Zapraszamy panie związane z branżą nieruchomości do udziału w Programie Mentoringowym

Zapraszamy panie związane z branżą nieruchomości do udziału w Programie Mentoringowym

Organizator konkursu i konferencji Top Woman in Real Estate wraz z laureatkami obu edycji oraz ekspertami z branży, zainicjowali Program Mentoringowy dla młodych pań, które chcą budować swoją karierę na rynku real estate. Zgłoszenia można składać do 18 sierpnia przez stronę topwoman.pl. Program trwać będzie od września 2019 do czerwca 2020 r. Czytaj dalej

 

 

W gronie mentorów znajdziemy prezesów, dyrektorów i członków zarządu kluczowych firm rynku nieruchomości, m.in. Skanska, Dom Development, Tacit, Capital Park, Griffin czy Knight Frank. Mecenasem programu jest EPP.

 

Studia za pasem i kilka lat pracy. To moment, kiedy krystalizują się plany rozwoju kariery. Młodzi ludzie wiedzą, czego chcą i potrzebują teraz wsparcia, merytorycznego i networkingowego, aby rozwinąć skrzydła. „W branży real estate panowie mają nieco łatwiej, zatem postanowiliśmy wesprzeć naszym programem ambitne kobiety, które od pierwszych lat pracy stawiają czoła dużym wyzwaniom” – mówi Krystyna Swojak Managing Director firmy organizującej konkurs Top Woman in Real Estate.

 

Co, gdzie, kiedy

Entuzjazm wokół programu jest duży, bo łączy on osobiste zaangażowanie czołowych postaci rynku nieruchomości z pomysłowością organizatorów. Do udziału mogą aplikować panie do 33-tego roku życia z aspiracjami menadżerskimi, z  minimum 2-letnim stażem pracy w branży nieruchomości. Z tego grona wybrane zostanie 25 osób, które zaproszone będą do współpracy. Dodatkowe punkty przyznawane będą paniom, które otrzymają rekomendację od swojego pracodawcy. 


Zapraszamy panie związane z branżą nieruchomości do udziału w Programie Mentoringowym

 

Czytaj również: Odbędzie się pierwsza edycja targów dedykowanych finansom osobistym - MoneyDays

 

Przez 10 miesięcy uczestniczki będą mieć możliwość udziału w jednym spotkaniu miesięcznie z różnymi mentorami w pięcioosobowych grupach, a dodatkowo zorganizowane dla nich zostaną wspólne śniadania we własnym gronie, z udziałem trenerów lub specjalistów rynku nieruchomości, poruszających tematy z zakresu samorozwoju, networkingu czy przyszłości branży nieruchomości. Na początku każda z pań otrzyma możliwość zbadania własnych mocnych stron i talentów poprzez test Gallupa StrengthsFinder, a następnie będzie mogła skorzystać z konsultacji z Trenerem Mocnych Stron. Szkolenia w tym zakresie będzie prowadzić firma TLnC Global. 

 

Dlaczego warto

 „Dla rozwoju kariery kluczowe znaczenie mają talent, rozeznanie w bieżących problemach rynku, umiejętność budowy dobrych relacji i sieci kontaktów oraz szczypta odwagi” – mówi Krystyna Swojak. Dzięki udziałowi w programie panie będą mogły czerpać wiedzę i doświadczenie od najbardziej rozpoznawalnych osób w branży nieruchomości. „Chcemy inspirować, wspierać młodych w rozwoju osobistym i zawodowym, poszerzać horyzonty i skracać dystanse” – dodaje. Pomoże w tym grono osób dedykowanych projektowi, które ciągle poszerza się o nowych mentorów. Swoje zaangażowanie potwierdzili już m.in.:

 

 • Magdalena Reńska – Managing Director / Board Member at Euro Styl – Dom Development Capital Group

 • Seweryna Afanasjew – Członek Zarządu Rics Europe

 • Ewelina Kałużna – Członek Zarządu Skanska Property/ juror Top Woman in Real Estate

 • Karolina Kaim – Prezes Tacit/ juror Top Woman in Real Estate

 • Joanna Nowakowska – Zimoch Head of Real Estate Poland Greenberg Traurig

 • Kinga Nowakowska – CEO Capital Park/ Top Woman in Real Estate 2018

 • Joanna Czapska – Top Woman in Real Estate 2019/ CEO Partners International

 • Jarosław Bator Managing Director, Business Link

 • Jadwiga Kosińska Managing Director HB Reavis/ Finalist Top Woman in Real Estate 2019

 • Jadwiga Kuczewska HR Director EPP Polska/ Top Woman in Real Estate 2019

 • Monika Dębska-Pastakia Prezes Knight Frank Polska/ Top Woman in Real Estate 2018

 • Hadley Dean – CEO EPP

 • Maciej Tuszyński – Senior Partner Griffin

 • Patrycja Kwiatkowska – Doradca ds. inwestycji na rynku nieruchomości 

 

Zapraszamy panie związane z branżą nieruchomości do udziału w Programie Mentoringowym

 

Czytaj również: Bepieczny wyjazd na wakacje - 10 zasad, o których każdy kierowca powinien wiedzieć zanim ruszy w drogę

 

Regulamin programu dostępny na: 

https://drive.google.com/file/d/11P5s84t5B5bBaHMuBA5CmwT-qCI6CXva/view?usp=sharing 

 

Zgłoszenia:

Termin zgłoszeń mija 10 sierpnia br. Formularz można wypełnić, wchodząc przez stronę topwoman.pl lub bezpośrednio pod linkiem:

https://drive.google.com/open?id=1ZZQz-mw3hPsEsJg3X3mo8uH-vThLX3I1   

Podpisane i uzupełnione zgłoszenia z adresu mailowego osoby zgłaszającej się można przesłać na adres: mentoring@topwoman.pl

 

Partnerzy strategiczni: 

Funkcję mecenasa Programu Mentoringowego objęła firma EPP, partnerem została firma GreenbergTraurig.


2019-08-12
Źródło: ZEBRA PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

 • Telewizja internetowa Liczba postów: 30 Grupa: Trudne tema... A do jakiej platformy najlepiej wykupić dostęp? Tutaj widziałam porównanie między Netflixem a HBO i jestem ciekawa, jakie jest wasze zdanie.
 • Jak założyć własny biznes? Otwórz sklep Majster Liczba postów: 39 Grupa: Aktualności A czy taka forma reklamy jak https://www.extraseo.pl/reklama-google-a dwords-gdansk.php jest skuteczna? Proszę o odpowiedź osoby, które znają się na marketingu.
 • Reklama firmy Liczba postów: 200 Grupa: Trudne tema... Dobrze jest rozważyć reklamę wykonaną metodą druku cyfrowego - ten sposób gwarantuje wysoką jakość wykonania i stosunkowo niski koszt :) Zajrzyj na https://www....
 • W co warto obecnie inwestować? Liczba postów: 3120 Grupa: Trudne tema... Obecnie moim zdaniem warto zainwestować w do księgowości internetowej. Dzięki księgowości online nie potrzebujemy księgowej i możemy rozliczyć swoją firmę w kil...
 • Rozwój turystyki Liczba postów: 26 Grupa: Opinie Coraz częstszym kierunkiem podróży są gospodarstwa agroturystyczne. Można w nich prawdziwie wypocząć i zasmakować nieco innego życia. Ja także uwielbiam małe mi...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15677 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 314

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >