Osiedle Rodzinne Podolany - w zabudowie szeregowej to wymarzone miejsce do zamieszkania dla rodzin

Osiedle Rodzinne Podolany - w zabudowie szeregowej to wymarzone miejsce do zamieszkania dla rodzin

Jakimi kryteriami kieruje się rodzina poszukująca wymarzonego domu? Oprócz atrakcyjnej ceny i przemyślanego projektu, ważna jest także lokalizacja, komunikacja z miastem a przede wszystkim bezpieczeństwo i spokój. W końcu komfort tkwi w szczegółach. Czytaj dalej

 

Wśród czynników związanych z wyborem wymarzonego domu z pewnością należy wymienić lokalizację, dogodną komunikację, zieleń, a przede wszystkim funkcjonalność i powierzchnię lokalu. Dlatego Sky Investments projektując osiedle Rodzinne Podolany przyłożył tak dużą wagę do użyteczności i estetyki budynków. – Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 12 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 76 oraz 79 mkw. - informuje Agnieszka Jałoszyńska z firmy Sky Investments. Na parterze każdego lokalu, bez względu na wybrany metraż, zaprojektowano przestronny salon z  aneksem kuchennym, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze. Aż trzy sypialnie i łazienka stworzą piętro. –Ponadto każdy dom będzie posiadać poddasze o powierzchni około 11 mkw., na których można zaaranżować schowek na zabawki czy narzędzia oraz taras na dachu do 20 mkw. – dodaje.


Rodzinne Podolany - zaprojektowane z myślą o rodzinie


Czytaj również: Pierwsza w Polsce inwestycja pre-certyfikowana w ramach certyfikatu BiodiverCity®. Rynek deweloperski dba o bioróżnorodność

 

Z myślą o wygodzie mieszkańców inwestor przed każdym domem zaplanował miejsce postojowe oraz teren zielony. – Na osiedlu pojawią się także elementy małej architektury: drogi wewnętrzne, oświetlenie, chodniki oraz zielony skwer, które będzie doskonałym miejscem na wspólne spotkania sąsiadów – mówi Agnieszka Jałoszyńska. Końcowym stadium inwestycji będzie wykonanie nawierzchni ulicy dojazdowej – Heleny Rzepeckiej.

 

Rodzinne Podolany - zaprojektowane z myślą o rodzinie

 

Czytaj również: Mieszkanie z ogrodem na Osiedlu Przy Jeziorach w Poznaniu


Lokalizacja osiedla to opcja korzystna zarówno dla aktywnych rodzin, jak i tych szukających ucieczki od szumu i zgiełku miasta, ponieważ projekt jest realizowany w spokojnej dzielnicy w otoczeniu zieleni. – Przykładowo już w kilka minut, możemy dotrzeć nad Rusałkę lub Jezioro Strzeszyńskie – dodaje Agnieszka Jałoszyńska. Najbliższa okolica Heleny Rzepeckiej oferuje również liczne możliwość korzystania z terenów rekreacyjnych i ścieżek rowerowych. W odległości kilkunastu minut drogi pieszo znajdują się placówki edukacyjne, tak ważna dla rodzin z dziećmi oraz bogate zaplecze usługowo – handlowe. Położenie inwestycji pozwala także na szybki dojazd do centrum Poznania, między innymi komunikacją miejską - Wystarczą tylko dwie minuty spaceru, aby skorzystać z przystanku autobusowego i udać się do samego serca miasta – dodaje Agnieszka Jałoszyńska. Warto nadmienić, że Podolany to również gwarancja doskonałej komunikacji z innymi trasami regionu. Niedaleko znajduje się trasa nr 92, z której można łatwo wjechać na trasę S11, czy autostradę A2.


 

Rodzinne Podolany - zaprojektowane z myślą o rodzinie

Źródło: Mission PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15718 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >