Powstaje osiedle Zacisze przy Wale Miedzieńskim w Warszawie

Powstaje osiedle Zacisze przy Wale Miedzieńskim w Warszawie

Deweloperzy Diamentic Estate i Mak Dom połączyli swoje siły przy jedynej obecnie inwestycji domów jednorodzinnych, budowanych tak blisko centrum Warszawy. Saskie Zacisze to osiedle 30 domów, które powstają przy Wale Miedzeszyńskim, zaledwie 5,5 km od centrum Warszawy. Mak Dom został głównym udziałowcem w realizującej Saskie Zacisze spółce – Diamentic Estate.

 

Po połączeniu Mak Dom objął 51% udziałów w Diamentic Estate. Grupa Deweloperska Mak Dom odpowiadać będzie za sprzedaż domów o podwyższonym standardzie w osiedlu Saskie Zacisze. Wzajemna wymiana doświadczeń oraz ponad 19-letnia praktyka Mak Domu na rynku nieruchomości pozwolą na jeszcze lepszą jakość sprzedaży i obsługi klienta.

 

– Saskie Zacisze to druga w ofercie Mak  Domu tak prestiżowa inwestycja, obejmująca osiedle domów jednorodzinnych, położonych w pobliżu centrum Warszawy. Wzbogacenie naszego portfolio o ten projekt jest ukłonem w kierunku klientów, którzy poszukują eleganckich domów w atrakcyjnej cenie, ale nie planują przeprowadzki poza miasto – powiedział Michał Kubasiewicz, Prezes Zarządu Mak Dom.

 

Osiedle Saskie Zacisze powstaje przy ulicy Wał Miedzeszyński, w okolicy zjazdu z Trasy Siekierkowskiej. W jego skład wejdzie 30 domów o podwyższonym standardzie, z których każdy zostanie wyposażony w ogrzewanie podłogowe na parterze, dwufunkcyjny piec konwektorowy oraz funkcjonalną instalację umożliwiającą zamontowanie centralnego odkurzacza. Klienci zainteresowani zakupem domów mogą wybierać spośród trzech typów projektów: domu wolnostojącego, o powierzchni użytkowej 224 m² lub domów w zabudowie bliźniaczej, do wyboru 188 lub 224 m² powierzchni. – Osiedle Saskie Zacisze wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz wyjątkowym designem. Charakterystyczne dla inwestycji są także obszerne przeszklenia. W każdym z pomieszczeń zamontowane zostaną wysokie na 1,8 m energooszczędne, drewniane okna. Natomiast w wysokich na 3 m salonach zaplanowano przeszklenia na całą ścianę, czyli na szerokość blisko 7 m – podkreśla Piotr Stachulski, zarządzający spółką deweloperską Diamentic Estate.

 

 

Inwestycja Całe osiedle zostanie podłączone do sieci mediów miejskich, co w przypadku domów jednorodzinnych ma szczególne znaczenie. Deweloper zadbał również o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, nad którym będzie czuwała całodobowa ochrona. Teren zostanie dodatkowo ogrodzony i poddany stałemu monitoringowi.

 

Mak Dom Sp z o.o. to firma działająca w branży budowlanej i nieruchomości od 1992 roku. Spółka ma w swoim dorobku szereg pomyślnie zrealizowanych inwestycji przemysłowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Specjalizuje się także w budowie konstrukcji nośnych do elektrowni wiatrowych. Spółka Diamentic Estate Stachulski Sp.k. powstała w 2007 roku w Warszawie. Jej założycielami są osoby fizyczne i spółka z o.o., z których każda posiada wieloletnie, biznesowe doświadczenie w wykonywaniu projektów inwestycyjno – deweloperskich, obejmujące komunikację społeczną, finansowanie, budowę, komercjalizację i zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi.

 

Mak Dom jako główny udziałowiec w spółce Diamentic Estate dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości mieszkaniowych zapewni dalszy wzrost jakości sprzedaży i obsługi klienta oferowanej osobom zainteresowanym kupnem domu w osiedlu Saskie Zacisze.

 

Źródło: Partner of Promotion / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17355 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 343

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >