Warszawskie inwestycje biurowe GTC pozyskują kolejnych najemców.

Warszawskie inwestycje biurowe GTC pozyskują kolejnych najemców.

NEFRYT wynajęty w całości.

• Międzynarodowe koncerny wybierają prestiżową powierzchnię biurową oferowaną przez Globe Trade Centre S.A.
• Budynek NEFRYT wynajęty w całości – do grona najemców dołączył m.in. ALLIANZ
• Kolejne firmy podpisały umowy najmu w Platinium Business Park
Allianz poszerzy swoje biura o 4 000 mkw. w biurowcu NEFRYT, który został wynajęty w całości jeszcze przed oddaniem do użytku. Nie słabnie również zainteresowanie kompleksem Platinium Business Park. Budowa pierwszego z budynków parku biurowego została już zakończona, natomiast drugi zostanie przekazany do użytku w sierpniu br.
NEFRYT zostanie przekazany najemcom do końca pierwszego kwartału br., ale już dziś budynek jest w całości wynajęty. W ostatnim czasie do grona firm, które otworzą w nim swoje biura, dołączył ALLIANZ, który rezyduje w wykupionym od GTC pobliskim Centrum Finansowym ALLIANZ. NEFRYT to łącznie 15 300 mkw. powierzchni biurowej najwyższej jakości. Projekt architektoniczny powstał w pracowni JEMS Architekci, która stworzyła również koncepcję przylegającego budynku – TOPAZ.
Poza firmą ALLIANZ wśród najemców budynku NEFRYT są takie firmy jak: Noble Bank (5 300 mkw.), Roche (1 600 mkw.), Lowe GGK (1 500 mkw.), czy Ray Berndtson (350 mkw.).
Platinium Business Park to inwestycja realizowana przez GTC w Warszawie przy skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Wołoskiej. Kompleks 5 budynków biurowych, położonych w prestiżowej i dogodnej lokalizacji, w pobliżu centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Mokotów, będzie oferował łącznie 45 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A,. Budynki wyposażone m.in. w podniesione podłogi dla okablowania strukturalnego, będą spełniały najwyższe standardy techniczne, a przeszklone fasady zapewnią optymalny dostęp światła dziennego. Centralnym punktem Platinium Business Park jest dziedziniec ze stawem i terenem zielonym, który będzie miejscem odpoczynku i spotkań dla osób pracujących w budynkach biurowych kompleksu. Projekt Platinium Business Park został przygotowany przez pracownię architektoniczną JEMS Architekci. Generalnym wykonawcą pierwszych dwóch budynków kompleksu jest firma Warbud.
W kompleksie swoje biura otworzą m.in. takie firmy jak: Leo Burnett (2 000 mkw.), GE Medical Systems (1 500 mkw.), Trio Management (1400 mkw.), czy Levi Strauss (1200 mkw.).
Oddanie do użytku pierwszego z budynków Platinium Business Park (9 000 mkw.) nastąpi do końca I kw. 2008 roku, natomiast drugiego – w sierpniu br.

„Podpisane sukcesywnie umowy najmu dowodzą, że biurowce GTC cieszą się niesłabnącym uznaniem międzynarodowych koncernów. Przyszli najemcy doceniają największe zalety biur – starannie wybraną lokalizację - świetnie skomunikowaną z centrum miasta, najwyższą jakość powierzchni, oraz możliwość dalszego rozwoju biur danej firmy w obrębie jednego parku biurowego” – mówi Michał Melaniuk, Dyrektor Komercyjny GTC.

W 2008 roku Globe Trade Centre S.A. odda do użytku blisko 50 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w Warszawie. W minionym tygodniu spółka została wyróżniona tytułem Najlepszego Dewelopera w krajach Europy Środkowo-Wschodniej w 2007 roku w prestiżowym konkursie Central & Eastern European Real Estate Quality Awards.

Globe Trade Centre S.A. (GTC S.A.) jest jednym z czołowych deweloperów w Nowej Europie, realizującym inwestycje w Europie Środkowowschodniej i Południowowschodniej oraz poszukującym możliwości inwestycji w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw. GTC jest obecny w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Słowacji, Bułgarii i Ukrainie.
Grupa GTC wybudowała nieruchomości o powierzchni 600 000 mkw. netto, a obecnie jest właścicielem zrealizowanych obiektów komercyjnych o powierzchni 236 000 mkw. Posiada również imponujący portfel nowych inwestycji na różnym etapie realizacji, który pozwoli na wybudowanie 1.85 mln mkw. powierzchni komercyjnych i mieszkaniowych.
Akcje GTC S.A. wchodzą w skład nie tylko prestiżowego indeksu WIG20, ale należą również do międzynarodowych indeksów MSCI. W styczniu 2006 roku akcje GTC S.A. weszły w skład indeksu GPR 250, skupiającego 250 największych i najbardziej płynnych spółek z sektora nieruchomości na świecie.

Źródło: Advanced Public Relations / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17332 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 273

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >