Zakończyła się budowa osiedla Lokum Villa Nova na wrocławskich Kowalach

Zakończyła się budowa osiedla Lokum Villa Nova na wrocławskich Kowalach

W zrealizowanej na wrocławskich Kowalach inwestycji powstało 98 komfortowych apartamentów o podwyższony standardzie. Są to lokale o zróżnicowanych układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 37 do ponad 100 m². Ich niewątpliwym atutem są przestronne balkony i prywatne ogrody. Czytaj dalej

 

Lokum Villa Nova to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i wygodę. Kameralna inwestycja składa się z 6 trzypiętrowych budynków o willowym charakterze. Na każdej kondygnacji mieszczą się zaledwie 4 apartamenty, co zapewni mieszkańcom poczucie prywatności. Nowoczesna architektura, podkreślona przez biel elewacji i duże przeszklenia, doskonale prezentuje się na tle zieleni, która stanowi ważny element przestrzeni osiedla. Wewnętrzny dziedziniec z pergolą i starannie zaaranżowaną roślinnością stanowi idealne miejsce odpoczynku i spotkań. Z myślą o najmłodszych użytkownikach powstał również pełen atrakcji, bezpieczny plac zabaw.

 

Zakończyła się budowa osiedla Lokum Villa Nova na wrocławskich Kowalach

 

Czytaj również: Jak wybrać dom na sprzedaż? Dlaczego ludzie wybierają domy w Siechnicach?

 

- Lokum Villa Nova to wyjątkowa pozycja w naszej ofercie. Niewielka skala osiedla zrealizowanego w spokojnej, zielonej okolicy, jego architektura i wysoki standard wykonania sprawiają, że jest to bardzo atrakcyjna propozycja dla osób ceniących prywatność, a także szukających wygodnej alternatywy dla domu w mieście mówi Bartosz Kuźniar, prezes zarządu Lokum Deweloper


 

Zakończyła się budowa osiedla Lokum Villa Nova na wrocławskich Kowalach

 

Czytaj również: Jak znaleźć mieszkanie do wynajęcia w atrakcyjnej cenie?

 

Osiedle Lokum Villa Nova cechuje podwyższony standard części wspólnych i wysoka jakość materiałów wykończeniowych. W budynkach znajdują się eleganckie klatki schodowe i cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje, łącznie z podziemną, gdzie zlokalizowane są garaże i duże komórki lokatorskie. We wszystkich lokalach zamontowano antywłamaniowe drzwi wejściowe i wideodomofony, a w tych na parterze dodatkowo rolety zewnętrzne. Balustrady balkonów wykonane są ze szkła, a ich podłogi pokryto deskami kompozytowymi. Ponadto w każdym apartamencie zainstalowana została klimatyzacja. Teren osiedla jest ogrodzony.

 

Osiedle Lokum Villa Nova powstało przy  ulicach Olsztyńskiej i Jaskółczej, w zacisznej, części miasta, w której dominuje zabudowa jednorodzinna. Mieszkańcy docenią sąsiedztwo terenów zielonych, a jednocześnie – wygodny dojazd do centrum Wrocławia. Komfort codziennego życia zapewni im bliskość przedszkola i szkół oraz Centrum Handlowego Korona z hipermarketem, sklepami, kinem i restauracjami. W inwestycji Lokum Villa Nova dostępne są ostatnie wolne apartamenty.


Źródło: Lokum Deweloper / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17210 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >