W Łodzi powstaje biuro pokazowe

W Łodzi powstaje biuro pokazowe

„Biuro szyte na miarę” oczekiwań i potrzeb klientów to już nie tylko marzenie, to wprowadzana w życie koncepcja, rozpoczynająca nowy trend na rynku nieruchomości biurowych. Biuro pokazowe w nowym wymiarze, które można nie tylko pooglądać, ale przede wszystkim w nim popracować powstaje w Łodzi.

Na terenie Forum 76, pierwszego w Łodzi biurowca klasy A, powstaje biuro pokazowe, które ma wyznaczyć nowy kierunek rozwoju tego rodzaju nieruchomości. W przygotowywanym aktualnie biurze zasiąść i popracować będzie mógł każdy. – To nie będzie miejsce tylko do pooglądania. Chcemy dać naszym gościom możliwość skorzystania ze stworzonych przez nas warunków. Będą mogli spędzić w naszym biurze cały dzień, żeby poczuć komfort pracy, który wpływa na naszą efektywność i dobre samopoczucie – zapewnia Krzysztof Witkowski, inwestor Forum 76.
Biuro zlokalizowane będzie na pierwszym piętrze sześciokondygnacyjnego budynku, usytuowanego przy jednym z najważniejszych skrzyżowań Łodzi. Planowany termin otwarcia biura pokazowego to druga połowa stycznia 2010. - Na polskim rynku biura pokazowe niemal nie istnieją dlatego mam nadzieję, że nasz projekt zapoczątkuje nowy trend na rynku nieruchomości biurowych. Chcemy również zachęcić do spojrzenia na biuro szerzej – a nie jedynie jak na powierzchnię zajmowaną przez biurka i sprzęty biurowe. To wizytówka firmy, miejsce którego atmosfera i wystrój mają niebagatelne znaczenia dla nas samych – osób pracujących w biurze, ale i dla tych, którzy je odwiedzają tworząc sobie obraz nas i naszej firmy – uważa Krzysztof Witkowski.

 

 

Idea biura pokazowego to sposób na zaprezentowanie jak może wyglądać przestrzeń, w której pracujemy. Wizualizacje komputerowe nie zastąpią żywego miejsca, gdzie wszystkiego można dotknąć, poczuć i wypróbować. To możliwość porównania aktualnych warunków, w jakich pracujemy z tymi, które dzięki zastosowaniu przyjaznych pracownikom rozwiązań możemy nazwać idealnymi. To okazja na dostrzeżenie szans rozwoju naszego własnego biura, które wiele mówi o nas i często decyduje o tym jak postrzegać i mówić będzie o naszej firmie otoczenie. Łódzki deweloper - firma Virako decydując się na stworzenie niesztampowego biura pokazowego, wykonał kolejny krok w kierunku rozwijania koncepcji idealnego biura.
Warto przy tym wszystkim pamiętać, że biuro jest miejscem, w którym spędzamy połowę naszego dnia. Tu wymaga się od nas działania, intensywnego myślenia i kreatywności. Oczekuje się, by nasza praca była jak najbardziej efektywna. Biorąc pod uwagę ilość czasu spędzanego w biurze, możemy je potraktować jak drugi dom. Stąd potrzeba, by otoczenie, wnętrze i klimat biura, zachęcały do powrotu każdego dnia, by stanowiły dla nas inspirację do działania.  - Biuro i jego klimat powinny pozytywnie usposabiać pracowników - przekonuje Krzysztof Witkowski – Naszym zadaniem jest zapewnienie osobom, które średnio 10 godzin dziennie spędzają w biurze, warunków nastrajających i pobudzających do pracy, które również będą wspierać  budowanie relacji międzyludzkich.
Poszukiwania optymalnych warunków dla miejsca pracy, które w znaczący sposób wpływałyby na naszą produktywność coraz częściej stają się przedmiotem rozważań współczesnych psychologów biznesu. Z ich wiedzy i wniosków korzystają właśnie deweloperzy powierzchni biurowych, którzy poprzez zastosowanie rozwiązań ergonomicznych i designerskich wewnątrz biura przybliżają je do ideału miejsca, w którym dobrze się pracuje. Z drugiej zaś strony nie zapominają, że biuro to nie tylko to co w środku budynku. Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej, ich budynki swoją formą miękko wkomponowują się w tkankę miejską, wzbogacając otoczenie i nadając mu nową tożsamość. 

 

Źródło: Telma Group Communications Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16077 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >