W warszawie i Zegrzu powstają luksusowe centra medyczne i wellness dla klienta premium 55+

W warszawie i Zegrzu powstają luksusowe centra medyczne i wellness dla klienta premium 55+

W najbliższym czasie stołeczna spółka Sawa Apartments zaangażuje się w Warszawie i okolicy w dwie inwestycje łączące w sobie cechy luksusowego szpitalnictwa, konsultacji i opieki medycznej, rehabilitacji, całodobowej opieki senioralnej, wellness i aktywnej rekreacji. Obie inwestycje są zaplanowane jako ekskluzywne miejsca wypoczynku, stałego pobytu, odnowy oraz lecznictwa dla Polaków i obcokrajowców powyżej 55. roku życia. Czytaj dalej

 

     Jedna ze wspomnianych inwestycji będzie realizowana w Zegrzu Północnym (gmina Serock, powiat legionowski) nad Jeziorem Zegrzyńskim. Będzie to luksusowe osiedle z bezpośrednim dostępem do jeziora dla ok. 170 osób w wieku 55+. Mieszkańcy będą mieli dobry dojazd drogą krajową 61. Na działce o powierzchni 16 tys. m² w pierwszym etapie budowy powstanie 85 apartamentów, zaś w etapie drugim 65. Powierzchnia użytkowa apartamentów etapu pierwszego wyniesie 4,6 tys. m², natomiast etapu drugiego 3,2 tys. m². Osiedle w Zegrzu Północnym będzie się składał z ośmiu budynków liczących 3-4 kondygnacje. W pierwszym etapie powstanie pięć budynków, w drugim trzy. Działka osiedla położona jest bardzo atrakcyjnie – leży w cichej, spokojnej okolicy i w sercu zadrzewionego terenu tuż nad Jeziorem Zegrzyńskim. Roztacza się z niej malowniczy widok na jezioro.

 Sawa Apartments wchodzi na rynek luksusowych centrów medycznych i wellness dla klienta premium 55+

 

     Koncepcja biznesowa, ale także społeczna i kulturowa zegrzyńskiego osiedla ma w założeniach integrowanie polskich, jak również międzynarodowych środowisk mieszkańców. Ma ona łamać bariery językowe, kulturowe, mentalnościowe. Ma to być luksusowe, niezmiernie przyjazne miejsce dla Polaków i obcokrajowców u schyłku wieku średniego i w latach późniejszych. Miejsce zarówno dla osób będących u szczytu aktywności zawodowej, jak i kończących tę aktywność za to pragnących wyciszenia, relaksu, diagnostyki medycznej, rehabilitacji i odnowy biologicznej, a także doskonałej obsługi bieżących spraw życiowych.

 

Czytaj również: Włodarzewska SA nawiązała współpracę z firmą Flathunters.

 

 luksusowe osiedle z bezpośrednim dostępem do jeziora dla ok. 170 osób w wieku 55+

 

   Luksusowe zegrzyńskie osiedle będzie w związku z tym mieściło gabinety medyczne, punkty opieki pielęgniarskiej i całodobowej, salę do rehabilitacji, basen, siłownię, restaurację, bibliotekę, parking podziemny i recepcję z obsługą concierge. Całości dopełni bardzo dyskretna całodobowa ochrona obiektu. Obsługa medyczna i rehabilitacyjna będzie ściśle dostosowana do indywidualnych przypadków poszczególnych klientów. Będą oni mieli zapewnioną nie tylko całodobową opiekę, ale także będą obsługiwani w zakresie wszystkich życiowych spraw, nawet najbardziej prozaicznych, jak np. zakupy.

 Osiedle w Zegrzu Północnym będzie się składało z ośmiu budynków liczących 3-4 kondygnacje

 

Czytaj również: W okolicy Ronda Wiatraczna powstaje nowa inwestycja Prochowa 13.

 

     Drugą podobną inwestycją Sawy Apartments będzie w najbliższym czasie luksusowe centrum medyczne w Warszawie. Obiekt stanie na działce o powierzchni ponad 15 hektarów. W jego skład wejdzie m.in. centrum medyczne z wysokiej klasy szpitalem o profilu geriatrii, ortopedii, kardiologii i rehabilitacji. Oprócz tego do dyspozycji klientów oddane będą aquapark, basen i spa oraz mała stadnina koni wraz z ośrodkiem hipoterapii. W fazie projektowej jest także basen zasilany źródłami termalnymi. Część mieszkalną stanowić będzie niska zabudowa.

 

     Obie mazowieckie inwestycje wpisują się w szerszą strategię Sawy Apartments. Nawiązują one do rewitalizowanego i budowanego obecnie przez firmę luksusowego centrum kompleksowej rehabilitacji i wypoczynku w Kozubniku w Beskidzie Małym w gminie Porąbka. Oprócz ekskluzywnych apartamentów, z których 34 będą dostosowane dla osób powyżej 55. roku życia, stanie tam duże centrum medyczne. Będzie ono kierowane przez cenionego w Polsce i za granicą prof. Jarosława Deszczyńskiego – specjalistę diagnostyki i leczenia schorzeń ortopedycznych oraz traumatologii. Klienci Kozubnika będą mieli ponadto do swojej dyspozycji m.in. trzy baseny zasilane źródłami termalnymi, spa, saunę i siłownię. Ze względu na stały rozwój w kraju lotnictwa prywatnego, jak również sektora prywatnej komunikacji śmigłowcowej w Kozubniku będzie funkcjonowało lądowisko śmigłowcowe.

 

     Wspomniane inwestycje komentuje prezes Sawy Apartments Marian Okręglicki: „Nasza firma postrzega swoją działalność nie tylko jako biznes, ale również jako swego rodzaju misję. Uważamy, iż życie firmy deweloperskiej to nie tylko budownictwo, lecz także dawanie radości życia i współodpowiadanie za dobrostan naszych partnerów. Tak, jak w przypadku budowanych przez nas apartamentów chcemy dawać ludziom piękne miejsce, do którego z przyjemnością wraca się każdego dnia, tak też w przypadku naszych inwestycji w sektorze medycznym i wellness chcemy spełniać misję. Jest ona różnorodna i pionierska w kraju. Misję tę postrzegamy jako społeczną i kulturotwórczą, gdyż chcemy integrować osoby i społeczności z wielu państw, nie tylko z Polski. W ramach tej misji mieści się także wszechstronna pomoc dla osób w wieku, w którym pojawiają się pierwsze problemy ruchowe i inne zdrowotne. Specjalnie dobrany personel będzie jednak pomagał naszym klientom w wielu różnych sprawach życiowych, nieraz bardzo osobistych. Nie zamykamy się więc tylko w obszarze charakterystycznym dla firm deweloperskich, łamiemy pewien dotychczasowy kanon tej branży i chcemy być pomocni dla naszych klientów w trudniejszych chwilach ich życia.”

Źródło: Polonia PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Kształt działki budowlanej Liczba postów: 3 Grupa: Inwestycje
  • Rynek kruszyw musi być elastyczny Liczba postów: 59 Grupa: Inwestycje Bogaty wybór różnego rodzaju kruszyw do inwestycji drogowych i budowlanych ma w swojej ofercie firma http://anitex-dg.pl/. Dobrze się z nimi współpracuje. Warun...
  • Jaki leasing wybrać? Liczba postów: 34 Grupa: Inwestycje Tylko weźcie pod uwagę, że nie zawsze leasing jest najkorzystniejszą z opcji. Alternatywę stanowi wynajem długoterminowy: http://faar.pl/na-czym-polega-wynajem-.. .
  • Budowa domu na kredyt Liczba postów: 15 Grupa: Inwestycje Projekt domu, jest jednym z bardziej kluczowych rzeczy jeżeli chodzi o samą budowę. My od dłuższego czasu przeglądamy projekty by w koncu zdecydować się na ten....
  • Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 1041 Grupa: Inwestycje Raczej ten post wyżej ma niewiele wspólnego z budowaniem hal :)

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17868 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >