W Katowickim biurowcu Business Point otworzono nowy salon marki Nissana

W Katowickim biurowcu Business Point otworzono nowy salon marki Nissana

W biurowcu Katowice Business Point zrealizowanym przez Ghelamco Poland otwarty został drugi w Polsce salon luksusowej marki Nissana – samochodów Infiniti.

Firma Ghelamco zawarła z importerem Infiniti Grupą PGD umowę najmu na 600 m2. To kolejna po PricewaterhouseCoopers (2.200 m2) oraz banku HSBC (600 m2) firma w biurowcu Katowice Business Point.Biurowiec - o łącznej powierzchni 17.000 m2 - jest jednym z największych i najnowocześniejszych na Śląsku. Zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Silesia City Center, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych ul. Chorzowskiej.

Z najwyższych pięter biurowca roztacza się panoramiczny widok na Spodek i centrum Katowic. Projekt biurowca jest wynikiem współpracy belgijskiej pracowni architektonicznej Jaspers Eyers & Partners oraz katowickiego biura projektowego Czora & Czora. Budynek charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi zapewniającymi najemcom wysoki komfort pracy. Oryginalna fasada składająca się ze szkła, naturalnego kamienia i stalowych elementów. Pod biurowcem znajduje się podziemny, trzypoziomowy parking na ok. 200 miejsc postojowych.

 

 
Źródło: Agencja Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Potrzebny adwokat Liczba postów: 115 Grupa: Trudne tema... Sedecznie zachęcam do kontaktu z prawnik Opole
  • Poszukiwania części do maszyn JCB Liczba postów: 116 Grupa: Trudne tema... Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz części do silnika JCB to koniecznie powinieneś zasięgnąć informacji na http://good-goods.pl/jcb/. Firma Good-goods posiada skl...
  • Kancelaria prawna Liczba postów: 72 Grupa: Trudne tema... http://grozdanovic.pl/kontakt-2/
  • Jaki hosting wybrać? Liczba postów: 31 Grupa: Trudne tema... Tak, ale podstawą jest darmowy test, prawda? Do tego normalna cena i support. Jeśli to wszystko działa, to wtedy można na takim hostingu pracować ;-)
  • Skup złomu Liczba postów: 5 Grupa: Trudne tema... Przy metalach kolorowych to polecam Ci grodziski skup http://miliomet.pl/. Mają bardzo dobre ceny i zapewniają odbiór złomu przy hurtowych ilościach.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19420 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >