Szybki rozwój biur nieruchomości Metrohouse - Powstały trzy nowe biura.

Szybki rozwój biur nieruchomości Metrohouse - Powstały trzy nowe biura.

Po otwartym kilka dni temu oddziale w Poznaniu, przyszedł czas na kolejne dwa biura Metrohouse. Franczyzobiorcy uruchomili swoje placówki na Kaszubach i na Dolnym Śląsku.

Sieć biur nieruchomości Metrohouse rozwija się poprzez placówki macierzyste oraz oddziały franczyzowe. Przyjęta strategia rozwoju spółki przewiduje otwieranie placówek własnych w największych polskich miastach. Celem ich uruchomienia jest m.in. lepsza możliwość koordynacji rozwoju sieci na lokalnych rynkach.  Uruchomione właśnie dwa nowe biura to placówki franczyzowe.

Pierwsze z nowych biur zlokalizowane jest w Chojnicach. To już drugie biuro uruchomione przez tego samego franczyzobiorcę – poprzednie jest zlokalizowane w Kartuzach. Decyzja o otwarciu oddziału w Chojnicach jest następstwem dużego popytu na nieruchomości w tej części województwa pomorskiego. – W pewnym momencie działalności biura doszedłem do wniosku, że aby kompleksowo obsługiwać całe Kaszuby powinienem pomyśleć o stworzeniu drugiego zespołu doradców. Chojnice – znajdujące się na drugim biegunie Kaszub, były najbardziej naturalną lokalizacją, mówi Andrzej Chmielewski z Metrohouse. Jego obecny oddział specjalizuje się w obrocie nieruchomościami gruntowym, domami oraz siedliskami i gospodarstwami agroturystycznymi. Jako jedno z nielicznych biur nieruchomości, kartuski zespół posiada bogatą bazę nieruchomości z sektora turystycznego i gastronomicznego.

Drugie uruchomione biuro znajduje się w Lubinie na Dolnym Śląsku. – Poszukiwałam najlepszej możliwej franczyzy, dającej mi jak najwięcej nowoczesnych narzędzi pracy, a nie tylko szyldu -, tak o  rozpoczęciu współpracy z Metrohouse mówi właścicielka biura franczyzowego z Lubina, Halina Makowska. – Postanowiłam postawić na jedną kartę i powiedziałam sobie, że  albo będę pracować z najlepszymi, albo nie rozwijam się w tym kierunku. Po analizie wielu propozycji, po wielu odbytych rozmowach z członkami zarządu Metrohouse zdecydowałam o przystąpieniu do franczyzy -, dodaje Halina Makowska. Biuro będzie zajmować się kompleksową obsługą rynku nieruchomości w Lubinie i ościennych powiatach. Docelowo powstaną oddziały i przedstawicielstwa w Jeleniej Górze, Legnicy,  Głogowie i Bolesławcu. Dzięki doświadczeniu franczyzobiorczyni zdobytemu na rynku nieruchomości komercyjnych, Metrohouse liczy na transakcje w tej właśnie specjalizacji.

Rozwojowi sieci Metrohouse towarzyszy zbliżający się do końca proces fuzji z największym trójmiejskim pośrednikiem, firmą Partnerzy Nieruchomości.  – Zbliżamy się do finalizacji procesu fuzji. Reorganizacja nie jest jednak utrudnieniem w rozmowach z kolejnymi potencjalnymi franczyzobiorcami. Nasze plany przewidują też uruchomienie w najbliższym czasie następnych własnych placówek w Łodzi, Krakowie i Katowicach -, podsumowuje Mariusz Kania, prezes zarządu Metrohouse.

 

 

Źródło: METROHOUSE S.A. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Szukam ubezpieczenia Liczba postów: 87 Grupa: Trudne tema... Jeżeli szukasz odpowiedniego ubezpieczenia to koniecznie zerknij sobie tu https://www.damo.pl/news/307/Wlasny-bizn es-ubezpieczenia oni mają naprawdę szeroki wac...
  • Sprawdzony sklep z częściami Liczba postów: 286 Grupa: Trudne tema... Faktycznie warto kupować części, które są praktyczne, wytrzymałe, odporne na działanie warunków i intensywne użytkowanie. Jak chodzi o osprzęt dźwignicowy, traw...
  • alkomat Liczba postów: 52 Grupa: Trudne tema... Jeżeli szukasz sprawdzonego alkomatu to koniecznie zerknij sobie tu https://alkomaty.net.pl/ oni mają duży wybór i do tego na takich sprzętach nie ma co oszczęd...
  • Skuteczne dbanie o cerę Liczba postów: 25 Grupa: Trudne tema... Dziewczyny, jeśli któraś z Was jest z Warszawy, z czystym sumieniem mogę polecić Wam salon kosmetyczny https://metamorfozabemowo.pl/ - jestem zachwycona jakości...
  • jaki telefon? Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Możecie polecić jakiś dobry telefon? Zależy mi na dobrym aparacie i żeby miał duży wyświetlacz, co myślicie o marce TCL?

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16412 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >