Przynieś elektroodpady i odbierz piłki do gry

Przynieś elektroodpady i odbierz piłki do gry

Firma Gorenje Polska zaprasza wszystkich na rodzinny piknik ekologiczny, który odbędzie się w sobotę 14 kwietnia w godzinach od 9.00 do 17.00 na terenie siedziby firmy przy ulicy Poznańskiej 159 w Ożarowie Mazowieckim.

 

Hasło pikniku „Zostań selekcjonerem” zachęca do prawidłowego pozbywania się elektroodpadów i nie wyrzucania ich do śmietnika. Zgodnie z tą ideą w ramach pikniku zorganizowana zostanie zbiórka elektroodpadów, podczas której bezpłatnie przyjmowany będzie zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Każdy, kto przyniesie dowolne elektroodpady, np. stary telewizor, mikser, pralkę, kuchenkę, itp. dostanie piłkę do gry, specjalne kupony promocyjne na zakupy do salonu firmowego Gorenje oraz weźmie udział konkursie, w którym do wygrania będzie nowy sprzęt AGD.

 


 

Piknik to doskonała okazja do wspólnej rodzinnej zabawy połączonej z edukacją ekologiczną dzieci. Organizator zaplanował wiele atrakcji i konkursów z nagrodami:

 

- mecz piłkarski dla dzieci i konkurs strzelania karnych

 

- kącik dla dzieci i młodzieży z rebusami, eko-łamigłówkami, kolorowankami

 

- dmuchany zamek do skakania ze zjeżdżalnią

 

- kącik plastyczny z malowaniem buziek

 

- występ klaunów i konkursy (przeciąganie liny, wyścigi na gumowych osiołkach, wyścigi w workach, wyścigi w podwójnych gaciach, chodzenie na dziecięcych szczudełkach, zabawy z piłką).

 


Zebrane elektroodpady przekazane zostaną firmie Remondis Electrorecycling, która w bezpieczny dla środowiska sposób podda je recyklingowi. Odzyskane surowce posłużą do wyprodukowania nowych urządzeń, bez konieczności eksploatacji złóż naturalnych. Impreza ma charakter otwarty, wstęp na piknik jest bezpłatny. Do dyspozycji uczestników pikniku i zbiórki elektroodpadów będzie parking samochodowy.

2012-04-12
Źródło: Media Fabryka / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Pomoc drogowa Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... Miałem całkiem niedawno wypadek i u mnie niestety pomoc drogowa odholowała samochód prosto do https://kupiewszystkieauta.pl/. Nie dało się naprawić auta więc sp...
  • pomoc z samochodem Liczba postów: 604 Grupa: Trudne tema... Mój samochód niestety nie nadawał się do użytku po wypadku. Oddałem go od razu do https://kupiewszystkieauta.pl/auto-kasac ja-warszawa/. Do otrzymanej kwoty doło...
  • Wakacje nad morzem Liczba postów: 7 Grupa: Trudne tema... Jeśli szukacie dobrego miejsca na wypoczynek nad morzem to polecam Hotelu Skal - https://www.skal-hotel.pl/ w Ustroniu Morskim. To ulubione nasz miejsce na waka...
  • panorama jako reklama firmy? Liczba postów: 306 Grupa: Trudne tema... Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu i dlaczego? Jeżeli szukacie usług sprawdzonej firmy zajmującej się projektowanie stron i sklepów....
  • Wino białe Chile Liczba postów: 8 Grupa: Trudne tema... Na pewno warto skorzystać z bardzo dobrego sklepu https://www.bezalkoholove.com/ . W tym sklepie codziennie kupuje bardzo dużo osób.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >