Przekazanie mieszkań na I etapie Osiedla Adria w Warszawie

Przekazanie mieszkań na I etapie Osiedla Adria w Warszawie

Dom Development SA, czołowy deweloper działający na warszawskim rynku, jest w trakcie przekazywania I etapu osiedla Adria zlokalizowanego przy ul. Jugosłowiańskiej na warszawskim Gocławiu. Czytaj dalej

 

W I etapie znalazło się 256 lokali, z których przekazanych do tej pory zostało blisko 150 mieszkań. W ofercie sprzedaży w I etapie osiedla Adria znajduje się obecnie 20 mieszkań. Projekt osiedla jest bardzo nowoczesny, a jego lokalizacja pozwala na łatwy dostęp do pełnej infrastruktury dzielnicy oraz dojazd do centrum Warszawy w ciągu kilkunastu minut. Łącznie na osiedlu Adria, w III etapach, powstanie 656 mieszkań. Obecnie w budowie znajduje się II etap osiedla, w którym powstaje 230 mieszkań, a jego planowane oddanie do użytku to IV kwartał 2012 roku.

 

Czytaj również: Przyjęto projekt szpitala w Żywcu

 

Adria jest bardzo nowoczesnym osiedlem. Z wysokich, niestandardowych okien apartamentów oraz przeszklonych balkonów można podziwiać piękną panoramę lewego brzegu Wisły i Pałacu Kultury. W budynkach zastosowane zostały najnowsze rozwiązania architektoniczne, podkreślające wyjątkowe atuty lokalizacji. Parter budynku jest wykończony wysokiej klasy ceramiczne materiały. 

 

 

Osiedle Adria jest bardzo atrakcyjnie położone - nad Wisłą blisko najważniejszych i najbardziej reprezentatywnych części stolicy - Śródmieścia, Mokotowa i Saskiej Kępy. Tutaj przecinają się ważne trasy, które zapewniają szybką komunikację z całą Warszawą. Łączący dwa brzegi Wisły Most Siekierkowski oraz bliskość innych kluczowych mostów gwarantuje sprawne przemieszczanie się i nieskrępowane korzystanie z bogatej infrastruktury wszystkich stołecznych dzielnic. W przekazywanym obecnie I etapie osiedla z 256 wybudowanych już mieszkań w ofercie sprzedaży znajduje się obecnie 20 lokali, o powierzchni od 55 m2 do 106 m2 w cenie od 6900 zł/m2 do 7630 zł/m2. 

 

Czytaj również: Zniżki cen mieszkań

 

„Osiedle Adria to kolejna inwestycja, którą obecnie przekazujemy. Jest to nowoczesne osiedle, bardzo atrakcyjnie położone, które zapewnia swoim mieszkańcom zarówno bardzo szybki dostęp do całej infrastruktury Warszawy, jak i terenów zielonych i rekreacyjnych znajdujących się w okolicy osiedla. Dlatego też cieszy się ono bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Do tej pory przekazaliśmy już blisko 150 mieszkań, których nowi właściciele przygotowują się już do wprowadzenia do własnego mieszkania jeszcze w tym roku” - powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Zarządu Dom Development SA.

 

Źródło: M plus G / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17350 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >