Rezerwacja lokali na osiedlu Czarnieckiego

Rezerwacja lokali na osiedlu Czarnieckiego

Oferta mieszkań w poznańskiej dzielnicy Wilda wzbogaciła się o kolejną inwestycję. Od początku lutego klienci mogą rezerwować lokale na Osiedlu Czarnieckiego. Projekt spółki Unidevelopment S.A., powstaje u zbiegu ulic Stefana Czarnieckiego i Roboczej. Czytaj dalej

 

Realizowany jest przy współpracy z poznańskim partnerem - Monday Development S.A., który pełni funkcję inwestora zastępczego oraz prowadzi sprzedaż mieszkań.

 

Czytaj również: Finansowanie inwestycji Konstruktorska Business Center

 

Projekt zakłada budowę przeszło 480 mieszkań, a jego realizacja podzielona została na trzy etapy. Wykonanie pierwszego z nich rozpoczęło się w listopadzie ub.r. - W I etapie osiedla wybudowanych zostanie 185 mieszkań o powierzchni od 23 do 77 mkw. Większość z nich zaprojektowano tak, aby miały duże okna i obszerne balkony bądź tarasy. W ofercie znajdują się zarówno lokale z aneksami kuchennymi, jak i z wydzielonymi kuchniami. – mówi Piotr Kasprowicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Monday Development S.A.

 

Od początku tego miesiąca umożliwiliśmy klientom dokonywanie rezerwacji mieszkań. Zainteresowanie jest ogromne, na co niewątpliwie wpływ ma dobra lokalizacja oraz niezwykle atrakcyjne ceny. Najtańsze nieruchomości można nabyć już od 4.900 zł brutto za mkw. Niewątpliwym atutem jest również możliwość skorzystania z rządowych dopłat do kredytu w ramach  programu MdM. - dodaje.

 

 

Na terenie Osiedla Czarnieckiego powstaną budynki o wysokości pięciu pięter. We wszystkich znajdą się ciche, nowoczesne windy. Budynki zostaną wyposażone w instalację domofonową, internetową i telewizyjną. Prócz wspomnianych wcześniej lokali z balkonami lub tarasami, na parterze znajdą się mieszkania z przylegającymi do nich zielonymi ogródkami.

 

Całe osiedle będzie ogrodzone, wyposażone w nowoczesny system monitoringu i przystosowane do całodobowej ochrony. Projekt przewiduje stworzenie na patio przyjaznej przestrzeni z zielenią, miejscami wypoczynku i placem zabaw dla dzieci. Warto dodać, że inwestycja będzie posiadała również lokale usługowe, których łączna powierzchnia we wszystkich trzech etapach wyniesie 1 882 mkw. Ponadto, pod budynkami znajdzie się hala garażowa, a dodatkowe miejsca postojowe zostaną zaprojektowano na terenie osiedla.

 

Czytaj również: Kolejny etap Centrum Galardia w Starachowicach

 

Na uwagę zasługuje usytuowanie inwestycji. Osiedle Czarnieckiego powstaje w północnej części dzielnicy Wilda, oddalonej zaledwie o kilkanaście minut drogi od samego serca Poznania – Starego Rynku. Nieopodal realizowanej inwestycji znajduje się galeria handlowa Poznań City Center, a nieco dalej Centrum Sztuki, Handlu i Biznesu Stary Browar. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest dobry dostęp do infrastruktury miejskiej, w tym komunikacji publicznej. W pobliżu przebiegają trasy linii autobusowych i tramwajowych. Łatwo też dostać się stąd do Poznania Głównego – zintegrowanego centrum komunikacyjnego z dworcami PKP i PKS. Ponadto w sąsiedztwie znajdziemy pływalnie, kino, a także wszystkie niezbędne sklepy i usługi.

Źródło: PR4You / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17300 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >