Rozpoczął się ostatni etap inwestycji przy ul. Lewandowskiego IV w Szczecinie

Rozpoczął się ostatni etap inwestycji przy ul. Lewandowskiego IV w Szczecinie

Prace budowlane już trwają. W ramach tego projektu powstanie 67 mieszkań, które będą gotowe do odbioru na początku 2022 roku. Sukces szczecińskiego osiedla po części podyktowany jest świetną lokalizacją inwestycji. Blisko stąd do ścisłego centrum miasta, dworca PKP, szkół i przedszkoli, a jednocześnie samo położenie osiedla osłania mieszkańców od zgiełku głównych miejskich ulic. Czytaj dalej

 

Lewandowskiego IV to ostatnie mieszkania Budnex w tej popularnej lokalizacji. Do tej pory deweloper oddał w tym miejscu do użytku blisko 300 lokali, ale przyszłym roku do rąk właścicieli trafią klucze do kolejnych mieszkań. – Czwarty etap inwestycji przy ulicy Lewandowskiego, to zwieńczenie naszego dużego projektu, który od kilku lat powstawał w szczecińskiej dzielnicy Nowe Miasto. Tym razem oferujemy klientom dwuklatkowy budynek z 67 mieszkaniami w najbardziej popularnych metrażach od  36 do 74 m. kw. – mówi Wiesław Kulpiński, Kierownik Biura Sprzedaży Budnex w Szczecinie

 

Rozpoczął się ostatni etap inwestycji przy ul. Lewandowskiego IV w Szczecinie

 

Czytaj również: Boom mieszkaniowy w Gorzowie

 

Warto zaznaczyć, że w przyziemiu budynku znajdzie się lokal usługowy z przeznaczeniem na wielkopowierzchniowy sklep spożywczy. Tego typu usług do tej pory brakowało na osiedlu – dodaje. W ramach IV etapu Osiedla Lewandowskiego dostępne będą mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Deweloper umożliwia również łączenie mieszkań w większe lokale. Takie zmiany inwestorskie na etapie budowy nie wiążą się z dodatkowymi kosztami, a można stworzyć wymarzone M o powierzchni nawet 140 m kw., łącząc dwa lokale siedemdziesięciometrowe. Firma Budnex znana jest również z tego, że oferuje swoim klientom mieszkania z dużymi balkonami. To co wyróżni tą inwestycję, to loggie o powierzchni nawet 14 m kw., które w większości przynależeć będą do najmniejszych mieszkań. Warto jednak nadmienić, że wszystkie lokale posiadają balkony o powierzchni od 6 do 15 m. kw. 


Rozpoczął się ostatni etap inwestycji przy ul. Lewandowskiego IV w Szczecinie


Za projekt nowego budynku odpowiada gorzowski architekt Piotr Wiśniewski, a generalnym wykonawcą jest Budnex Deweloper. Aktualnie na budowie trwają prace ziemne w związku z przygotowaniem do budowy dwupoziomowej hali garażowej pod całą inwestycją. Mieszkania w tej lokalizacji będą dostępne w cenie już od 7200 zł za m kw. 


Rozpoczął się ostatni etap inwestycji przy ul. Lewandowskiego IV w Szczecinie

 

Czytaj również: Czym się zajmuje zarząd nieruchomości a czym zarządca i administrator - poznaj różnice

 

Budnex w województwie zachodniopomorskim znany jest nie tylko ze swej szczecińskiej inwestycji, ale głównie z nadmorskich projektów. Sztandarowymi są kompleksy Porta Mare w Dziwnówku, oraz Porta Mare Baltica w Kołobrzegu. W tym roku deweloper rozpoczął realizację kolejnej nadmorskiej inwestycji. To powstający w Dziwnowie kompleks Porta Mare Marina, który  składać się będzie 242 apartamentów. Inwestycja ma być gotowa w połowie 2022 roku.


Źródło: PR4you / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15823 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >