W Katowickim biurowcu Business Point otworzono nowy salon marki Nissana

W Katowickim biurowcu Business Point otworzono nowy salon marki Nissana

W biurowcu Katowice Business Point zrealizowanym przez Ghelamco Poland otwarty został drugi w Polsce salon luksusowej marki Nissana – samochodów Infiniti.

Firma Ghelamco zawarła z importerem Infiniti Grupą PGD umowę najmu na 600 m2. To kolejna po PricewaterhouseCoopers (2.200 m2) oraz banku HSBC (600 m2) firma w biurowcu Katowice Business Point.Biurowiec - o łącznej powierzchni 17.000 m2 - jest jednym z największych i najnowocześniejszych na Śląsku. Zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Silesia City Center, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych ul. Chorzowskiej.

Z najwyższych pięter biurowca roztacza się panoramiczny widok na Spodek i centrum Katowic. Projekt biurowca jest wynikiem współpracy belgijskiej pracowni architektonicznej Jaspers Eyers & Partners oraz katowickiego biura projektowego Czora & Czora. Budynek charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi zapewniającymi najemcom wysoki komfort pracy. Oryginalna fasada składająca się ze szkła, naturalnego kamienia i stalowych elementów. Pod biurowcem znajduje się podziemny, trzypoziomowy parking na ok. 200 miejsc postojowych.

 

 
Źródło: Agencja Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15709 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >