Nowy salon Fabryki Mebli Gawin w Poznaniu

Nowy salon Fabryki Mebli Gawin w Poznaniu

W ostatnią sobotę września otwarty został pierwszy w Poznaniu salon własny Fabryki Mebli Gawin, renomowanego producenta segmentów pokojowych, zestawów tapicerowanych, sypialni, kuchni i mebli systemowych.


Salon Gawina mieści się w największym w Poznaniu centrum handlowym „Polskie Meble”, usytuowanym przy al. Solidarności 34. Sklep o powierzchni 333 mkw. znajdzuje się na parterze dwukondygnacyjnego budynku.

Poznański salon będzie przyciągał klientów tym, czym zaskarbił sobie już sympatię kupujących w innych miejscach kraju, czyli bardzo szerokim asortymentem, miłą atmosferą i kompetentną obsługą. Klienci znajdą w salonie Fabryki Mebli Gawin zestawy kuchenne, m. in. futurystyczne meble Londyn i przyciągające wzrok ciekawym wzornictwem Zebrano, nagrodzone „Diamentami Meblarstwa” wypoczynki Modena i San Remo, ekskluzywną kolekcję Gawin Design i wiele innych modeli.

Sklepy Gawina zaprojektowano tak, aby jak najbardziej ułatwić klientowi podjęcie decyzji. Przestrzeń w salonie podzielona jest na część wypoczynkową, sypialnianą i kuchenną, w każdej z nich zaaranżowane są gotowe wnętrza, co daje kupującemu lepsze wyobrażenie o tym, jak narożnik, łóżko, czy szafki kuchenne będą się prezentować w ich własnych domach. Dodatkowo fachowi pracownicy salonu pomogą w wybraniu odpowiedniego koloru obić czy frontów szafek.

Właściciele Fabryki Mebli Gawin podkreślają, że poznańska inwestycja zajmuje bardzo ważne miejsce w realizacji strategii firmy. Nowy sklep ma być wizytówką przedsiębiorstwa w tej części Polski.

- Poznański salon jest etapem konsekwentnie przez nas realizowanego planu rozwoju. Dynamiczna rozbudowa firmy powoduje, że szukamy nowych rynków zbytu dla naszych wyrobów. Wielkopolska to bardzo ważny dla nas region, w ciągu dwóch lat chcemy mieć w Poznaniu cztery sklepy - mówi Mariusz Gawin, współwłaściciel Fabryki Mebli Gawin.

Fabryka Mebli Gawin zajmuje prestiżowe miejsce wśród najlepszych polskich producentów mebli. Przedsiębiorstwo przez lata zapracowało na opinię firmy proponującej klientom wyroby o nowoczesnym wzornictwie, które umiejętnie połączono z przystępnymi cenami.
Salon Fabryki Mebli Gawin będzie otwarty od piątku do soboty od 10.00 do 20.00, w niedzielę natomiast dwie godziny krócej. Dla klientów przygotowano parking na 117 samochodów.

Źródło: ECHO COMMUNICATIONS / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • pomoc z samochodem Liczba postów: 601 Grupa: Trudne tema... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż prętów walcowanych, kutych, łuszczonych i ciągnionych to polecam zapoznać się z ofertą firmy Pw-rostalhtt...
  • Jak wybrać odpowiednią gaśnicę? Liczba postów: 22 Grupa: Aktualności Świat trochę idzie do przodu, wprawdzie gaśnice proszkowe są nadal popularne, ale są teraz też czyste urządzenia gaśnicze niezostawiające śladów, nie trzeba pot...
  • Gdzie wesele? Liczba postów: 348 Grupa: Trudne tema... Ja mam okazję na zorganizowanie wesela w Pszczynie tutaj https://hotelstyl70.pl/wesele-w-pszczyni e i jestem praktycznie zdecydowana. Bardzo podoba mi się sama s...
  • Reklama w XXI wieku Liczba postów: 191 Grupa: Trudne tema... Sporo osób stawia też na gadżety reklamowe, a w tej kwestii mogę wam polecić firmę https://promoceramics.com/, z której usług sam skorzystałem i jestem zadowolo...
  • Teamnet-software Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Chciałabym legalnie zakupić system operacyjny Windows dla celów prywatnych. Polecacie sklep Teamnet-software?

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17323 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >