Przedłużenie umowy najmu powierzchni handlowej

Przedłużenie umowy najmu powierzchni handlowej

W gdańskiej Galerii Madison na przedłużenie umowy najmu powierzchni handlowej zdecydowała się kolejna firma. Salon znanej marki odzieżowej- Lara Fabio (120 mkw.) - pozostanie w galerii na kolejne 5 lat.

 

Przedłużenie umowy najmu z  Lara Fabio to wynik realizowanej przez Galerię Madison strategii, której założeniem jest zapewnienie klientom galerii szerokiej oferty atrakcyjnych marek odzieżowych dostosowanych do różnych grup wiekowych.

 

Czytaj również: Nowy sklep meblowy w Mielcu

 

- Po zakończeniu dziesięcioletniej umowy najmu, we wrześniu 2013 zdecydowaliśmy się podpisać kolejną  na następne 5 lat -  mówi Jacek Grzenkowicz, właściciel salonu Lara Fabio  - Pomimo tego, że przez ten okres powstało kilka nowych  centrów handlowych a następne są albo w fazie projektu lub budowy zdecydowaliśmy się na dalszą współpracę z Madisonem. Szczególnie doceniamy atrakcyjne działania marketingowe, w których za każdym razem staramy się uczestniczyć oraz bardzo dużą liczbę turystów, szczególnie ze Skandynawii, Niemiec  i Rosji, którzy są częstymi i bardzo dobrymi klientami naszego salonudodaje Jacek Grzenkowicz.

 

Zdaniem Anny Thomas, Dyrektor Galerii Madison, marka Lara Fabio stanowi doskonałe uzupełnienie bogatej oferty modowej obiektu. – To doskonała propozycja dla kobiet dojrzałych, ceniących sobie klasyczną modę. W swoim salonie marka oferuje szeroki wybór damskiej odzieży klasycznej, kolekcje wizytowe. Podpisanie aneksu istniejącej umowy najmu to rezultat naszej dotychczasowej i owocnej współpracy z firmą.

 

Czytaj również: Nowe sklepy w Centrum Handlowym Czyżyny

 

Wybudowana dekadę temu gdańska Galeria Madison przechodzi obecnie rekomercjalizację oraz gruntowną modernizację. Tak długa obecność na trójmiejskim rynku oraz doskonała lokalizacja w samym centrum Gdańska sprawiły, że galeria na stałe wpisała się już w mapę handlową regionu. Co roku obiekt odwiedza ponad 6,5 mln klientów, a pierwsze półrocze tego roku galeria zakończyła 5 procentowym wzrostem odwiedzalności liczonym rok do roku. Tylko w przeciągu ostatnich miesięcy umowy najmu przedłużyły: Delikatesy Spożywcze „Bomi Smak Tradycji”, marki Grey Wolf, Gatta,  Lee Wrangler i Wittchen. W najbliższym czasie planowanie jest przedłużenie kolejnych umów najmu.

 

 

Galeria Handlowa Madison

znajduje się w samym centrum Gdańska. Obiekt, liczący 18 000 m2 powierzchni GLA oraz 111 miejsc parkingowych jest dogodnie zlokalizowany, w bezpośredniej bliskości Starego Miasta, Dworca Głównego PKP i dużego śródmiejskiego węzła komunikacyjnego. Architektura centrum nawiązuje do charakteru hanzeatyckiego miasta, a wewnątrz znajduje się wiele detali odwołujących się do symboli z historii, legend i opowieści o

 

Czytaj również: Wybrano prezesa Polskiego Holdingu Nieruchomości

 

Gdańsku. Galeria mieści ponad 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych, które zostały dobrane do potrzeb i oczekiwań mieszkańców miasta. Najważniejszymi markami są: New Yorker, Reserved, Stradivarius, Intersport, Orsay, House, Adidas, Lee Wrangler, Vero Moda, Kazar, Ecco, Wittchen. Galeria mieści także delikatesy spożywcze Bomi Smak Tradycji, wygodnie skomunikowane z podziemnym parkingiem oraz klub sportowy Gymasion. Na 3. piętrze galerii znajduje się Centrum Medyczne z gabinetami prywatnych lekarzy oraz Klinika Invicta.

 

W roku 2010 Galeria Handlowa Madison została zaklasyfikowana na 10. miejscu w kategorii „Zarządzanie obiektem”, oraz na 1. miejscu w kategorii „Działania marketingowe” w rankingu centrów handlowych wykonanym na zlecenie Polskiego Stowarzyszenia Najemców Powierzchni Handlowych "Ranking centrów handlowych w opinii najemców” przez firmę badawczą PENTOR Research International.

2013-12-03
Źródło: BOIG / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17192 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 254

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >