Połączenie projektów biurowych z parkami handlowymi

Połączenie projektów biurowych z parkami handlowymi

Jak znaleźć właściwe proporcje między pracą, czasem wolnym i zakupami? Liebrecht & wooD proponuje „convenience office” – nowy format w nieruchomościach komercyjnych. Dostosowane do wymogów nowoczesnego stylu życia „dogodne biura” znaleźć można m.in. w Morskim Parku Handlowym w Gdańsku.

 

Komfortowy dojazd do pracy, atrakcyjne warunki najmu, elastyczność w kształtowaniu przestrzeni oraz bezpośredni dostęp do oferty handlowej i usługowej, to podstawowe wyróżniki nowego typu nieruchomości, które europejski deweloper Liebrecht & wooD określa mianem „convenience office”, z j. angielskiego „dogodne biuro”.

 

Czytaj również: Jak wygląda rynek najmu na jesieni?

 

 

Idea nawiązuje do „convenience stores”, sklepów zlokalizowanych w przyjaznych, często odwiedzanych punktach miasta, w których zakupy robi się łatwo i niejako „przy okazji”, dzięki czemu oszczędza się czas. „Dogodne biuro” musi być zlokalizowane przy kluczowych szlakach komunikacyjnych oraz w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksów handlowo-usługowych.

 

"Połączenie projektów biurowych z parkami handlowymi jest produktem z przyszłością, ponieważ doskonale łączy pracę, czas wolny i zakupy. Żyjemy szybko, staramy się załatwić kilka rzeczy jednocześnie. Chcemy rozpocząć pracę punktualnie, a nie martwić się o to, gdzie zaparkować. Po pracy chcemy szybko zrobić zakupy i cieszyć się czasem wolnym. To są właśnie zalety „convenience office” – mówi Marc Lebbe, Dyrektor Zarządzający Liebrecht & wooD.

 

 

Czytaj również: Rozpoczęcie drugiego etapu budowy Rezydencja Park

 

W ideę „dogodnego biura” idealnie wpisuje się powierzchnia biurowa oferowana przez Liebrecht & wooD w Morskim Parku Handlowym w Gdańsku. W położonym przy obwodnicy Trójmiasta kompleksie znajduje się 1 633 m2 brutto powierzchni biurowej do wynajęcia.

 

„Convenience office” cieszą się dużą popularnością, zarówno wśród mniejszych firm, ze względu na preferencyjne stawki najmu, jak i tych, którym szczególnie zależy na bliskości lotniska i głównych tras samochodowych, a nie na lokalizacji w ścisłym centrum miasta" – dodaje Marc Lebbe, Dyrektor Zarządzający Liebrecht & wooD.

 

 

Morski Park Handlowy tworzą wielkopowierzchniowe sklepy Carrefour i OBI, galeria handlowa oraz lokale gastronomiczne. Pomieszczenia biurowe znajdują się na pierwszym piętrze nad galerią handlową, mają dostęp do światła dziennego i można je elastycznie aranżować. Niewątpliwym atutem jest także bezpłatny parking na blisko 1000 samochodów. W niedalekiej przyszłości centrum wzbogaci się o salon meblowy Agata.

 

Czytaj również: Nowe ceny domów bliźniaczych pod Poznaniem

 

 

Częścią Morskiego Parku Handlowego jest również, istniejące od 2005 roku, centrum wyprzedażowe Fashion House Outlet Centre. Połączenie formuły outletu i parku handlowego w jednym kompleksie jest pierwszym takim rozwiązaniem realizowanym przez Liebrecht & wooD w Polsce, sprawdzonym już wcześniej przez dewelopera w parku handlowym West Park w stolicy Rumunii.

Źródło: Imago PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jaki leasing wybrać? Liczba postów: 29 Grupa: Inwestycje Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Ci abyś sprawdził ofertę Platformafinansowa, która skupia wiele firm umożliwiających wzięcie leasingu internetowego pra...
  • Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 708 Grupa: Inwestycje Jeżeli szukasz firmy, która dostarczy dla ciebie takich materiałów jak : bezazbestowych materiałów uszczelniających,, izolacji wysokotemperaturowych,materiałów....
  • Ubezpieczenie mieszkania - mądra decyzja Liczba postów: 88 Grupa: Inwestycje Też niedługo kupuję mieszkanie i zastanawiam się gdzie jest ubezpieczyć. Pewnie pójdę do znajomej agencji ubezpieczeniowej www.marianbaran.pl po poradę. Umowy m...
  • Zakup mieszkania bez zagrożeń Liczba postów: 63 Grupa: Inwestycje Myślę, że warto rozeznać się na rynku i poczytać na temat deweloperów. U mnie w Poznaniu wiele osób poleca www.libra.info.pl. Sam kupiłem mieszkanie w jednej z....
  • Bezkonkurencyjna pożyczka hipoteczna Liczba postów: 83 Grupa: Inwestycje Pożyczki zawsze będą konkurencyjne, co chwile tak naprawdę zmieniają się oferty, ciężko podać jedną konkretną firmę, która będzie wszystkich zadowalała. Możesz....

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18420 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >