Nowoczesne osiedle w budowie

Nowoczesne osiedle w budowie

W Pruszczu Gdańskim trwa budowa osiedla, które z założenia będzie „zielonym rajem” dla wszystkich tych, którzy szukają swojej oazy w mieście. Pruszcz Park jest inwestycją realizowaną przez dewelopera Szymichowski, który ma już historię budowania unikatowych kompleksów mieszkaniowych w Pruszczu Gdańskim – mowa o nowoczesnym Osiedlu Olszewskiego. Nowe osiedle – Pruszcz Park – powstaje po zielonej stronie centrum miasta u zbiegu ulic Cichej i Raciborskiego. Czytaj dalej

Mieszkania funkcjonalne pod każdym względem

Mieszkania w Pruszcz Parku będą funkcjonalne, nowoczesne i zaprojektowane z myślą o jak największej wygodzie przyszłych mieszkańców. Lokale posiadać będą możliwość wydzielenia osobno kuchni, a także możliwość przekształcenia jednego z pomieszczeń jako gospodarcze, dodatkową łazienkę czy garderobę. Dużym atutem jest również fakt, że lokale na parterze będą miały swoje ogródki, idealne do spędzania relaksujących chwil w gronie najbliższych. Mieszkania na pierwszym piętrze od strony wschodniej otrzymają piękne zielone tarasy, zaś pozostałe przestronne balkony. Przyszli nabywcy będą mieli szansę w pełni korzystać z bliskości natury, która jest ważnym elementem projektu Pruszcz Parku.

 

Nowoczene osiedle w budowie

 

Życie, jak w parku

Projektanci osiedla zdecydowanie wiedzą, jak przyciągnąć potencjalnych mieszkańców do swojej inwestycji. W Pruszcz Parku każdy będzie mógł poczuć się, jak w prawdziwym parku. Pomiędzy budynkami mieszkalnymi powstać mają zielone skwery pełne ciekawej roślinności, które nie tylko będą się świetnie prezentować, ale również sprawdzą się jako miejsca do odpoczynku i relaksu. Roślinność będzie przewijać się jako motyw również w przestrzeniach wspólnych, choćby na klatkach schodowych. Pruszcz Park ma być osiedlem, które przybliża człowieka do natury w środku miejskiej dżungli, co może okazać się jego największym atutem.

 

Czytaj również: Powstaje inwestycja Sedina Apartamenty na szczecińskiej Kępie Parnickiej

 

Nowoczesne osiedle w budowie

 

Położenie

Nowa inwestycja zyskuje również, gdy spojrzymy na jej lokalizację. W okolicy nietrudno znaleźć sklepy usługowe, szkoły, przedszkola, placówki medyczne, urzędy czy miejsca kultury. W pobliżu dostępna jest także rozbudowana sieć komunikacji miejskiej, z której będą mogli korzystać mieszkańcy. Z Pruszcz Parku łatwo dojechać do autostrady czy obwodnicy, przez co dotarcie do Gdańska czy całego Trójmiasta, będzie proste i szybkie. Z tych względów Pruszcz Park może okazać się wspaniałym miejscem do zamieszkania przez osoby, które pracują w mieście, jednak poza nim szukają spokoju i harmonii. Osiedle dewelopera Szymichowski spełnia oba te warunki.

 

Nowoczesne osiedle w budowie

 

Udogodnienia na osiedlu

Na terenie kompleksu znajdą się dwa place zabaw, które zapewnią najmłodszym bezpieczne warunki do rekreacji na zewnątrz. Całe osiedle będzie oświetlane instalacją z lampami LED, uruchamianymi na czujniki ruchu. Ciekawe rozwiązania znajdziemy także w halach garażowych, w których będzie można parkować samochody z instalacją LPG, a także ładować coraz bardziej popularne auta elektryczne. Jak widać osiedle Pruszcz Park będzie blisko związane z naturą nie tylko z samego wyglądu. Jeśli zatem poszukujemy nowego domu, warto pomyśleć o jego lokalizacji w Pruszczu Gdańskim.

 

Czytaj również: Rozpoczęła się budowa magazynów w parku logistyczno-przemysłowym przy planowanym Centralnym Porcie Komunikacyjnym

 

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17201 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >