Rozpoczęto budowe budynku wielorodzinnego KORAL

Rozpoczęto budowe budynku wielorodzinnego KORAL

Spółka Family House rozpoczęła budowę budynku wielorodzinnego – KORAL, który powstanie przy ulicy Czeremchowej w Poznaniu. Spośród wszystkich 102 mieszkań, 80 już znalazło swoich właścicieli.

 

KORAL zlokalizowany jest w obrębie dzielnicy Dębiec, w południowej części Poznania. Deweloper po zgromadzeniu kompletu dokumentów, od razu rozpoczął prace budowlane na terenie inwestycji. Powstała już podziemna hala garażowa, a obecnie stawiane są ściany parteru. – "Jesteśmy generalnym wykonawcą swoich inwestycji, mamy zatem własne zaplecze budowlane, w związku z czym w całości odpowiadamy za wszystkie etapy budowy i czuwamy nad poprawnością prowadzonych prac" – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House. – "To również pozwala nam w 100 proc. kontrolować prace związane z realizacją inwestycji i na bieżąco reagować na zaistniałe sytuacje. Tym samym klienci otrzymują rzetelne informacje co do stanu zaawansowania projektu" – dodaje I. Łukomska-Pyżalska. Termin realizacji KORAL-a przypada na kwiecień 2012 roku.

 

 

Inwestycja zakłada realizację 5 kondygnacyjnego budynku o ciekawej architekturze. Do dyspozycji kupujących deweloper przedstawił 102 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. W ofercie znalazły się lokale 1-, 2-, 3- i 4- pokojowe o powierzchni od 28 do 80 m kw. W budynku powstanie także podziemna hala garażowa. KORAL to funkcjonalna i nowoczesna architektura. Budynek doskonale komponuje się z otoczeniem, jednocześnie nadając mu nowoczesny wygląd. Zaletą inwestycji jest przestronność mieszkań, wysoka estetyka i jakość wykorzystywanych materiałów. W standardzie deweloperskim mieszkania będą posiadały drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje, grzejniki oraz dostęp do telefonu i Internetu.

 

Na obecną chwilę już 80 mieszkań, które powstanie w KORAL-u, znalazło swoich właścicieli. Cieszy nas fakt, że inwestycja ta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, co pokazuje że udało nam się sprostać oczekiwaniom osób poszukujących własne M – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House. Wszystkie mieszkania oferowane przez dewelopera spełniają kryteria rządowego programu Rodzina na swoim. Dodatkowym atutem inwestycji realizowanych przez Family House jest ich niska cena z zachowaniem wysokiego standardu deweloperskiego. Nie inaczej jest tym razem.

Źródło: FAMILY HOUSE / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17336 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >