Wsparcie merytoryczne dla malarzy

Wsparcie merytoryczne dla malarzy

Na różnych etapach budowy – zarówno podczas planowania jak i w trakcie realizacji – zdarzają się nieprzewidziane sytuacje. Jak sobie z nimi radzić? Wystarczy zwrócić się po wsparcie do Akademii Technik Malarskich. Czytaj dalej

 

Wątpliwości podczas doboru produktów, nieoczekiwane problemy podczas aplikacji farb czy po prostu rezultaty dalekie od planów inwestora – to problemy, z którymi malarze zawodowi i firmy wykonawcze spotykają się w codziennej pracy. Co zatem robić, aby ich uniknąć? Oczywiście najlepiej inwestować w wiedzę: brać udział w szkoleniach certyfikujących, czytać branżową prasę, wymieniać się doświadczeniami.

 

Czytaj również: Jak czytać opakowania płytek ceramicznych?

 

 

Czasem jednak nawet te działania okazują się być niewystarczające… Wówczas warto sięgnąć po pomoc specjalistów – a tych znajdziemy w Akademii Technik Malarskich, nowoczesnym ośrodku szkoleniowym dla malarzy stworzonym przez PPG Deco Polska. Przez lata funkcjonowania ATM zdążył wyrobić sobie w branży świetną opinię dzięki kompleksowej ofercie szkoleń teoretycznych i praktycznych. To jednak nie wszystko: ośrodek oferuje także bezpłatne wsparcie merytoryczne dla firm oraz malarzy, posiadających jeden z certyfikatów ATM. Do ich dyspozycji są zarówno trenerzy, jak i doradcy specjalizujący się w różnych aspektach prac malarskich oraz grupach produktowych.

 

Czytaj również: Projekt edukacyjny "Uniwersytet Betonu Grupy Górażdże"

 

 

Ofertę ATM wyróżnia przede wszystkim kompleksowe podejście do zagadnienia pomocy produktowej i technicznej. O wsparcie wykonawca może poprosić już na etapie przygotowań do rozpoczęcia prac – doradca ATM na podstawie otrzymanych informacji pomoże dobrać odpowiednie produkty, narzędzia oraz technikę. Przeprowadzi także instruktaż w zakresie aplikacji produktów, a ponadto udzieli szczegółowych informacji na temat oferty PPG Deco Polska. Z kolei w razie pojawienia się kłopotów w trakcie realizacji inwestycji firma może wezwać eksperta ATM na miejsce. Po zapoznaniu się z trudnościami pomoże on rozwiązać problem (np. poprzez zmianę techniki lub produktów). Podobnie w sytuacji, gdy po zakończeniu prac okaże się, że rezultat jest niezgodny z oczekiwaniami inwestora, doradca udzieli wsparcia w zakresie niezbędnych korekt.

 

2011-12-01
Źródło: Royal Brand PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • wywóz gruzu Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... a z Bochni znacie tego typu firmę?
  • Jak mężczyzna może znaleźć miłość? Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Co przyciąga mężczyzn do kobiet? Przede wszystkim należy zaznaczyć, że wszelkie związki są cechą konkretnego człowieka.
  • Gdzie wesele? Liczba postów: 337 Grupa: Trudne tema... Ja mam okazję na zorganizowanie wesela w Pszczynie tutaj https://hotelstyl70.pl/wesele-w-pszczyni e i jestem praktycznie zdecydowana. Bardzo podoba mi się sama s...
  • Opony na lato Liczba postów: 233 Grupa: Trudne tema... A czy jakiś sklep z felgami jesteście w stanie polecić? Zastnawiam się, czy felgi stąd są warte uwagi... Co sądzicie?
  • Termometr-jaki wybrać? Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Nie znam tego sklepu. Ale wiem, że sklep medyczny Mega Medic ma szeroki wybór termometrów bezdotykowych. Rzuć okiem tu https://megamedic.pl/termometry-bezdotyk o...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17329 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >