Próbki tkanin i rabaty w e-lotari.pl

Próbki tkanin i rabaty w e-lotari.pl

Urządzasz właśnie mieszkanie, ale nie masz czasu na poszukiwanie dodatków w sklepach? Myślisz o zakupach w Internecie, ale obawiasz się, że produkt nie będzie wyglądał w rzeczywistości tak, jak na zdjęciu? Dzięki nowym opcjom w sklepie e-lotari.pl kupisz oryginalne rolety bez zbędnych wątpliwości.

Próbki tkanin i rabaty w e-lotari.pl

Internetowy sklep marki Lotari wprowadził nowe udogodnienie, które może pomóc w wyborze niezdecydowanym klientom. Od niedawna możliwe jest zamówienie bezpłatnych próbek tkanin, z których wykonywane są rolety wewnętrzne. Dzięki temu każdy zainteresowany może sprawdzić rzeczywisty kolor materiału, fakturę lub podjąć decyzję, która tkanina pasuje najbardziej do charakteru wnętrza.

Jednorazowo zamówić można próbki 6 tkanin. Nowa usługa jest zupełnie darmowa – klienci nie ponoszą żadnych kosztów, nawet tych związanych z wysyłką. – Postanowiliśmy wprowadzić nową funkcję przede wszystkim po to, aby ułatwić wybór Internautom, którzy z różnych względów obawiają się zakupów w sieci – tłumaczy Kamila Prałat, Kierownik Marketingu w firmie Franc Gardiner, producenta rolet Lotari i Prakto. – Dzięki temu Klient dokładnie będzie wiedział, jaką tkaninę zamawia, co znacznie zmniejszy wszelkie wątpliwości i ewentualną konieczność późniejszej wymiany modelu.

To jednak nie jedyne niespodzianki wprowadzone w sklepie w ostatnim czasie. Klienci e-lotari.pl mogą wyrażać na stronie swoje opinie o kupionych produktach. W rezultacie kolejni Internauci mogą poznać zdanie innych, które nierzadko ma wpływ na późniejsze decyzje. Zamieszczanie opinii w sklepie to także okazja do zrobienia zakupów w wyjątkowych cenach. W ramach aktualnej promocji komentarze nagradzane są 10-procentowym rabatem na kolejne zakupy.

Nowe usługi, obok funkcjonującego z powodzeniem kreatora rolet na indywidualne zamówienie, mają pomóc klientom w dokonywaniu zakupów. Dzięki temu możliwy jest wybór produktów idealnie dopasowanych do potrzeb – zarówno pod względem wymiarów, kolorystyki, rodzaju tkaniny, jak i praktyczności.   

 

Źródło: inPlus PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Co myślisz o hazardzie? Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Hazard to najtańsze pieniądze, jakie możesz wygrać. Jeśli chcesz szybko pomnożyć swoje pieniądze wejdź na stronę https://polskie-kasyno-online.net/10-dar mowych-...
  • Utrata pracy Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Użytkownik Sorento napisał: Cześć wczoraj mnie wywalili z pracy,,, jestem załamany. rachunki, kredyt, rodzina a szef mnie z dnia na dzień wywalił dyscyplinarką...
  • Zdrowe zęby Liczba postów: 95 Grupa: Trudne tema... Staram się dbać o moje zęby, dlatego regularnie odwiedzam mojego dentyste, który oferuję najwyższą jakość dzięki doświadczeniu oraz nowoczesnemu sprzętowi. W of...
  • W obecnych czasach najpewniejszą lokatą kapitału j... Liczba postów: 2 Grupa: Aktualności W zakresie prawa nieruchomości, w tym skomplikowane sprawy dotyczące zawierania transakcji kupna/sprzedaż to jednak przyda się adwokat Łowicz. Przede wszystkim....
  • stoiska targowe Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Witam. Szukam profesjonalisty, który zajmie się wykonaniem dla mnie stoiska targowego. Możecie mi coś polecić?

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17082 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >