Nowości magazynowe

Nowości magazynowe

Nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy klasy A mieszczący się przy ul. Działkowej w Warszawie w pobliżu Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

 


MAGAZYN SIECI PLAY W GATE ONE BUSINESS PARK


Spółka P4, właściciel marki Play, najszybciej rozwijającej się sieci telefonii komórkowej w Polsce, została nowym najemcą Gate One Business Park. W warszawskim obiekcie firma zajmie blisko 3.250 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Firma Play w transakcji była reprezentowana przez firmę doradczą Cushman & Wakefield.


Obecnie z Play korzysta blisko 11 mln Polaków, co daje marce ponad 19% udziału w rynku. Dzięki współpracy z pozostałymi operatorami zasięg sieci Play pokrywa 99% powierzchni Polski. 44% populacji naszego kraju może już korzystać z nowoczesnej sieci 4G LTE Play. Od 6 lat Play jest najchętniej wybieraną siecią przez osoby zmieniające dostawcę usług komórkowych.

 

 

Czytaj również: Nowoczesne powierzchnie biurowe

 

 

 

Czytaj również: Bajkowy klimat na wyciągnięcie ręki

 


 Całkowita powierzchnia najmu brutto (GLA) to 18.780 mkw. – magazyny zajmują 15.270 mkw. na parterze, a biura 3.510 mkw. na antresoli. Poziom wynajmu obiektu wynosi obecnie 76%. Właścicielem Gate One Business Park jest Raiffeisen Immobilien Kapitalanlage-Gesellschaft m.b.H.


„Play wprowadzi się do obiektu w I kwartale 2015 roku. Na wynajętą przez Play powierzchnię, oprócz głównej części magazynowej, składać się będzie ponad 600 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt Gate One Business Park sprostał wymaganiom klienta z uwagi na dogodną lokalizację oraz wysoki standard powierzchni biurowej oraz magazynowej” – mówi Katarzyna Bojanowicz z działu powierzchni przemysłowych i magazynowych w firmie Cushman & Wakefield.

Źródło: firstpr / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17348 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >