W Rumii powstaje osiedle Locus w pobliżu malowniczych lasów i nadmorskich plaż

W Rumii powstaje osiedle Locus w pobliżu malowniczych lasów i nadmorskich plaż

Trwa budowa osiedla Locus położonego w Rumi Janowie (ul. Stoczniowców/ul. H. Dąbrowskiego). Bliskość Gdyni, nowoczesna architektura, doskonała infrastruktura miejska i komunikacyjna oraz rozległe tereny zielone zapewnią przyszłym mieszkańcom ciekawe możliwości spędzania czasu wolnego oraz szybki dojazd do Gdyni. Mieszkania w nowym etapie zostaną przekazane w I kwartale 2022 roku. Osiedle Locus to unikalna lokalizacja łącząca w sobie bliskość tętniącego życiem centrum miasta Gdyni, malowniczych lasów i jezior czy nadmorskich plaż (w Rewie i Mechelinkach). Dodatkowo miejsca rekreacyjne w częściach wspólnych, liczne atrakcje sportowe w okolicy oraz pobliski Park Żelewskiego zachęcają do relaksu w otoczeniu natury. Czytaj dalej

 

Gustownie zaaranżowana zieleń w częściach wspólnych osiedla - dziedzińce wypełnione ozdobną roślinnością, wieloletnie świerki oraz przynależące do lokali mieszkalnych ogródki – wkomponowuje się w nowoczesną architekturę. Niska zabudowa osiedla, jasne elewacje i metalowe dekoracje przy balkonach wpisują się w kameralny charakter okolicy.

 

W Rumii powstaje osiedle Locus w pobliżu malowniczych lasów i nadmorskich plaż

 

Czytaj również: Rynek inwestycyjny w Trójmieście - gdzie najczęściej kupujemy mieszkanie pod inwestycje?

 

W bliskim sąsiedztwie zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej (przystanek autobusowy znajduje się tuż przy osiedlu) oraz SKM (stacja Rumia Janowo) - 10 min. drogi spacerem.


– Doskonała lokalizacja to jeden z głównych atutów osiedla Locus. Janowo jest największą dzielnicą Rumi, o ogromnym potencjale i perspektywach dalszego, intensywnego rozwoju. Blisko stąd do atrakcyjnych terenów rekreacyjnych: parku krajobrazowego, rezerwatu przyrody, pieszych i rowerowych szlaków, nadmorskich plaż oraz kaszubskich jezior. Bezpośrednie sąsiedztwo Gdyni daje możliwość korzystania z bogatej oferty rozrywkowej i kulturalnej dużego miasta, a ponadto można stąd dojechać szybko do biznesowych centrów zlokalizowanych na Przymorzu w około 40 minut dzięki łatwemu połączeniu SKM. Dlatego inwestycja może zainteresować zarówno osoby ceniące sobie spokój, kontakt z naturą, jak i tych, którzy lubią miejski, dynamiczny styl życia mówi Bartosz Podgórczyk, dyrektor marketingu w Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development.

 

Okolicę wyróżnia rozwinięta infrastruktura, która zapewnia codzienny dostęp do niezbędnych usług i udogodnień. Na miejscu znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, targowisko, galerie handlowe oraz apteka. Dla osób lubiących wydarzenia kulturalne  – nieopodal mieszczą się Miejski Dom Kultury i Biblioteka Stacja Kultura, która została uznana za najpiękniejszą bibliotekę świata w międzynarodowym konkursie Library Interior Design Awards. 


W Rumii powstaje osiedle Locus w pobliżu malowniczych lasów i nadmorskich plaż

 

Czytaj również: Części wspólne inwestycji stają się coraz ważniejszym kryterium w zakupie mieszkania

 

Oferta 91 mieszkań w 5-piętrowym budynku to kolejny etap rozwoju osiedla. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród mieszkań o metrażach od 31,62 m kw. do 85,57 mkw., w cenach pomiędzy 237 150 zł a 637 497 zł. W sprzedaży są również 54 garaże w cenie 21 000 zł oraz boksy i pomieszczenia na jednoślady (cena od 3 312 zł do 14 145 zł). Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także windy, komórki lokatorskie i rowerownie. 

 

Docelowo na osiedlu Locus znajdzie się 271 mieszkań wraz z lokalami usługowymi w parterach od strony ul. Stoczniowców. Ukończenie całej inwestycji planowane jest na I kwartał 2022 r.


Źródło: M+G / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16110 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >