Purno Budowlaną Marką Roku

Purno Budowlaną Marką Roku

30 czerwca 2011 roku w Businessman Institute w Warszawie odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród Budowlanej Marki Roku 2010. Marka Purmo kolejny raz z rzędu zdobyła statuetkę Budowlanej Marki Roku w kategorii grzejników. Nagroda odzwierciedla zaufanie wykonawców do najwyższej jakości produktów i serwisu marki Purmo.

 

Nagrody Budowlanej Marki Roku są przyznawane przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku na podstawie badań przeprowadzonych wśród losowo wybranych wykonawców z firm budowlano-remontowych z całej Polski. Fachowcy wybierają produkty o najwyższej jakości oraz najczęściej używane przez siebie marki.

 

Czytaj również: Atlas zdobył tytuł "Budowlanej Marki Roku"

 

Nagroda stanowi uhonorowanie najlepszych firm budowlanych na polskim rynku i odzwierciedla stopień zaufania, jakim cieszą się marki produktów budowlanych wśród wykonawców.

 

 

Badanie wśród firm wykonawczych w sektorze budowlanym zostało przeprowadzone w maju 2011 roku na próbie odrębnie dobranej dla każdej z 20 grup asortymentowych materiałów budowlanych. Łącznie próba badawcza Budowlanej Marki Roku 2010 wyniosła około 2000 firm wykonawczych.

 

Czytaj również: Gala wręczania nagród "BUDOWLANA MARKA ROKU 2010"

 

Respondenci wskazywali m.in.: marki budowlane najwyższej jakości, marki budowlane o najlepszej relacji cena do jakości oraz marki budowlane najchętniej wybierane. Kolejny rok z rzędu marka Purmo była wskazywana jako najwyżej ceniony produkt i nagrodzona 1. nagrodą w kategorii grzejników.

 

 

„Marka Purmo już po raz drugi otrzymała statuetkę Budowlanej Marki Roku. Ogromnie cieszy nas tegoroczna nagroda, ale powodem do satysfakcji jest również ciągłość jej otrzymywania. Oznacza to, że wykonawcy z roku na rok obdarzają markę Purmo zaufaniem, że potrafimy sprostać stale rosnącym wymaganiom klientów i instalatorów. Stawiamy na badania i innowacje, stale inwestując w rozwój marki Purmo. W tym roku opublikowaliśmy wyniki obszernych, dwuletnich badań na temat ekologicznych, niskotemperaturowych systemów grzewczych” - mówi Emilia Dudek, kierownik działu marketingu Rettig Heating.

2011-07-06
Źródło: Purmo PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Stal - dostawa Liczba postów: 45 Grupa: Trudne tema... Bardzo dobrym producentem rury stalowe jest firma Eco Tech. Wiele razy zamawialiśmy tutaj ich wyroby i szczerze mówiąc jak dla nas jest to najlepszy producent....
  • Jaki sklep z tkaninami polecacie? Liczba postów: 14 Grupa: Trudne tema... Użytkownik madejski napisał: Nie mam pojęcia, nie znam takich sklepów, ale poszukaj w sieci. No to zaglądaj na takie strony, mają dużo poleceń: https://www.mo...
  • program dla przychodni Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Czy moglibyście polecić jakiś sprawdzony i intuicyjny program dla przychodni ?
  • fotowoltaika Liczba postów: 36 Grupa: Trudne tema... Zdecydowanie opłaca się zamontować fotowoltaikę! Polecam do realizacji tego zadania firmę Wasta. Na ich stronie https://wasta.com.pl/jak-dobrac-moc-foto woltaiki...
  • Na narty tylko z polisą Liczba postów: 13 Grupa: Aktualności W tym wpisie na blogu Zgorky macie poradnik na co zwracać uwagę przy wyborze polisy ubezpieczeniowej dla narciarzy

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17364 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >