Symboliczna wiecha na szczycie galerii

Symboliczna wiecha na szczycie galerii

Na szczycie Galerii Karuzela w Wodzisławiu Śląskim zawisła symboliczna wiecha. Wraz z przedstawicielem generalnego wykonawcy umieścił ją tam prezydent miasta Mieczysław Kieca.

 

W dniu 27-ego lipca na terenie placu budowy Galerii Karuzela odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy. Ceremonia była zwieńczeniem ważnego etapu prac, czyli montażu konstrukcji obiektu. - Jesteśmy na półmetku. Cztery miesiące temu wbijaliśmy pierwszą przysłowiową łopatę, za kolejne cztery mamy nadzieję spotkać się na uroczystości otwarcia Galerii Karuzela. Wierzę, że zakończenie tej inwestycji sprawi, że Wodzisław stanie się atrakcyjniejszy, że będzie to kolejny etap wznoszenia się miasta na szczyt - podkreślił przedstawiciel inwestora.

 

Czytaj również: Monitoring Rynku Budowlanego2013

 

Przy wtórze fanfar, w obecności przedstawicieli władz parlamentarnych i samorządowych, na szczyt Galerii Karuzela dostali się prezydent Wodzisławia Mieczysław Kieca oraz przedstawiciel generalnego wykonawcy, Bogusław Turczyński zawieszając wiechę.

 

 

- Wystarczy wyobrazić sobie jeszcze metalowo-szklaną fasadę, oświetlenie i nowoczesne wnętrze, by uświadomić sobie, jak pięknym i funkcjonalnym elementem krajobrazu będzie Galeria Karuzela - zaznaczył Bogusław Turczyński.

 

Do grona najemców Galerii Karuzela dołączyli  Martes Sport, Euro Apteka oraz Deichmann. Nowi najemcy poszerzą grono tak znaczących najemców jak: POLOmarket, RTV Euro AGD, CCC, Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Rossmann oraz Pepco. Galeria Karuzela jest skomercjalizowana w 95 procentach. Otwarcie obiektu planowane jest na grudzień 2013 r.

 

Czytaj również: Odbędzie się Piknik Montażowy podczas targów Windows&Doors Warsaw 2013


Komercjalizacją Galerii Karuzela zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.

 

2013-08-07
Źródło: DTZ / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Opony na lato Liczba postów: 247 Grupa: Trudne tema... Jestem za tym, by mieć dwa rodzaje opon. Całoroczne są do wszystkiego, czyli do niczego.
  • Jaki samochód dla rodziny? Liczba postów: 414 Grupa: Trudne tema... Zastanawiam się nad zakupem samochodu rodzinnego, co polecacie do 100 tysięcy złotych? kredyt hipoteczny
  • Pranie dywnaów Liczba postów: 10 Grupa: Trudne tema... Dokładnie tak i jeśli chodzi o rynek warszawski to najlepiej korzystać z usług firmy Mają dobre ceny. Miałem okazję dwukrotnie korzystać z prania dywanów i za....
  • Jaki samochód dla firmy? Liczba postów: 1084 Grupa: Trudne tema... Tematykę zakupu nowych lub używanych samochodów poruszono tutaj na blogu http://samochodbezwypadkowy.pl/2017/09/0 4/samochody-uzywane-czy-nowe-gdzie-takie -kupic/...
  • Parapety granitowe Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... A parapet betonowy https://limestore.pl/217-parapety-betono we ? Też bardzo mocny, a wydaje mi się, że ciut tańszy i ładniejszy. A Wy jakie macie na ten temat zd...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17334 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >