Powstała nowa siedziba firmy Nomura w Ameryce Północnej

Powstała nowa siedziba firmy Nomura w Ameryce Północnej

W jednej z największych transakcji najmu, spółka finansowa Nomura Holding America Inc., należąca do Nomura Holdings, Inc. z siedzibą w Tokio, wynajęła ponad 83.600 mkw. w nowoczesnym budynku biurowym Worldwide Plaza na okres 20 lat.

 

 

Firma planuje przeprowadzkę z obecnej siedziby mieszczącej się w budynku 2 World Financial Center w połowie 2013 r. Firma zajmie 20 pięter w budynku biurowym przy 8 Alei, którego łączna powierzchnia wynosi ponad 167.000 mkw.

 

Czytaj również: Zakończyło się spotkanie liderów budownictwa zrównoważonego w Europie

 

„Cieszymy się, że nowym najemcą Worldwide Plaza została jedna z największych międzynarodowych instytucji finansowych”, powiedział Peter S. Duncan, prezes oraz dyrektor generalny firmy George Comfort & Sons, która stoi na czele grupy inwestycyjnej WWP Office, LLC, właściciela nieruchomości.

 

Czytaj również: Strukturalna blacha perforowana na tournee po Europie

 

 „Decyzja o relokacji do światowej klasy budynku biurowego jest naturalną kontynuacją strategii rozwoju firmy i dążenia do zajęcia dominującej pozycji na rynku usług finansowych w USA” – powiedział Atsushi Yoshikawa, prezes oraz dyrektor generalny firmy Nomura Holding America Inc.

 

 

Firma Nomura wynajmie wolne powierzchnie biurowe na 10 kondygnacjach oraz 10 kolejnych pięter obecnie zajmowanych przez firmę Universal Music Group, która zwalnia powierzchnie pod koniec roku. Dzięki nowej transakcji najmu budynek jest już wynajęty w ponad 95%.

 

Czytaj również: Przełomowa umowa najmu powierzchni w One World Trade Center na Manhattanie

 

W transakcji najmu zawartej na okres 20 lat firmę Nomura reprezentowali John Cefaly, Rob Lowe, Clark Finney oraz Anthony Pasqual z firmy Cushman & Wakefield, wraz z Edem Donerym oraz Davidem Hellerem z grupy transakcji finansowych firmy Cushman & Wakefield. Peter S. Duncan oraz George Comfort i Matt Coudert reprezentowali właściciela budynku. Biurowiec Worlwide Plaza został zaprojektowany przez Davida Childsa z firmy Skidmore, Owings & Merrill. Deweloperem projektu był William Zeckendorf, Jr. Obiekt oddano do użytku w 1989 r.

 

2011-07-07
Źródło: First PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Odpady Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Ja od dłuższego czasu korzystam z usług firmy https://www.mag-bar.pl/oferta. Zajmują się bezpiecznym i legalnym skupem tworzyw sztucznych. Oferują indywidualne....
  • Jaki samochód dla rodziny? Liczba postów: 391 Grupa: Trudne tema... Wydaje mi się że najlepiej wybrać taki samochód, który będzie bezpieczny i opłacalny. Przykładowo wymiana takich części jak katalizatory może sporo kosztować, w...
  • Gdzie wesele? Liczba postów: 326 Grupa: Trudne tema... Gdzie wesele? Najlepiej tam, gdzie się najbardziej podoba.
  • Opony na lato Liczba postów: 223 Grupa: Trudne tema... Gdzie Wy kupujecie opony? Ktoś z Was zamawiał opony w sklepie internetowym? google ads
  • nauka Liczba postów: 49 Grupa: Trudne tema... Nauka języka jest bardzo ważna, bo teraz praktycznie w każdej pracy wymagana jest znajomość przynajmniej jednego języka obcego. Wiadomo, że zajęcia sporo czasu....

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17300 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >