Ostatnie wolne lokale w budynku A3

Ostatnie wolne lokale w budynku A3

Nowy Horyzont to ogrodzone osiedle położone w północno-zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Stabłowice. Budynki charakteryzują się niską, 4-piętrową zabudową. Dla wygody mieszkańców wszystkie mieszkania wyposażone zostały w balkony lub tarasy. W garażu podziemnym dostępne są miejsca parkingowe, a na osiedlu wybudowano plac zabaw dla dzieci. W pobliżu znajdują się tereny zielone, w tym liczne parki czy stawy. Wszystkie oferowane lokale znalazły się w programie MDM. Czytaj dalej

 

Geo rozpoczyna sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie inwestycji Nowy Horyzont

 

Grupa Deweloperska Geo rozpoczęła sprzedaż mieszkań w budynkach B i C, stanowiących kolejny etap inwestycji Nowy Horyzont we Wrocławiu. Zakończenie budowy zaplanowane jest na początek 2016 roku. W sprzedaży pozostaje też 11 ostatnich wolnych lokali w budynku A3, wybudowanym w ramach II etapu inwestycji. Cena za metr kwadratowy zaczyna się już od 4591 zł.

 


Czytaj również: Szkło w służbie ekologii

 

Osiedle Nowy Horyzont to miejsce dla osób ceniących spokój, zieleń oraz obcowanie z naturą, oczekujących od swoich mieszkań przede wszystkim przestrzeni. Stabłowice to rejon, który ciągle się rozwija. W jego okolicach powstają wciąż kolejne inwestycje, w tym bardzo nowoczesny szpital wojewódzki, a w najbliższym czasie,  w bezpośrednim sąsiedztwie rozpocznie się budowa szkoły z przedszkolem, co zdecydowanie przyczyni się do poprawy jakości i komfortu codziennego życia mieszkańców  Nowego Horyzontu  - mówi Jadwiga Sikorska – Kniter, kierownik działu sprzedaży w Grupie Deweloperskiej Geo.

 

W ramach kompleksu docelowo powstać ma 5 budynków. W sprzedaży znalazły się już 2- i 3-pokojowe mieszkania o metrażach odpowiednio 38-55m2 i 56-67m2 w powstających właśnie budynkach B i C. Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2016 roku.

 

 

Czytaj również: Powierzchnia biurowa spełniająca wysokie wymagania

 

 

Deweloper posiada też ostatnie wolne lokale w zrealizowanym już w II etapie obiekcie A3. Dostępne są jeszcze 4 dwupokojowe mieszkania o metrażach od 46.85 do 57.47m2, 2 trzypokojowe mieszkania od 71.29 do 71.69m2 oraz 5 lokali czteropokojowych o powierzchni od 82.01 do 85.97m2.

 

Tak duże pomieszczenia stwarzają nieograniczone wręcz możliwości aranżacji mieszkania wedle własnych potrzeb. Istnieje sposobność wydzielenia miejsca na garderobę, biblioteczkę, biuro czy kino domowe. Swobodnie ustawić można również duże sprzęty, jak fortepian czy stół bilardowy – dodaje Jadwiga Sikorska – Kniter. 

 

Więcej informacji na temat inwestycji Nowy Horyzont znaleźć można na stronie internetowej Geogrupa.pl oraz na profilu Facebook Mieszkanie bez tajemnic.

Źródło: corper / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15813 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 104

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >