Odbędzie się wirtualny spacer po kompleksie Willa Sowiniec

Odbędzie się wirtualny spacer po kompleksie Willa Sowiniec

Wola Justowska to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa. Lokalizację tą wybierają osoby ceniące komfort i najwyższe standardy. Sprostać temu muszą firmy, które zdecydowały się na wybudowanie swojej inwestycji właśnie w tamtym rejonie. Czytaj dalej

 

Jedną z nich jest Grupa Jukatan odpowiedzialna za kompleks Willa Sowiniec. Willa Sowiniec to luksusowa enklawa składająca się z 14 budynków, wewnątrz których architekci zaprojektowali po 4 jedno i dwupoziomowe apartamenty o podwyższonym standardzie. Inwestycja jest idealnie wpasowana w charakter dzielnicy i rozplanowana w taki sposób, by zapewnić mieszkańcom jak najwięcej prywatności.  Do apartamentów na dolnych kondygnacjach zostały przypisane ogrody urządzone w stylu japońskim. Deweloper chciał nawiązać do historii Woli Justowskiej, bo to właśnie tutaj w XVI wieku powstawały jedne z pierwszych w Polsce tego typu ogrody. Japończycy wierzyli, że czynią one człowieka szczęśliwszym i takie też szczęście Grupa Jukatan chciała zapewnić mieszkańcom.

 

Czytaj również: Ruszają szkolenia Akademii Technik Malarskich

 

Willa Sowiniec jest naprawdę wyjątkowa, przemyślana w każdym detalu. Do współpracy zaproszono najlepszych specjalistów, a do budowy stosowane są materiały najwyższej jakości. Tak prestiżowa inwestycja wymagała również niebagatelnej formy prezentacji. Dlatego też inwestorzy zdecydowali się na innowacyjny system jakim jest WirtualnyDom.com, za pomocą którego już niebawem nabywcy będą mogli zapoznać się z Willą Sowiniec. Umożliwi on pokazanie budynków oraz ich otoczenia w trójwymiarze już na etapie budowy.

 

 

"Wybór nieruchomości bywa niejednokrotnie niesamowicie ciężką decyzją, zwłaszcza gdy trzeba ją podjąć w momencie gdy budynek nie jest jeszcze wykończony. Oczywiście deweloperzy prezentują klientom wizualizacje oraz rzuty budynku, ale watro pamiętać o tym, iż nie każdy człowiek posiada zdolność przestrzennego widzenia. Dostrzegając tą lukę postawiliśmy właśnie na WirtualnyDom.com.  Klient, który zobaczy jak będzie wyglądał jego przyszły dom wraz z całym jego otoczeniem, chętniej podejmuje kluczowe decyzje" – mówi Rafał Krzywda, przedstawiciel Grupy Jukatan.

 

Czytaj również: Zmiana nazwy i loga firmy PBG Dom

 

W dzisiejszych czasach, zdominowanych przez kulturę obrazu, słowna oferta nie wystarczy. Projekt na papierze to również za mało. Aby pozyskać kontrahentów, należy umiejętnie zaprezentować swój produkt, usługę. WirtualnyDom.com zawiera szereg opcji, które pozwolą przybliżyć inwestycję, urealnić ją. Każdy nabywca, bądź też potencjalny klient będzie mógł w wirtualnym świecie spacerować  po całym terenie inwestycji.  Zobaczy  jakie będą odstępy między budynkami, układ alejek czy też zieleni, a nawet to, jaki widok będzie roztaczał się z jego okna. Program pozwala na zmianę pór dnia, dzięki czemu można będzie sprawdzić jak doświetlony będzie dany apartament. Możliwość swobodnego przemieszczania się umożliwi dokładne zapoznanie się ze wszystkimi detalami budynków. W przygotowaniu są również takie opcje jak zwiedzanie poszczególnych mieszkań oraz ich urządzanie.

 

Niewątpliwie taki sposób prezentacji inwestycji buduje przewagę konkurencyjną i odkreśla jej prestiż. Inwestor zapowiada, iż Willę Sowiniec będzie można zwiedzać wirtualnie już niebawem, na co niecierpliwie czekają wszyscy klienci. Miejmy nadzieję, że w ślad za Grupą Jukatan podążą również inny deweloperzy, co niezmiernie ułatwi nabywcom proces zapoznawania się z inwestycją, a co za tym idzie podejmowanie decyzji co do zakupu.  

2011-07-27
Źródło: Freemind / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17328 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >