwszym takim produktem na rynku krakowskim. Spokój, przestrzeń, lokalizacja premium, a przede wszystkim – komfort związany z prowadzeniem budowy domu przez doświadczony w tym segmencie podmiot. Wystarczy wyobrazić sobie poranek z kubkiem gorącej kawy, spędzony na tarasie, z którego roztacza się przyjemny widok na pływające po wodzie żaglówki… Nie można wybrać lepiej! – pointuje Maciej Dymek. 


Nowa inwestycja Bagry House - ruszyła budowa osiedla domów z widokiem na zalew

 

Czytaj również: Inwestycja w luksusowy camping blisko natury - czym jest glamping?


Budowa inwestycji już ruszyła. Więcej informacji na temat projektu Bagry House dostępne na stronie: www.bagryhouse.pl

 

Nowa inwestycja Bagry House - ruszyła budowa osiedla domów z widokiem na zalew


Źródło: AdCat PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15818 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 108

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >