Ostatnie, wolne lokale we wrocławskim kompleksie OVO

Ostatnie, wolne lokale we wrocławskim kompleksie OVO

W kompleksie OVO Wrocław na trzecim, biurowym piętrze, zostały trzy dostępne powierzchnie. W ostatnim czasie do właścicieli biur dołączyli między innymi: agencja nieruchomości i firma dostarczająca luksusowe usługi takie jak wynajęcie prywatnego samolotu czy jachtu. Widać ożywienie na rynku deweloperskim w ostatnim kwartale roku – już nie tylko w segmencie apartamentów na lokatę, ale także biur. Czytaj dalej

 

 

Koniec roku to czas podsumowań finansowych dla firm. Pozostałe nadwyżki budżetowe coraz częściej przeznaczają na zakup nieruchomości biurowych. Z jednej strony przedsiębiorstwa zapewniają sobie w ten sposób redukcję kosztów bieżących, poprzez alternatywę dla wynajmu siedziby firmy. Z drugiej mogą wygenerować w przyszłości zysk ze sprzedaży.


ostatnie wolne lokale we wrocławskim OVO


- Dla inwestorów mających środki biura to długofalowa i opłacalna inwestycja. Mogą liczyć na stopę zwrotu na poziomie 7-8%, zwłaszcza, jeśli to nieruchomości premium znajdujące się w centrum miasta - mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław. - Pamiętajmy przy tym, że niełatwo znaleźć lokale biurowe na sprzedaż, zwłaszcza w pięciogwiazdkowym standardzie, dostępne od zaraz – dodaje.


ostatnie wolne lokale we wrocławskim OVO

Czytaj również: Pod Wawelem powstaje pięciogwiazdkowy hotel butikowy


W kompleksie OVO Wrocław zaprojektowanym przez prestiżową paryską pracownię Gottesman-Szmelcman Architecture (architektem koncepcyjnym jest Asaf Gottesman) znajduje się blisko 4 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A+. To łącznie 28 jednostek na trzecim piętrze budynku. Na właścicieli czekają już jedynie trzy lokale biurowe. Ich łączna powierzchnia wynosi 500 mkw.

 

Powierzchnia biurowa na szóstkę

Tylko w ostatnim czasie do właścicieli dołączył między innymi Luxury Concept World. Marka świadczy szeroki zakres usług concierge: od pomocy w życiu codziennym, aż po nietypowe życzenia, na przykład  

wynajęcie prywatnego samolotu, jachtu czy organizację czarterów z prywatną załogą i przygotowywanie wydarzeń - pokazów mody, koncertów, imprez sportowych. Dodatkowo Luxury Concept World prowadzi luksusowy e-boutique, w którym można zamówić m.in. luksusowe sejfy czy sportowy samochód.


ostatnie wolne lokale we wrocławskim OVO


Do OVO Wrocław wprowadziła się również firma Heritage Real Estate, która łączy usługi konsultingu dla przedsiębiorców i wealth management dla zamożnych klientów indywidualnych. Oferuje szeroką gamę produktów inwestycyjnych, zarówno dla osób indywidualnych, jak i dużego biznesu.

Trzecim nowym właścicielem jest biuro nieruchomości Nowodworski Estates, które w ciągu pięciu lat swojej działalności w Krakowie, a także w Gliwicach i we Wrocławiu zdobyło tytuł najszybciej rozwijającej się agencji nieruchomości w Polsce i cały czas go utrzymuje.

 

ostatnie wolne lokale we wrocławskim OVO

 

Czytaj również: Warszawskie biurowce West Station


- Naszymi biurami interesują się także kancelarie prawne, firmy z branż usług kreatywnych, doradczych czy IT, biura projektowe i architektoniczne. Zależy im na obecności w obiekcie światowej klasy, a biura w OVO Wrocław gwarantują poziom, jaki znają z najważniejszych metropolii – mówi Ewa Omasta, menadżer ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław.

 

Więcej niż cztery ściany

Właściciele biur, ich pracownicy, a także partnerzy biznesowi mają dostęp do wszystkich funkcji OVO Wrocław. Mogą korzystać między innymi z reprezentacyjnego lobby, serwisu hotelu oraz jego centrum konferencyjnego czy sali balowej, usług concierge’a, luksusowego klubu fitness z basenem Holmes Place, a także salonu urody i SPA.

OVO Wrocław w spójny sposób łączy elementy tworzące nowoczesny, odpowiednio zbalansowany styl pracy i życia. To przykład dobrze przemyślanej, spójnej inwestycji, doceniany również w skali europejskiej – podkreśla Ron Ben Shahar partner Angel Poland Group i jeden z inwestorów OVO Wrocław.

Wkrótce w kompleksie pojawią się kolejni najemcy. Nowością w OVO Wrocław będzie kasyno, w którym klienci znajdą prestiżowy VIP Room i luksusowy bar. Powiększy się także strefa gastronomiczna.


ostatnie wolne lokale we wrocławskim OVO
Źródło: PRexpert / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 708 Grupa: Inwestycje Jeżeli szukasz firmy, która dostarczy dla ciebie takich materiałów jak : bezazbestowych materiałów uszczelniających,, izolacji wysokotemperaturowych,materiałów....
  • Ubezpieczenie mieszkania - mądra decyzja Liczba postów: 88 Grupa: Inwestycje Też niedługo kupuję mieszkanie i zastanawiam się gdzie jest ubezpieczyć. Pewnie pójdę do znajomej agencji ubezpieczeniowej www.marianbaran.pl po poradę. Umowy m...
  • Zakup mieszkania bez zagrożeń Liczba postów: 63 Grupa: Inwestycje Myślę, że warto rozeznać się na rynku i poczytać na temat deweloperów. U mnie w Poznaniu wiele osób poleca www.libra.info.pl. Sam kupiłem mieszkanie w jednej z....
  • Bezkonkurencyjna pożyczka hipoteczna Liczba postów: 83 Grupa: Inwestycje Pożyczki zawsze będą konkurencyjne, co chwile tak naprawdę zmieniają się oferty, ciężko podać jedną konkretną firmę, która będzie wszystkich zadowalała. Możesz....
  • Czego potrzebują Polacy? Liczba postów: 1 Grupa: Inwestycje

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18435 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >